Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo [PC]

Little King Macius. The island of Togo-Pogo. Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”. Całość przypomina w pewnym stopniu gry familijne z Hugo, a także z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo data premiery gry na PC:

28 kwietnia 2005 ( światowa data premiery )

28 kwietnia 2005 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Little King Macius. The island of Togo-Pogo:

Hugo: Tropikalna Wyspa
Reksio i Skarb Piratów
Bolek i Lolek: Zwariowana Olimpiada

Zręcznościowe, seriale animowane, książki, dla dzieci, polskie

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”. Całość przypomina w pewnym stopniu gry familijne z Hugo, a także z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych.

Wszystkie osoby zainteresowane tym programem znajdą tutaj zestaw dziewięciu dynamicznych i emocjonujących gier zręcznościowych, jakie rozgrywają się w przepięknej scenerii słonecznej wyspy Togo-Pogo. Wśród dostępnych zabaw wypada wymienić chociażby: wyścigi na superszybkich żółwiach, skoki do wody, miotanie czarów, wspinanie się na czas po pionowym pniu, jazdę na desce windsurfingowej, czy odbijanie kokosów. Praktycznie każda z dostępnych dyscyplin wymaga od graczy wykazania się sporą zręcznością, dobrym refleksem oraz spostrzegawczością. Do gry można przystąpić w pojedynkę bądź też rywalizować o medale z innymi zawodnikami (w zmaganiach przy jednym komputerze może uczestniczyć równocześnie od 2 do 8 osób). Sterowanie jest proste i bardzo intuicyjne. Dostępny jest także trening, który pozwala na przećwiczenie poszczególnych konkurencji. Po solidnym przygotowaniu, autorzy Wyspy Togo-Pogo zapraszają oczywiście wszystkich chętnych beniaminków do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Królestwo Maciusia”.

Gra Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo charakteryzuje się ręcznie malowaną, bardzo kolorową oprawą graficzną (ładne modele postaci, płynne animacje, czy ruchome elementy tła skutecznie przyciągają oczy najmłodszych). Poszczególne dyscypliny rozgrywane są albo na wspólnym, albo na podzielonym ekranie. Program pozbawiony jest przemocy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 500 Mhz, 64MB RAM, karta graficzna 1MB, Windows 95/98/Me/2000/XP

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

Mortal Kombat X: Kombat Pack - PC - 98,90 zł

kup w sklepie

PC 98,90 zł

Burger Island 2 - PC - 8,90 zł

kup w sklepie

PC 8,90 zł

Mortal Kombat X Premium Edition PL - PC - 218,90 zł

kup w sklepie

PC 218,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
02.01.2006 19:46
lamilamo
10
Legionista

Grałem w tą grę i taka sama jest w tym programie (król maciuś pierwszy)

19.11.2008 21:04
odpowiedz
gtowiec
39
Kanapka

lamilamo--> ile ty masz lat że w to grasz 6

16.07.2009 13:34
odpowiedz
rock star
1
Junior

to jest dal 2 latków hehe!!!! POLECAM GRE PROTOTYP!!!

16.07.2009 13:35
odpowiedz
rock star
1
Junior

EJ O CO CHODZI Z TYMI LVELAMI ???