Król Maciuś Pierwszy. Wesołe miasteczko [PC]

Little King Macius. The Fairground. Król Maciuś Pierwszy. Wesołe miasteczko to kolejna, trzecia już część serii gier dedykowanych najmłodszym użytkownikom komputera. Opisywana gra jest wykorzystywana w dość popularnym, animowanym programie telewizyjnym o nazwie „Królestwo Maciusia” i stanowi kontynuację przygód na wyspie Togo-Pogo.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Król Maciuś Pierwszy. Wesołe miasteczko data premiery gry na PC:

28 listopada 2005 ( światowa data premiery )

28 listopada 2005 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Little King Macius. The Fairground:

Reksio i Skarb Piratów
Bolek i Lolek: Zwariowana Olimpiada
Kubusiowe Przedszkole Starszaki

Zręcznościowe, seriale animowane, książki, dla dzieci, polskie

Król Maciuś Pierwszy. Wesołe miasteczko to kolejna, trzecia już część serii gier dedykowanych najmłodszym użytkownikom komputera. Opisywana gra jest wykorzystywana w dość popularnym, animowanym programie telewizyjnym o nazwie „Królestwo Maciusia” i stanowi kontynuację przygód na wyspie Togo-Pogo.

Osoby siedzące przed monitorami mogą tutaj zmierzyć się w szeregu różnorodnych dyscyplin. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. wyścigi rowerów wodnych, przeciąganie drezyn kolejowych, skakanie przez przeszkody, wspinanie na wieżę, balansowanie na linie, szukanie przyjaciół Króla Maciusia I, którzy schowali się w beczkach, strącanie blaszanych robotów za pomocą kolorowych kul budyniu, wyścigi na grzbietach świnek, zbijanie sztucznych ogni przed zamkiem. Najlepszy maluch we wszystkich zabawach zostaje oczywiście wyróżniony tytułem Króla Gier. Co ciekawe, do rywalizacji w opisywanym programie może stanąć aż ośmiu graczy jednocześnie, tak więc dzieci nie są skazane na samotne zmagania przy komputerze i mogą zaprosić do nich inne osoby.

W Wesołym miasteczku nie zabrakło ładnej, kolorowej oprawy graficznej (ładne modele postaci, płynne animacje, czy ruchome elementy tła skutecznie przyciągają oczy najmłodszych), która jest jednym ze znaków rozpoznawczych całego cyklu gier z Król Maciuś Pierwszy w tytule. Oczywiście gra pozbawiona jest przemocy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 8   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 500 Mhz, 64MB RAM, karta graficzna 1MB, Windows 95/98/Me/2000/XP

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

LEGO Harry Potter: Years 1-4 - PC - 39,90 zł

kup w sklepie

PC 39,90 zł

Rayman Origins - Ubisoft Exclusive - PC - 39,90 zł

kup w sklepie

PC 39,90 zł

Alien Shooter Złota Edycja - PC - 12,90 zł

kup w sklepie

PC 12,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz