WRC: FIA World Rally Championship 4 [PS3]

Gra samochodowa na licencji World Rally Championship. Tytuł pozwala wcielić się w kierowcę rajdowego, którego celem jest wspiąć się po szczeblach kariery i sięgnąć po puchar Rajdowych Mistrzostw Świata. WRC 4 odwzorowuje kierowców i imprezy z sezonu 2013. Alias: WRC 4.

wersja językowa:
angielska

WRC: FIA World Rally Championship 4 data premiery gry na PS3:

25 października 2013 ( światowa data premiery )

05 listopada 2013 ( data wydania w Polsce )

25 października 2013 ( Europejska premiera PAL )

25 października 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do WRC: FIA World Rally Championship 4:

DiRT 3

wyścigi i rajdy, samochodowe, multiplayer

WRC: FIA World Rally Championship 4 należy do serii gier samochodowych opartych na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata. To czwarta odsłona serii tworzonej przez włoskie studio Milestone. Wydaniem gry zajmuje się firma Bigben Interactive, a nie, jak to było do tej pory (nie licząc zręcznościowego „spin-offa”, WRC Powerslide), Black Bean Games.

WRC 4 czerpie pełnymi garściami z zakupionej licencji sportowej – gra oferuje możliwość rozegrania rajdów z sezonu WRC 2013 oraz rywalizacji z kierowcami i zespołami, biorącymi udział w mistrzostwach. Wiernie odwzorowano też trasy przejazdów i występujące w grze samochody.

Tryb kariery pozwala wcielić się w rolę wirtualnego kierowcy i brać udział w coraz bardziej prestiżowych zawodach, których zwieńczeniem jest World Rally Championship. Twórcy nie zapomnieli też o rozgrywce multiplayer, w której możemy rywalizować z żywym przeciwnikiem.

WRC 4 wykorzystuje ulepszony silnik Spikengine, użyty po raz pierwszy w WRC 3. W porównaniu z poprzednią odsłoną grafika uległa poprawie. Oczy graczy cieszą m.in. nowe dynamiczne efekty pogodowe oraz ładniejsze oświetlenie. Poprawiono również dźwięki otoczenia i odgłosy silników.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

WRC: FIA World Rally Championship 4 trailer

WRC: FIA World Rally Championship 4 trailer [1:04]

Zwiastun gry WRC: FIA World Rally Championship 4. Tytuł pozwala wcielić się w kierowcę rajdowego, którego celem jest wspiąć się po szczeblach kariery i sięgnąć po puchar Rajdowych Mistrzostw Świata.

2:57

Video WRC: FIA World Rally Championship 4

gameplay

0:57

Video WRC: FIA World Rally Championship 4

zwiastun na premierę

1:04

Video WRC: FIA World Rally Championship 4

Rajd Szwecji

komentarze czytelników


rafito  2013-10-29 - 11:02

Zajebista gra.

jackson_  2013-11-06 - 17:07

czy w pudełku mieliscie jakas instrukcje obslugi po polsku ? w ogole cokolwiek po polsku ? mam na mysli jakies polskie wkladki papierowe w pudelku a nie w grze