Brydż 99 [PC]

Brydz 99. Brydż 99 to polski program pozwalający na grę w brydża z komputerem lub innymi ludźmi, przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych brydżystów.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Brydż 99 data premiery gry na PC:

30 czerwca 1999 ( światowa data premiery )

30 czerwca 1999 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Brydz 99:

Bridge Baron 22
Bridge Baron 21

logiczne, kasyno

Brydż 99 to doskonały program zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Jest to pierwszy polski program brydżowy pracujący w środowisku Windows 9x. Brydż 99 umożliwia grę z komputerem oraz z innymi graczami na tym samym komputerze, a także poprzez sieć lokalną i Internet. Dużym atutem jest szczegółowa i profesjonalnie przygotowana pomoc. W każdej chwili użytkownik ma możliwość zmiany parametrów gry, otrzymania fachowej porady lub podpowiedzi w prowadzonej rozgrywce. Niedoświadczonych graczy program nauczy jak należy licytować, tłumacząc przy tym swoje zagrywki. Doświadczeni brydżyści mogą liczyć na wysoki poziom licytacji, w dwóch najpopularniejszych systemach: Nasz system i Wspólny język.

Brydż 99 pozwala zmierzyć się z przeciwnikiem w komfortowych warunkach. Program oferuje możliwość dowolnej konfiguracji zarówno interfejsu użytkownika, jak i wyglądu dostępnych talii kart, od tradycyjnej począwszy, a na wersji z modelkami skończywszy. Dodatkowo zabawę uatrakcyjnia możliwość gry w trybie 2D jak i 3D, przy wielu zróżnicowanych tłach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 16MB RAM

komentarze czytelników