Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) Tomb Raider poradnik, solucja

SKŁADZIK 8/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 8/15

Współrzędne: [712482; 3416193]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się w obszarze z wodospadami i bandytami, a konkretnie na dachu prawej chatki, czyli tej, wewnątrz której przebywał pojedynczy wartownik. Do dachu najlepiej jest doskoczyć od strony północnej ścieżki połączonej ze skalną półką.

Po udanym lądowaniu na dachu chatki rozejrzyj się za pojemnikiem (nagroda: 5 punktów doświadczenia) - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po udanym lądowaniu na dachu chatki rozejrzyj się za pojemnikiem (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 9/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 9/15

Współrzędne: [712483; 3416179]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się na wysoko położonej skalnej półce na północny-wschód od głównej części wioski. Do lokacji tej dociera się po powrocie z bazy z masztem radiowym, a konkretnie tuż po wykonaniu dłuższego zjazdu na linie.

Po tym jak Lara dotknie ziemi zejdź po schodach i sprawdź obszar pod chatką - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po tym jak Lara dotknie ziemi zejdź po schodach i sprawdź obszar pod chatką. Pojemnik leży na ziemi (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 10/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 10/15

Współrzędne: [712452; 3416152]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się na wzgórzu na południe od głównej części wioski. Obszar ten możesz zbadać dopiero po powrocie z bazy z masztem radiowym - zjeżdżając po linie lub wybierając ścieżkę uformowaną przez samolot, który rozbił się w tym miejscu. Odszukaj ścianę, na którą możesz się wspiąć (musisz się od niej odbić).

Po dotarciu na nową skalną półkę skręć w prawo i wybierz schody, które prowadzą jeszcze wyżej - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po dotarciu na nową skalną półkę skręć w prawo i wybierz schody, które prowadzą jeszcze wyżej.

Zbadaj dokładnie obszar, do którego po chwili dotrzesz - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Zbadaj dokładnie obszar, do którego po chwili dotrzesz. Pojemnik leży na ziemi niedaleko drewnianego płotku (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 11/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 11/15

Współrzędne: [712491; 3416166]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się w centralnej części lokacji Mountain Village (Wioska w górach), przy czym możesz do niego dotrzeć dopiero po powrocie z bazy z masztem radiowym. Rozpocznij niedaleko pierwszego obozowiska (Village Plateau), wdrapując się na wrak samolotu, który rozbił się po nadaniu sygnału SOS przez Larę. Zwróć się w stronę ścieżki prowadzącej do miejsca pobytu pilota.

Wykonaj skok w stronę północno-wschodniej półki - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Wykonaj skok w stronę północno-wschodniej półki. Po tym jak Lara się na nią wdrapie obróć się w prawo i rozejrzyj się za pojemnikiem ukrytym w trawie (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 12/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 12/15

Współrzędne: [712506; 3416196]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się w północno-wschodniej części lokacji Mountain Village (Wioska w górach), czyli w obszarze, do którego po raz pierwszy dociera się w drodze do niebieskiego sygnału dymnego. Musisz przedostać się na jedną ze środkowych skalnych półek, dokonując tego poprzez utworzenie mostu linowego.

Po dotarciu na właściwą półkę zbadaj dokładnie podłoże, gdyż pojemnik ukryto w trawie (nagroda: 5 punktów doświadczenia) - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po dotarciu na właściwą półkę zbadaj dokładnie podłoże, gdyż pojemnik ukryto w trawie (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 13/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 13/15

Współrzędne: [712509; 3416186]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się w północno-wschodniej części lokacji Mountain Village (Wioska w górach) i możesz go odnaleźć dopiero po powrocie z klasztoru, czyli w trakcie eksploracji dolnych poziomów. Zatrzymaj się po dotarciu do obozowiska Mountain Descent. Wybierz się na lewo od zniszczonego mostu nad rzeką i użyj strzały z liną do skonstruowania mostu linowego.

Skorzystaj oczywiście z mostu liniowego i wybierz ścieżkę prowadzącą na pobliskie wzgórze - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Skorzystaj oczywiście z mostu liniowego i wybierz ścieżkę prowadzącą na pobliskie wzgórze. Pojemnik leży w trawie, niedaleko krawędzi skalnej półki (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 14/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 14/15

Współrzędne: [712503; 3416195]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się w północno-wschodniej części lokacji Mountain Village (Wioska w górach) i możesz go odnaleźć dopiero po powrocie z klasztoru, czyli w trakcie eksploracji dolnych poziomów. Zatrzymaj się po dotarciu do obozowiska Mountain Descent. Wybierz się na prawo od zniszczonego mostu, wskakując do rzeki i docierając po chwili do bocznego przejścia.

Przystąp do eksploracji tej bocznej ścieżki - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

Przystąp do eksploracji tej bocznej ścieżki. Trzymaj się cały czas blisko lewej ściany, dzięki czemu dotrzesz do miejsca ukrycia pojemnika (nagroda: 5 punktów doświadczenia).

SKŁADZIK 15/15 - Geoskrzynki (08 - 15) | Sekrety - Mountain Village (Wioska w górach) - Tomb Raider - poradnik do gry

SKŁADZIK 15/15

Współrzędne: [712501; 3416162]

Komentarz: Poszukiwany sekret znajduje się przy chatce zlokalizowanej we wschodniej części lokacji Mountain Village (Wioska w górach) i możesz go odnaleźć dopiero po powrocie z klasztoru. Pojemnik leży w krzakach niedaleko zabarykadowanego wejścia do wspomnianego budynku, które niszczy się przy użyciu strzelby (nagroda: 5 punktów doświadczenia).