Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo [PC]

Little King Macius. The island of Togo-Pogo. Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”. Całość przypomina w pewnym stopniu gry familijne z Hugo, a także z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo data premiery gry na PC:

28 kwietnia 2005 ( światowa data premiery )

28 kwietnia 2005 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Little King Macius. The island of Togo-Pogo:

Hugo: Tropikalna Wyspa
Reksio i Skarb Piratów
Bolek i Lolek: Zwariowana Olimpiada

Zręcznościowe, seriale animowane, książki, dla dzieci, polskie

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”. Całość przypomina w pewnym stopniu gry familijne z Hugo, a także z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych.

Wszystkie osoby zainteresowane tym programem znajdą tutaj zestaw dziewięciu dynamicznych i emocjonujących gier zręcznościowych, jakie rozgrywają się w przepięknej scenerii słonecznej wyspy Togo-Pogo. Wśród dostępnych zabaw wypada wymienić chociażby: wyścigi na superszybkich żółwiach, skoki do wody, miotanie czarów, wspinanie się na czas po pionowym pniu, jazdę na desce windsurfingowej, czy odbijanie kokosów. Praktycznie każda z dostępnych dyscyplin wymaga od graczy wykazania się sporą zręcznością, dobrym refleksem oraz spostrzegawczością. Do gry można przystąpić w pojedynkę bądź też rywalizować o medale z innymi zawodnikami (w zmaganiach przy jednym komputerze może uczestniczyć równocześnie od 2 do 8 osób). Sterowanie jest proste i bardzo intuicyjne. Dostępny jest także trening, który pozwala na przećwiczenie poszczególnych konkurencji. Po solidnym przygotowaniu, autorzy Wyspy Togo-Pogo zapraszają oczywiście wszystkich chętnych beniaminków do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Królestwo Maciusia”.

Gra Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo charakteryzuje się ręcznie malowaną, bardzo kolorową oprawą graficzną (ładne modele postaci, płynne animacje, czy ruchome elementy tła skutecznie przyciągają oczy najmłodszych). Poszczególne dyscypliny rozgrywane są albo na wspólnym, albo na podzielonym ekranie. Program pozbawiony jest przemocy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 500 Mhz, 64MB RAM, karta graficzna 1MB, Windows 95/98/Me/2000/XP

komentarze czytelników


lamilamo  2006-01-02 - 19:46

Grałem w tą grę i taka sama jest w tym programie (król maciuś pierwszy)

gtowiec  2008-11-19 - 21:04

lamilamo--> ile ty masz lat że w to grasz 6

rock star  2009-07-16 - 13:34

to jest dal 2 latków hehe!!!! POLECAM GRE PROTOTYP!!!

rock star  2009-07-16 - 13:35

EJ O CO CHODZI Z TYMI LVELAMI ???