Indiana Jones and the Emperor's Tomb - poradnik do gry

Opis przejścia niezwykłych przygód archeologa-awanturnika Indiany Jonesa w grze Indiana Jones and the Emperor’s Tomb, uwzględniający lokalizację najważniejszych artefaktów i prowadzący krok po kroku do pomyślnego zakończenia zabawy.

18 kwietnia 2012Autor solucji: Cisek (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB jest grą bardzo podobną do przygód dzielnej pani archeolog - Indiana Jones and the Emperors Tomb - poradnik do gry

INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB jest grą bardzo podobną do przygód dzielnej pani archeolog. Takie same założenia, zbliżone wykonanie, taki sam sposób prezentacji akcji. Jedyną różnicą jest oczywiście płeć głównego bohatera. Poradnik opisuje krok po kroku czynności, jakie należy wykonać do pomyślnego ukończenia zabawy. Wyszczególnione jest położenie tylko niektórych artefaktów (tych, które są w miarę łatwe do zlokalizowania), aby nie psuć Wam zabawy w ich odnajdywaniu. Powodzenia.

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Indiana Jones and the Emperor's Tomb - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 18 kwietnia 2012.

Kody do gry Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Patche (łatki) do gry Indiana Jones and the Emperor's Tomb

komentarze czytelników


hermin  2004-03-20 - 15:14

dobry poradnik Cisek

janek835  2006-03-25 - 07:48

POMOCY nie wiem jak w Jindjana Jons CEJLON Bozek KAORU skoczyć z klatki na łancuchy bo są pod kontem i niemozna dostac się do groty

janek835  2006-03-25 - 13:26

VV