Huntsman: The Orphanage [PC]

Huntsman: The Orphanage to interaktywna gra grozy, łącząca elementy przygodowe i zręcznościowe. Gracze wcielają się w badacza zjawisk nadprzyrodzonych, który przeszukuje ruiny sierocińca, nawiedzane przez pradawne zło.

wersja językowa:
angielska

Huntsman: The Orphanage data premiery gry na PC:

13 września 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

13 września 2013 ( premiera w USA )

gry podobne do Huntsman: The Orphanage:

Slender: The Arrival
Daylight
Amnesia: A Machine for Pigs

Przygodowe, FPP, horror, przygodowe gry akcji

Huntsman: The Orphanage to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie horroru. Jest to debiutancka produkcja niezależnego studia ShadowShifters.

Tytułowy Huntsman to ucieleśnienie zła, które podróżuje między światami, żerując na samotnych i pogrążonych w rozpaczy ludziach. Do naszej rzeczywistości istota ta przybyła podobno w XIV wieku, zwabiona ogromem cierpień wywołanych przez dżumę. W 1898 roku potwór doprowadził do zniknięcia bez śladu dziesięciu dzieci zamieszkujących sierociniec Grimhaven w amerykańskim stanie Illinois.

Gracze wcielają się w badacza zjawisk nadprzyrodzonych, który postanawia odkryć, jaki los spotkał zaginionych chłopców i dziewczynki. W tym celu udajemy się do zrujnowanego sierocińca. Ludzie opuścili ten budynek wiele lat temu, ale jego korytarze wciąż nawiedza Huntsman i chwila nieostrożności może sprawić, że dołączymy do jego ofiar.

Huntsman: The Orphanage łączy elementy przygodówki i survival-horroru. Zabawa polega więc głównie na eksplorowaniu lokacji oraz zbieraniu wskazówek, które umożliwią nam rozwikłanie zagadki. W starciu z potworem bohater jest praktycznie bezbronny, dlatego kluczową rolę odgrywa unikanie konfrontacji. W przeżyciu pomaga duch jednej z sierot, komunikujący się z graczem za pomocą jego telefonu komórkowego. W ten sposób może udzielać wskazówek i wyznaczać zadania, które ostatecznie mają doprowadzić do ocalenia jego duszy oraz uratowania bohatera przed śmiercią.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows Vista/7/8, łącze internetowe

Aion

Aion

Zagraj za Darmo!

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Still Life - PC - 23,90 zł

kup w sklepie

PC 23,90 zł

Kopciuszek - PC - 19,90 zł

kup w sklepie

PC 19,90 zł

Scooby Doo: Nawiedzone Bagno - PC - 34,90 zł

kup w sklepie

PC 34,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz