S.K.I.L.L.: Special Force 2 PC

Sieciowa strzelanina FPP oparta na modelu biznesowym free-to-play. Walczymy w kilku trybach rozgrywki na mapach przeznaczonych dla maksymalnie szesnastu graczy.

Akcji, FPP, zagraj za darmo, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, kooperacja, strzelanki.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 - screen - 2013-09-25 - 270258S.K.I.L.L.: Special Force 2 - screen - 2013-09-25 - 270257S.K.I.L.L.: Special Force 2 - screen - 2013-09-25 - 270256S.K.I.L.L.: Special Force 2 - screen - 2013-09-25 - 270255S.K.I.L.L.: Special Force 2 - screen - 2013-09-25 - 270254

Dragonfly | producent

Gameforge AG | wydawca

Gameforge AG | wydawca PL

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

wersja językowa:
polska i angielska

Data premiery gry S.K.I.L.L.: Special Force 2 | PC

13września2013

13września2013

premiera PL

PC Windows
Okładka S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)
S.K.I.L.L.: Special Force 2

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to wojenna strzelanina w konwencji FPP, którą opracowało studio Dragonfly, zaś wydało Gameforge AG odpowiedzialne za przeglądarkowe gry z OGame i Bitefight na czele. Produkcja jest oparta na modelu biznesowym free-to-play, a więc nie ma potrzeby uiszczania żadnych opłat za rozgrywkę.

Jest to drużynowy FPS przeznaczony dla maksymalnie szesnastu graczy, bawiących się w kilku rozbudowanych trybach zabawy - począwszy od najbardziej standardowych, takich jak Deathmatch, gdzie każdy jest celem każdego, i jego drużynową wariację, przez Survival, który polega na przetrwaniu trzydziestu fal przeciwników razem z trzema innymi graczami, a skończywszy na Seizure czy Escape. W pierwszym z nich dwie drużyny ścierają się ze sobą, ale przede wszystkim należy, w zależności od tego, po której stronie się opowiedzieliśmy, ochraniać lub zdobyć tajne dane. Natomiast w ostatnim z wymienionych trybów jeden z zespołów ma na celu aktywować dwie radiostacje i dostać się do obszaru ewakuacyjnego w trzydzieści sekund, a drugi musi przeszkodzić wrogowi w wykonaniu tego zadania. Część modułów rozgrywki przeznaczona jest do kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Produkcja odwzorowała współczesne uzbrojenie, wśród którego znajdziemy taką broń, jak strzelby, karabiny maszynowe czy wyborowe. Wyposażenie postaci można samodzielnie dobierać – gra oferuje możliwość zamontowania różnych dodatków, takich jak tłumik czy celowniki. Dodatkowo opracowano funkcje przygotowane specjalnie dla klanów oraz rozgrywek eSportowych – autorzy gry postarali się dostosować opcje w tytule do obecnych wymogów graczy.

S.K.I.L.L. napędza trzecia generacja silnika Unreal Engine – grafika prezentuje się przyzwoicie, jak na produkcję typu free-to-play. Dzięki nowoczesnemu engine’owi twórcom udało się odpowiednio odwzorować teren współczesnego konfliktu, jednostki specjalne z różnych regionów świata czy obecnie używane przez żołnierzy wyposażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Ocena gry 7.8 / 10 na podstawie 518 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.8 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Gry podobne do S.K.I.L.L.: Special Force 2

Wymagania wiekowe S.K.I.L.L.: Special Force 2

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG GL553

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 7700HQ | Procesor Intel® Core™ i5 7300HQ
Pamięć: DDR4 2400 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM umożliwiające rozszerzenie do 32 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 z 2G/4G GDDR5 VRAM | NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti z 4G GDDR5 VRAM
Wyświetlacz: 15.6" 16:9 HD (1366x768)/Full HD (1920x1080)/IPS FHD (1920x1080) przeciwodblaskowa
Magazyn danych: SSD - 128GB (M.2 2280) | SSD - 256GB (M.2 2280) | HDD - 1TB 7200RPM SSH

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

trailer

trailer [1:40]

Zwiastun gry S.K.I.L.L.: Special Force 2, sieciowej strzelaniny FPP opartej na modelu biznesowym free-to-play. Za produkcję odpowiada studio Dragonfly. Walczymy w kilku trybach rozgrywki na mapach przeznaczonych dla maksymalnie szesnastu graczy.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników (50)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.12.2013 01:47
1
odpowiedz
Domen_Blake
1
Junior

