9 Kompania - poradnik do gry

Poradnik do taktycznej strategii czasu rzeczywistego „9 Kompania”, opowiadającej o radzieckiej interwencji wojskowej w Afganistanie. Znajdziecie tu dokładny opis przejścia wszystkich 10 misji składających się na radziecką kampanię w grze.

14 lipca 2008Autor solucji: PaZur76 (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strategii czasu rzeczywistego, jaką jest 9 kompania, gry opartej na znakomitym rosyjskim filmie pod tym samym tytułem - 9 Kompania - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strategii czasu rzeczywistego, jaką jest 9 kompania, gry opartej na znakomitym rosyjskim filmie pod tym samym tytułem. Podobnie jak film opowiada ona o radzieckiej interwencji wojskowej w Afganistanie, która miała miejsce w latach 1979-89. Jako żołnierz radziecki wyruszasz z "bratnią pomocą" komunistycznemu rządowi Afganistanu - temat oryginalny, ale również śliski jak brzuch ryby... W poradniku znajdziesz dokładny opis przejścia wszystkich 10 misji składających się na radziecką kampanię w grze. Opis ten dotyczy średniego poziomu trudności (a nawet na nim zabawa nie jest prosta) i wersji 1.1 gry. Wzbogaciłem go o własnoręcznie wykonane (w pocie czoła) ryciny map, przedstawiające areny walk kolejnych scenariuszy kampanii. Cały system oznaczeń, którym posłużyłem się na mapach, obrazkach i w tekście - a prochu w tej materii nie wymyśliłem - powinien być dla Was, towarzyszu, czytelny i jasny. O ile nie nadużywacie samogonu...

Paweł Pawłowicz Surowcow

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem 9 Kompania - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 14 lipca 2008.

Trainery do gry 9 Kompania

gra 9 Kompania

9 Kompania

9th Company: Roots of Terror

Strategiczne

Elvenar

Elvenar

Zagraj za Darmo!

Plemiona

Plemiona

Zagraj za Darmo!

Commandos: Behind Enemy Lines - PC - 7,90 zł

kup w sklepie

PC 7,90 zł

Commandos 3: Kierunek Berlin - PC - 7,90 zł

kup w sklepie

PC 7,90 zł

Europa Universalis IV: Mare Nostrum - PC - 46,90 zł

kup w sklepie

PC 46,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.07.2008 19:31
Incánus
9
Pretorianin

Bardzo dobry poradnik do trybu single-player.