The Sims: Double Deluxe [PC]

Specjalny zestaw dla wielbicieli popularnej na całym świecie serii The Sims, którego zadaniem jest zapewnienie graczom dopiero rozpoczynającym rozgrywkę, udanego startu w wirtualnej rzeczywistości programu. The Sims Double Deluxe składa się z oryginalnej gry The Sims i dwóch pierwszych dodatków do niej, tj. Światowe Życie oraz Balanga.

wersja językowa:
angielska

The Sims: Double Deluxe data premiery gry na PC:

23 września 2003 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do The Sims: Double Deluxe:

The Sims
Singles: Flirt Up Your Life
The Partners

Symulacje, ekonomiczne, życie, sandbox, pakiet

Specjalny zestaw dla wielbicieli popularnej na całym świecie serii The Sims, którego zadaniem jest zapewnienie graczom dopiero rozpoczynającym rozgrywkę, udanego startu w wirtualnej rzeczywistości programu. The Sims Double Deluxe składa się z oryginalnej gry The Sims i dwóch pierwszych dodatków do niej, tj. Światowe Życie oraz Balanga. W omawianym packu znajduje się również edytor o nazwie The Sims Creator, pozwalający na stworzenie własnych, wirtualnych bohaterów (z uwzględnieniem wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów). Do wyboru dostajemy nowe ubrania, a także możliwość przyodziania prowadzonego Sima w przeróżne pasy, biżuterię, itp. (możemy stworzyć własne „skórki”, arty oraz logotypy, które później implementujemy do gry). Ponadto, autorzy przygotowali nowe elementy wyposażenia domu. Do wykorzystania dostajemy kilkadziesiąt nowych faktur ścian czy podłóg, oraz dwa nowe zestawienia dekoracyjne w stylach: Afrykańskim i Azjatyckim (wśród nowych obiektów pojawią się m.in. mięsożerna roślina Rosiczka czy Jemioła).

The Sims to pierwsza symulacja życia firmy Maxis, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w tym gatunku. Stworzony w grze wirtualny świat drobiazgowo zbliża się do naszej rzeczywistości, odtwarzając codzienne życie oraz radości i kłopoty z nim związane. W grze można stworzyć całe rodziny Simów, prowadzić ich przez różne kariery zawodowe, zdobywać przyjaciół i miłości. Otwarty sposób rozgrywki daje graczowi wolność wyznaczania sobie własnych celów i kształtowania przyszłości Simów.

The Sims: Światowe Życie to pierwszy dodatek do tej gry. Dostajemy pięć dodatkowych ścieżek kariery naszych Simów, takich jak muzyk, dziennikarz, haker komputerowy czy specjalista od zjawisk paranormalnych. Oprócz tego 125 nowych przedmiotów, 50 miejsc pracy i zupełnie nowe postacie, takie jak ponury kosiarz czy dżinn. Zyskujemy także większe możliwości kontrolowania życia Simów dzięki nowym cechom i umiejętnościom naszych podopiecznych.

The Sims: Balanga to drugi dodatek do najpopularniejszej gry symulującej realne życie The Sims, zwiększa możliwości urządzania przyjęć, dodając m.in. mnóstwo nowych przedmiotów, strojów, kilka postaci oraz to czego na przyjęciu nie może zabraknąć czyli nowe tańce i muzyka. Możemy przebudować dom na rancho z Dzikiego Zachodu, egzotyczną wyspę czy „undergroundowy” klub.

Tryb gry: single player   Nośnik: 3 CD  
Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 195 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium II 266MHz, 64MB RAM, 4MB akcelerator 3D

Elvenar

Elvenar

Zagraj za Darmo!

Let's Hunt

Let's Hunt

Zagraj za Darmo!

Cities: Skylines - PC - 88,90 zł

kup w sklepie

PC 88,90 zł

Construction Simulator 2015 - PC - 24,90 zł

promocja

PC 24,90 zł

German Truck Simulator + Ekspansja Austria - PC - 8,90 zł

kup w sklepie

PC 8,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
30.01.2008 16:10
van-goog
22
Pretorianin

Nawet spoko...!!! :P :P :P

30.01.2008 16:11
odpowiedz
van-goog
22
Pretorianin

Ale lepiej mieć normalne dodatki, bo po wgraniu takiego czegoś nie można doinstalować innych dodatków...

29.08.2008 21:46
odpowiedz
Cziczaki
95
Renifer

Ja to mam, już od kilku lat, można normalnie instalować dodatki i działają.
I w tym Double Deluxe są dodane różności których nie można znaleść w innych dodatkach bo zostały zrobione specjalnie do edycji Double Deluxe. :)