BracoForOne <-- Wybacz ale po twoim słownictwie od razu widać, że jesteś małoletnim polaczkiem. Może po prostu nie umiesz grać. Nie musisz używać takiego słownictwa w komentarzach, to odpycha i sprawia nie smak. Rozumiem wykorzystać takie słowo raz, ale w twojej wypowiedzi prawie co drugie słowo to albo nie smaczne słowo albo po prostu przekleństwo. Gram sporo w S.K.I.L.L-a i jakoś spotkałem może tylko dwóch cheaterów. Osobiście uważam, że jeśli ktoś osądza ciągle wszystkich o hacki itd. to po prostu nie umie grać, sorki.

27.12.2013 11:08
odpowiedz
DawiQ
31
Blogger
7.5

Ostatnimi czasy twórcy gier coraz częściej sięgają do modelu Free-2-Play, udostępniając grę za darmo, zawierając w niej mikropłatności.
Niestety bardzo często takie podejście kończy się tym, że gracze nie chcący płacić za rozgrywkę, nie są w stanie rywalizować z graczami, ładującymi w grę prawdziwą kasę.
Niektórzy gracze by wyrównać szanse sięgają nawet po wszelkiego rodzaju cheaty, co niesamowicie frustruje normalnych graczy i koniec końców zainteresowanie grą spada.
Również odnośnie S.K.I.L.L Special Force 2 słychać głosy, że gra jest słabo zabezpieczona i niestety wielu graczy oszukuje. Ja na szczęście jedynie kilka razy spotkałem czitera z powiedzmy powiększoną ilością zdrowia, czy bronią jaką tylko chce, ale były to sporadyczne przypadki.
I nie wpływały znacząco na jakość rozgrywki. Bardziej denerwowali mnie snajperzy, którzy zabijają jednym strzałem często nie trafiając nawet w naszą postać.
Choć jeśli spojrzeć na to, że rozgrywka toczy się na małej przestrzeni to może i dobrze że zabijają na raz, gdyż gdyby tak nie było gra snajperką straciłaby sens.
Warto wspomnieć o słabo napisanym killcamie, który bardzo często nie pokazuje nawet momentu zabicia.

Możemy grać w kilu trybach rozgrywki.

- Deathmatch, gdzie każdy jest wrogiem każdego, jednym słowem gramy na własną rękę i zabijamy wszystko co się rusza.
- Team Deathmatch różni się tylko tym, że punkty za każde zabicie trafiają do puli całej drużyny. Pierwsza drużyna, która osiągnie maksymalną ilość takich punktów wygrywa, chyba, że skończy się czas – wtedy liczy się większa ich ilość.
- W trybie Survival jak sama nazwa mówi, liczy się przetrwanie. Maksymalnie czterech graczy zbiera się razem, aby stanąć przeciwko przerażającej hordzie obcych. Rozgrywka przewiduje 30 fal ataków, które gracze muszą przetrwać. Każdy zabity obcy przynosi nam kasę, którą później zainwestujemy w lepszy sprzęt i broń.
- W trybie Blasting atakujący team próbuje podłożyć ładunku wybuchowe w dwóch miejscach, a drużyna przeciwna stara się to im uniemożliwić. Ale jeśli bomba zostanie aktywowana to i tak mamy kilka sekund na jej rozbrojenie.
- W Manhunt drużyny wcielają się w rolę jednostek specjalnych, albo bezwzględnych najeźdźców z kosmosu. Po określonej liczbie rund zmienią drużynę by z myśliwego przeistoczyć się w zwierzynę.
Istnieją oczywiście jeszcze inne tryby, ale są to po prostu różne wariacje tych omówionych wcześniej wiec nie będę się nimi tutaj zajmował.

Sposób rozgrywki przypomina ten znany choćby z Arctic Combat czy Combat Arms. jeśli graliście w wymienione produkcje to s S.K.I.L.L Special Force 2 poczujecie się jak ryba w wodzie.
Wszystkie te gry różnią sie jedynie dźwiękami czy teksturami. Z jednej strony to fajne, ponieważ nie trzeba się zbytnio przyzwyczajać, ale z drugiej natomiast wprowadza nutkę
monotonii. Gra niesamowicie wciąga jednak jedną z jej bolączek są bronie. Niektóre nie nadają się w ogóle do strzelania z powodu zbyt dużego rozrzutu i małego damageu.
Do dyspozycji mamy takie bronie jak: M4A1, Famas czy K2, Kuszę, MP5K czy CZ 700. Oczywiście są jeszcze inne ale z tych strzelało mi się najlepiej. Przy pierwszym zalogowaniu mamy
możliwość wybrania jak dobrze pamiętam jednej z trzech frakcji, jednak z naszym wyborem kompletnie nic się nie wiąże.

