Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) Tomb Raider poradnik, solucja

Oświecenie (Illumination)

STATUA 1/10 - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

STATUA 1/10

Współrzędne: [712470; 3416161]

Komentarz: Poszukiwana statua znajduje się na północny-zachód od obozowiska, w którym Lara odnalazła ciężko rannego Rotha (Village Plateau). Na obiekt ten konkretnie rzecz biorąc wpada się tuż przed dotarciem do zabudowań. Ogólnym założeniem jest rozpalenie ognia w tym miejscu, tak więc musisz dysponować zapaloną odpowiednio wcześniej pochodnią (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

STATUA 2/10 - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

STATUA 2/10

Współrzędne: [712472; 3416201]

Komentarz: Poszukiwana statua znajduje się w obszarze z wodospadami i bandytami, a konkretnie na wyżej położonej lewej skalnej półce. Rozpocznij na przeciwległej prawej półce, gdyż to właśnie tam znajduje się latarnia, dzięki której możesz zapalić pochodnię. Z pochodnią wyrusz na zachód, wykonując po drodze dwa dłuższe skoki.

Podejdź do statuy i użyj pochodni (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Podejdź do statuy i użyj pochodni (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

STATUA 3/10 - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

STATUA 3/10

Współrzędne: [712464; 3416188]

Komentarz: Poszukiwana statua znajduje się na wzgórzu na północ od głównej części wioski. Do miejsca tego dociera się niedługo po powrocie z bazy z masztem radiowym. Nie zajmuj się poszukiwaniami źródła ognia, bo na obecnym stadium gry będziesz już dysponował krzesiwem (przytrzymanie przycisku/klawisza interakcji) (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

STATUA 4/10 - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

STATUA 4/10

Współrzędne: [712481; 3416184]

Komentarz: Poszukiwana statua znajduje się na niewielkiej skalnej półce na północny-wschód od głównej części wioski. Okolicę tę po raz pierwszy bada się dopiero po powrocie z bazy z masztem radiowym, a konkretnie po wykonaniu dłuższego zjazdu na linie. Po tym jak Lara dotknie ziemi wejdź do północnej chatki i zwróć się w stronę sąsiedniej półki.

Wykonaj skok w stronę półki ze statuą i użyj pochodni żeby ją zapalić (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Wykonaj skok w stronę półki ze statuą i użyj pochodni żeby ją zapalić (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

STATUA 5/10 - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

STATUA 5/10

Współrzędne: [712454; 3416151]

Komentarz: Poszukiwana statua znajduje się na wzgórzu na południe od głównej części wioski. Obszar ten możesz zbadać dopiero po powrocie z bazy z masztem radiowym - zjeżdżając po linie lub wybierając ścieżkę uformowaną przez samolot, który rozbił się w tym miejscu. Odszukaj ścianę, na którą możesz się wspiąć (musisz się od niej odbić).

Po dotarciu na wyżej położoną skalną półkę podejdź do statuy i użyj pochodni żeby ją zapalić (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Oświecenie (01 - 05) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po dotarciu na wyżej położoną skalną półkę podejdź do statuy i użyj pochodni żeby ją zapalić (nagroda: 10 punktów doświadczenia).