Zombie - Gry PlayStation 2

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce zombie na platformę Sony PlayStation 2 ułożone według popularności.

PS2
zombie
Czas
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe4
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Resident Evil 4
Resident Evil 4

Przygodowe 25 października 2005

Resident Evil 4 należy do gatunku gier, ogólnie traktowanych jako pozycje typu survival horror, w których naszym głównym zadaniem jest przetrwanie oraz wypełnienie zadań nakreślonych na początku zabawy.

Resident Evil Code: Veronica X
Resident Evil Code: Veronica X

Przygodowe 21 sierpnia 2001

Jedna z lepszych części serii. W Code Veronica poznajemy dalsze losy Claire Redfield znanej z Resident Evil 2. Claire zostaje porwana i uwięziona przez ludzi Umbrelli, po zniszczeniu jednego z laboratoriów korporacji.

Resident Evil: Outbreak
Resident Evil: Outbreak

Przygodowe 31 marca 2004

Resident Evil: Outbreak to spin-off słynnego cyklu gier akcji w konwencji survival-horroru. Akcja gry osadzona została w Racoon City, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Resident Evil 2. Wcielając się w jednego z mieszkańców gracze muszą walczyć o przetrwanie i wydostać się z opanowanego przez zombie miasta zanim zostanie ono zniszczone przez armię. Poza trybem jednoosobowej kampanii, tytuł oferuje również możliwość zabawy w sieciowej kooperacji.

Resident Evil: Dead Aim
Resident Evil: Dead Aim

Akcji 11 czerwca 2003

Niezbyt skomplikowana strzelanka, zaliczająca się do gatunku określanego mianem "celowniczków". Sterowany przez gracza bohater próbuje powstrzymać szaleńca, będącego w posiadaniu śmiercionośnego wirusa T.

Resident Evil: Outbreak - File #2
Resident Evil: Outbreak - File #2

Przygodowe 26 kwietnia 2005

Resident Evil: Outbreak File no.2 kontynuuje historię, poruszoną w pierwszej części tego odłamu serii Resident Evil. W serii Outbreak równie ważne są nasze umiejętności, jak i możliwości współtowarzyszy kroczących u naszego boku. Pomocnikami są z kolei ludzie z całego świata, ponieważ pozycja ta została przygotowana głównie pod zabawę w sieci.

Resident Evil Survivor 2: Code Veronica
Resident Evil Survivor 2: Code Veronica

Akcji 11 lutego 2002

Kolejna odsłona serii "Resident Evil", tym razem w postaci niezbyt skomplikowanego "celowniczka". Zadaniem gracza jest wyłącznie eksterminacja pojawiających się na ekranie potworów.

Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am
Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am

Akcji 6 listopada 2007

gra Aqua Teen Hunger Force Zombie Ninja Pro-Am to powstała na podstawie popularnego serialu gra zręcznościowa, w której twórcy połączyli ze sobą takie elementy rozgrywki, jak wyścigi wózków golfowych, bijatykę i grę w golfa.

City of the Dead
City of the Dead

Akcji prace wstrzymane

City of the Dead to pierwszoosobowa strzelanina, której nazwiska użyczył George A. Romero, słynny reżyser cyklu filmów horror/gore, który od 1968 roku z powodzeniem kręci kolejne obrazy opowiadające o walce ludzi z zombie.