Oprócz broni możemy również ubierać naszego żołnierza, w przeróżne buty, hełmy czy inne zupełnie niepotrzebne rzeczy. Podczas gry wykonujemy misje za które dostajemy kasę,
tylko nigdy nie wiadomo co robić ponieważ chmurka z misjami jest tak mała, że przeczytać misje możemy tylko używając lupy. I ma się chęć krzyknąć: "Kto to kurwa tak zaprojektował".
Fajne, że pieniądze za mecze dostajemy dopiero gdy nienazwany wskaźnik przekroczy 100%. Nigdy tak długo nie zbierałem na snajperkę. Czyżby ktoś chciał bardzo dyskretnie zachęcić
mnie do zapłacenia prawdziwymi pieniędzmi?

Grafika nie jest najwyższych lotów, jednak nie można powiedzieć, że jest brzydka. Ot tak średnia po prostu.
Reasumując S.K.I.L.L. Special Force 2 to przyjemna gra przy której można miło spędzić czas, jednak na dłuższą metę raczej się nie przyjmie. Choć obym się mylił.

Jeśli nie chce Ci się czytać moich wypocin, może przyjemniej będzie posłuchać? http://www.youtube.com/watch?v=BhhJEua5H5Q

17.01.2014 12:27
odpowiedz
Dante15XII
3
Junior

Zobaczcie mojego gameplaya www.youtube.com/watch?v=BchmORiMFSQ . Super klimat, mega wciągająca gra

04.03.2014 18:45
odpowiedz
Games men99v
1
Junior

fajna Gra dla mnie super nareszcie prawdziwy f2p bo żeby fajnie pograć i mieć niektóre bronie ze sklepu nie trzeba przelewać kasy super gra.

19.06.2014 09:26
1
odpowiedz
nomik7
6
Legionista
2.0

Gra strasznie toporna, interfejs startowy nieczytelny w nawigacji i tak mały, że trzeba wsadzać nos w monitor, by coś odczytać. Podczas rozgrywki bug, buga bugiem pogania. Sama rozgrywka mało dynamiczna, graficznie poniżej średniej. Szybko oczywiście okazuje się, że zasada naczelna to pay2win. Nie polecam jej, Aeria oferuje dużo lepsze pozycje takie jak AVA, czy WolfTeam.

08.07.2014 12:15
odpowiedz
koper000
37
Pretorianin

Ma ktoś pełną instalkę?

18.07.2014 16:50
odpowiedz
kulekprzema
1
Junior

Według mnie gra teraz zasługuje na lepszą ocenę niż wcześniej. Po wielu aktualizacjach przybyło dużo fajnych map i broni, oczywiście ubyło hackerów, którzy byli często spotykani w tej grze :-). Według mnie mimo (niezbyt licznych już) baboli gra wciąga na długo bo sam w nią codziennie gram i z dnia na dzień jestem coraz lepszy :-D. Polecam dla tych którzy lubią CS oraz dla osób z nadmiarem wolnego czasu ;-).

29.07.2014 13:32
odpowiedz
Mazoch
34
Pretorianin
5.0

Wbrew opiniom, że F2P jest tak świetne to podaję przykład Crytek-a (seria Crysis) przeszedł na ten model i co? Warface to jedna z najbardziej gównianych gier w jakie grałem gra w nią garstka ludzi masa cheaterów i tandety.

U mnie F2P = wyciąganie kasy, tworzenie najniższym kosztem.

Dodam Ghost Recon Phantoms gdzie za wszystko trzeba płacić...
W skilla grałem i nie polecam mapy bardzo ciasne.

