Brydż 99 [PC]

Brydz 99. Brydż 99 to polski program pozwalający na grę w brydża z komputerem lub innymi ludźmi, przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych brydżystów.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Brydż 99 data premiery gry na PC:

30 czerwca 1999 ( światowa data premiery )

30 czerwca 1999 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Brydz 99:

Bridge Baron 22
Bridge Baron 21
Bridge Baron 15

Logiczne, hazardowe, karciane, multiplayer, Brydż

Brydż 99 to doskonały program zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Jest to pierwszy polski program brydżowy pracujący w środowisku Windows 9x. Brydż 99 umożliwia grę z komputerem oraz z innymi graczami na tym samym komputerze, a także poprzez sieć lokalną i Internet. Dużym atutem jest szczegółowa i profesjonalnie przygotowana pomoc. W każdej chwili użytkownik ma możliwość zmiany parametrów gry, otrzymania fachowej porady lub podpowiedzi w prowadzonej rozgrywce. Niedoświadczonych graczy program nauczy jak należy licytować, tłumacząc przy tym swoje zagrywki. Doświadczeni brydżyści mogą liczyć na wysoki poziom licytacji, w dwóch najpopularniejszych systemach: Nasz system i Wspólny język.

Brydż 99 pozwala zmierzyć się z przeciwnikiem w komfortowych warunkach. Program oferuje możliwość dowolnej konfiguracji zarówno interfejsu użytkownika, jak i wyglądu dostępnych talii kart, od tradycyjnej począwszy, a na wersji z modelkami skończywszy. Dodatkowo zabawę uatrakcyjnia możliwość gry w trybie 2D jak i 3D, przy wielu zróżnicowanych tłach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 16MB RAM

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Gardens Inc. Edycja Specjalna PL - PC - 28,90 zł

kup w sklepie

PC 28,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

PAC-MAN Championship Edition DX+ - Edycja

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz