Iron Soul [PC]

Nawiązująca do kultowej serii MDK gra akcji, łącząca w sobie elementy trzecioosobowej strzelaniny z grą platformową. Wcielając się w robota H-25 przemierzamy otwarte przestrzenie i podziemne bazy militarne, starając się powstrzymać zbuntowaną armię maszyn, zaprojektowanych do obrony naszej planety.

wersja językowa:
angielska

Iron Soul data premiery gry na PC:

14 września 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

14 września 2013 ( premiera w USA )

gry podobne do Iron Soul:

Giants: Obywatel Kabuto
MDK 2
Armed & Dangerous

Akcji, TPP, science fiction, platformówki, indie

Iron Soul to nawiązująca do kultowej serii MDK gra akcji, łącząca w sobie elementy trzecioosobowej strzelaniny z grą platformową. Za jej powstanie odpowiada małe, niezależne studio deweloperskie BluBeeGames z Teheranu.

Akcja gry zabiera nas w niedaleką przyszłość. Ludzkość stanęła w obliczu realnego zagrożenia inwazją obcych. By ochronić planetę, w tajnych laboratoriach stworzono potężną armię robotów, której zadaniem było czuwać nad bezpieczeństwem ludzi. Coś jednak poszło nie tak i na skutek niewytłumaczalnego incydentu rządy zaczęły tracić kontrolę nad cybernetyczną armią. W efekcie ludzkość, niepewna swojego losu, zaczęła popadać w coraz większą robo-fobię. Kontrolując jednego z mechanicznych strażników, robota H-25, wyruszamy w podróż z ukrytej w górach tajnej bazy, gdzie został wyprodukowany, aby zbadać przyczyny zaistniałej sytuacji i przywrócić równowagę na naszej planecie.

Gra pozwala nam wziąć udział w dwóch powiązanych ze sobą kampaniach, opowiadających historię inwazji robotów oraz dziwnych związków, łączących naszego bohatera H-25 i jego mentora. Przemierzając upadłe kraje, będziemy musieli eliminować zastępy zbuntowanych maszyn, torować sobie drogę wykorzystując mechanikę typową dla gier platformowych, a nierzadko również rozwiązywać rozmaite zagadki logiczne. H-25 dysponuje rozmaitymi zdolnościami specjalnymi, których wykorzystanie okaże się kluczem do zwycięstwa. Wrogowie atakują bowiem zarówno z ziemi i nieba, jak i spod ziemi, a ich poczynaniami steruje stojąca na wysokim poziomie sztuczna inteligencja. Zmusza to gracza do stosowania różnych strategii walki i umiejętnego wykorzystania dostępnego arsenału broni oraz przyjaznego, specjalnie zaprojektowanego systemu osłon.

Ukazana z perspektywy trzecioosobowej gra, zaprojektowana została przy użyciu Unreal Development Kit, co gwarantuje graczom najwyższej jakości wrażenia wizualne. Różnorodne scenerie – od otwartych przestrzeni do podziemnych baz militarnych – kryją w sobie wiele wyzwań oraz tajemnic do odkrycia. Na równie wysokim poziomie stoi warstwa dźwiękowa, a wszystkie kwestie dialogowe postaci wypowiadane są przez aktorów.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 6.9 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.8 GB HDD, Windows XP/Vista(SP2)/7(SP1), łącze internetowe

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [2:12]

Zwiastun premierowy gry akcji/TPP - Iron Soul, inspirowanej legendarną serią MDK.

Star Conflict

Star Conflict

Zagraj za Darmo!

Dragon Knight

Dragon Knight

Zagraj za Darmo!

One Piece Pirate Warriors 3 - PC - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

Battlefield 1 PL + Steelbook - PC - 164,90 zł

kup w sklepie

PC 164,90 zł

Mafia III PL - PC - 168,90 zł

kup w sklepie

PC 168,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.09.2013 16:56
1
Butryk89
70
Pretorianin
2.0

Gra jest beznadziejna, strzec się jej! Okropna optymalizacja, słaba grafika (nie licząc efektów świetlnych) a do tego narracja, głosy i fabuła oraz sztywność rozgrywki potrafi wkurzyć już w pierwszych minutach grania.

18.09.2013 09:11
-1
odpowiedz
Rtype1
27
Pretorianin

Świetna gra.
Świetny klimat, świetna grywalność.
Bardzo kojarzy mi się z Heavy Metal F.A.K.K. 2, która była dla mnie hitem.
Przypominają się stare czasy, z czerwonymi okładkami Secret Service na kioskowych ekspozycjach.

20.09.2013 23:09
odpowiedz
elosidzej
42
Konsul

gra beznadzieja...

27.09.2013 16:31
odpowiedz
Emiliano666
60
Konsul

Po co wypuszczać takie gówno... kto to kupi?