16.11.2014 12:35
odpowiedz
CzarnyPłomień
1
Junior

fajna gra daje 10

06.01.2015 18:33
odpowiedz
Mr.Dawid16
1
Junior

Gra bardzo fajna (jak na Free to Play to wyśmienita :). Aczkolwiek znajdują się małe (i te duże też, ale rzadziej) bugi, optymalizacja jest 4/10 ale i tak chodzi płynnie. System strzelania i kucania trochę zwalony bo do kucania trzeba cały czas trzymać przycisk a podczas strzelania występuje często zacięcie w pełni sprawnej broni (bugi) aczkolwiek odrzut mocnej broni jest niezwykle realistyczny. Plusy za FPP (choć dla niektórych to minus) bo w pierwszej osobie celowanie to sielanka. Jeśli chodzi o snajperów i strzelanie z karabinów wyborowych to jest to trochę failowe bo ktoś kto ma szybki refleks i dobre oko może w 15 sekund wymordować pół wrogiego teamu aczkolwiek tak jest też w rzeczywistości więc nie ma co się czepiać (ps. plusy za realizm). Choć każdy ma swoje zdanie a o gustach się nie dyskutuje to nie rozumiem hejterów którzy krytykują każdą grę bo tak, a zwłaszcza że jest ona tak dobrze zrobiona. Ogółem: 8,5 :)

29.03.2015 12:19
odpowiedz
karol.hg
25
Chorąży
9.0

Gra jest bardzo fajna, nawet jak na f2p. Żeby grać i zajmować wysokie miejsca w rankingach nie trzeba mieć dużego levelu ani płacić mikropłatności, a nie jak w BF P4F gdzie za wszystko trzeba było płacić z levelem włącznie bo inaczej nie mieliśmy szans na polu bitwy. Zgadzam się też z tym że twórcy nie postarali się o dobrą optymalizację bo gra czasami przylaguje nawet na super sprzęcie i światłowodzie, ale to mało istotny szczegół ponieważ rzadko to występuje i nie jest to wyczuwalne przy wszechobecnej rozwałce. Ogólnie jak ktoś lubi Call of Duty to ta gra mu przypasuje, moja ocena to 9/10

22.05.2015 20:22
odpowiedz
koper000
37
Pretorianin

Ta gra na pierwszy rzut oka wydaje się fajna.

24.05.2015 19:35
odpowiedz
marcelpiskor
1
Junior

Gra jest okey ale mogli by dać lepsze programy przeciw oszustwom. Wbije ci taki hacker rozwali wszystkich i dupa.Ogólnie polecam

27.05.2015 18:40
odpowiedz
koper000
37
Pretorianin

Zaletą tej gry jest wiele bardzo fajnych mapek co najważniejsze są one grywalne - polecam tę grę kiedyś grałem w CrossFire ale teraz najlepszy jest SKILL!

02.06.2015 01:07
odpowiedz
SmArT21
1
Junior

gra nie ziemska, jebać csa
tam liczy się promocja nie gracza prezencja
mimo iż mam e. silver, to jade trzech golda
na tego csa, to czasu mi szkoda
nie kupowałbym csa, bo ten tytuł go przebił
nie ma systemu banowania, nie udolnych dzieci,
morał z tego jest tylko jeden, gram to z przyjemnością
nie na przymus w csie, bo dzieci łykną wszystko jak ryby
lol cs fifa, nudne jak flaki z olejem
90 procent populacji tych gier to prymitywy
co z resztą widać, bo tej gierce oddałem serce

02.06.2015 10:21
odpowiedz
koper000
37
Pretorianin

Co to znaczy że będę w klanie? Jakie są obowiązki?

14.06.2015 22:57
odpowiedz
Ghost5PL
1
Junior

Jeśli ktoś się zastanawia czy zagrać w tą grę to niech nie słucha komentarzy poniżej oceniające grę negatywnie bo nie mają sensu , gra jest jak na darmówke jest 10000/10 i o wiele lepsza od CS'a.

21.06.2015 12:33
odpowiedz
Legard
11
Legionista
8.5

Dobry, solidny FPS z szybką rozgrywką. Jest to następca gry Soldier Front, dobrej gry z lat 2007-2009. Później wyszło Alliance of Valiant Arms uważane za najlepszego darmowego fpsa. Gra tych samych twórców, później połączyli się z Aeria Games. Gra rządziła w 2009-2012, ale dzieciaki z kasą zniszczyły balans. Następnie w 2013 wychodzi Skill, na fajnym silniku i co najważniejsze - ze zbalansowanym systemem mikropłatności. Pierwszy raz od tylu lat widzę w grze aż tyle możliwości wygrania różnych przedmiotów. Eventy, misje. darmowe kapsuły itd. Grając regularnie ciągle dostajemy jakieś armory i inne rzeczy. W 2013r gra była zalana przez polaków i polskie klany. Na początku średnio byłem przekonany, ale później dałem się wciągnąć. Bardzo fajnie się gra, jest dość uczciwa i zbalansowana, klanówki, nie ma dużo cziterstwa jak to było w sf1 lub innych grach. Skill to gierka typu easy to play hard to master, czyli jest przystępna dla nowych graczy, ale jeśli chcesz być bardzo dobry i grać na wysokim poziomie, to musisz trochę pracy w to włożyć. Zdecydowanie polecam mam nadzieję, że gierka pociągnie jak najdłużej bo próbowałem innych typu Warface i nic mnie tak nie przekonuje do siebie jak właśnie Skill.

25.06.2015 18:11
odpowiedz
ManiakPC321
1
Junior

Gierka jak dla mnie jest Superowa! Miło mi się grało, ponieważ dawno już miałem SKILL'a ale postanowiłem że po tym roku/dwóch jednak jeszcze do niego wrócę. Klimat gry jest bardzo fajny. Zgodzę się z osobami, które uważają, że gra czasami się buguje czy też laguje... Natomiast nie jest to tak częste. Dla mnie ocena to... 9.5!

29.09.2015 11:35
odpowiedz
Goldcaliber
2
Junior
9.0

S.K.I.L.L 2 special force to bez wątpienia jedna z czołowych FPS na świecie.
Producenci postarali się aby rozgrywka była taka jaką ludzie chcieli mieć i dokonali tego, jest szybka,dynamiczna i wymagająca refleksu. Skill 2 special force to gra free to play w której (oczywiście jak w każdej) są mikropłatności lecz nie są konieczne choćby ze względu na to że różnego rodzaju rzeczy można wygrać "w dziennym lsowaniu" lub zdobyć poprzez wytyczone przez producentów zabicia , headshoty, asysty itd. Znajduje się sporo licencjonowanych broni takich jak scar, m16, famas, m4 itp. Warto wspomnieć o organizowanych ewentach w których można wygrać naprawdę duże pieniądze .

Wymagania gry nie są zbyt wysokie, poprzez przeprowadzone przez zemnie testy gra bez problemu chodzi na :
- 2rdzeniowym procesorze 1,7GhZ
- 4gb ramu
- grafice intel hd graphics . polecam wszystkim .

21.03.2016 17:32
odpowiedz
1 odpowiedź
BracoForOne
8
Konsul
5.0

dno a nie fps bo za free

01.04.2016 15:46
odpowiedz
1 odpowiedź
ryszardos
2
Junior

Pograłem trochę i mam trochę mieszane uczucia :
Gra całkiem przyjemna, dynamiczna i nie jest P2W jak to zazwyczaj bywa z darmowymi grami.
Co jest irytujące to aspekty fizyki tej gry -zbyt duża przypadkowość : czasami z bliska potrzebujesz kilku trafień
mając cały czas na celu przeciwnika gdy za chwile ze sporej odległości celując gdzieś obok zabijasz go jednym strzałem.
Tak jakby losowość brała górę nad tym jak strzelasz z przesadą można by było zmienić nazwę tej gry z "s.k.i.l.l" na "l.u.c.k".

02.05.2016 19:32
1
odpowiedz
genowefapizda
1
Junior

Gram w Skilla 2 od kilku miesięcy i jest tam cała masa hakerów ,nikt nie jest taki dobry aby jednym strzałem powalić przeciwników w jednej sekundzie ,dodam że trzech . Wywala przeciwnikowi cały magazynek w łepetynę an w chwili mojego przeładowania broni powala celnym strzałem w łeb. Dlatego nie ma znaczenia w tej grze czy ktoś biega czai się i tak obrywa bęcki od hakerów. Ta gra to gówno tylko dlatego że jest tam najwięcej hakerów.

15.05.2016 13:52
odpowiedz
seweryn1818
3
Junior

Super gra daje 10

01.07.2016 15:38
odpowiedz
MisterBazgrol
12
Chorąży

Mam przegrane już w to 366 godzin, więc mogę się nieco wypowiedzieć.
Zacznę od plusów, którym niewątpliwie jest to, że gra jest darmowa, do tego czy aby na pewno przejdę później,
optymalizacja jest dobra, na tosterze spokojnie sobie gram przy rozdzielczości 1280x720, natomiast gra wygląda naprawdę przyzwoicie, po za tym wiernie odwzorowane bronie , duża dynamiczność ot tak z grubsza z pozytywów. Natomiast minusem jest choćby menu, na którym mam po 20 fps ( w grze znacznie więcej) do tego jest mało czytelne i po prostu brzydkie. Muzyka nie powala, w menu jest chyba tylko jedna jakaś militarna muzyczka puszczona, która mnie irytuje. Proszę również sie nie wzorować na powyższych komentarzach które zostały dodane kilka lat temu, gdyż po aktualizowaniu gry one znikają, cheater jest spotykany raz na 100 gier, i i tak szybko dostaje bana. Gra wciąż jest wspierana, dodawane są nowe mapy, bronie etc. Po tych 366 godzinach gra mi się znudziła (właściwie to znudziła się już po 150) ale z nudów zawsze w to zagram i czas szybko ucieka. Natomiast pierwsze godziny z tą grą to było niesamowite szczęście, i zagrywalem sie nią po 5h dziennie.
Największy minus gry, to to że jest to w dużej mierze p2w , z vipem nie masz szans zbytnio, dlatego polecam wchodzić jednak na kanały gdzie nie ma ich. Grę mimo swoich minusów (które posiada każda gra) serdecznie polecam, i mam nadzieję że grono graczy w skilla sie powiększy.

04.09.2016 17:18
odpowiedz
Dylexan
7
Legionista
3.5

Jestem fanem Soldier Fronta i mam do tej gry ogromny sentyment a SKILL jest jej 2 częścią w którą grałem od samego początku bo nie było nic lepszego dlatego z dużym trudnem przychodzi mi to napisać. Niestety SKILL to pseudo podróba COD'a na plastikowym/drewnianym silniczku i ze skretyniałą fizyką. Ta gra ma w sobie tyle przypadku i losowości, jest cała sztuczna, nawet menu laguje bez względu na ustawienia. Dotarło to do mnie jak wróciłem ostatnio do starej dobrej AvA i teraz mam porównanie jak SKILL, mimo że gra dużo nowsza to wygląda jakby była 100 lat za murzynami. Szkoda na tego gniota czasu, uninstall i nigdy więcej nie wracam. Jeśli ktoś to czyta to polecam sobie zajrzeć na AvA od En Masse bo to shooter 3 klasy wyżej i gra się po stokroć lepiej i przyjemniej.

post wyedytowany przez Dylexan 2016-09-04 17:19:43
15.11.2016 22:02
odpowiedz
DawidDJ
4
Junior

Gra jest ogółem fajna, ale niestety ma wiele bugów które psują rozgrywke
7/10

post wyedytowany przez DawidDJ 2016-11-15 22:02:47
25.01.2017 15:50
-1
odpowiedz
Jackson22
7
Centurion
2.0

Świetny symulator pay2win.Jeżeli nie wydacie ani grosza to nie myślcie że kogokolwiek zabijecie.Czasami fajnie się gra w pve ale to rzadkość bo nikt prawie w ten tryb nie gra (prawdopodobnie dlatego że twórcy mają go w d*pie i nie dodają nic nowego)

05.02.2017 00:16
-1
odpowiedz
DJacz
3
Junior
1.5

Kiedyś grałem na fullHD, teraz maksymalna rozdziałka to 1280x720. Porąbane. Gra wygląda jak CS 1.6, zacina się nawet na mocniejszym sprzęcie. Bugów od cholery. GRałem kilkadziesiąt godzin, ale nawet nie chce mi się męczyć dalej przy tej grze...

20.03.2017 01:22
odpowiedz
torssama
1
Junior

Sięgnąłem po ten tytuł z uwagi na opinie jakie krążą w sieci. Aczkolwiek o samej grze nie mogę nic powiedzieć natomiast jeżeli chodzi o nieuczciwych graczy to jest ich jak grzybów po deszczu. Niestety nie rozumiem po co płacić za najtańszego hacka do gry około 10$ nie rozumiem również dlaczego większość korzysta z tego typu usług. Tak nawiasem do nieuczciwych graczy - Jeżeli w grze ci nie idzie to w nią nie graj widocznie nie jest dla ciebie. Nie niszcz gry! Lub jeżeli nie potrafisz obsługiwać myszki i klawiatury to może wybierz się do lekarza bo możesz mieć zaburzenia neurologiczne. Co do samej gry - Gdyby nie "hacki" to tytuł zyskał by ogromne dochody.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze