Dragons and Titans [PC]

Dragons and Titans to przeglądarkowe MOBA autorstwa zespołu Wyrmbyte. Zabawa polega na starciach dwóch drużyn graczy dosiadających potężnych smoków. Z tego powodu bitwy toczą się wyłącznie w powietrzu. Rozgrywka stawia na ścisłą współpracę z towarzyszami broni oraz właściwym wykorzystywaniu bogatego zestawu umiejętności specjalnych każdego ze smoków.

wersja językowa:
angielska

Dragons and Titans data premiery gry na PC:

30 kwietnia 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

30 kwietnia 2013 ( premiera w USA )

Strategiczne, fantasy, MOBA

Dragons and Titans to przeglądarkowa gra MOBA oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Produkcję opracowało studio Wyrmbyte będące własnością firmy Zynga.

Akcja toczy się w krainie fantasy, o kontrolę nad którą rywalizuje dwóch tytanów – Astaroth i Hyperion. Bezpośrednia wojna między nimi doprowadziłaby do rozerwania świata na strzępy, dlatego oba bóstwa postanowiły raz na sto lat organizować turniej, którego zwycięzca staje się władcą krainy do czasu kolejnych zmagań. Po stronie każdego z tytanów walczą pięcioosobowe grupy śmiałków i to właśnie w nich wcielają się gracze.

Rozgrywka znacząco odbiega od tego co oferują typowe produkcje MOBA; dzieje się tak, ponieważ w Dragons and Titans gracze obejmują kontrolę nad jeźdźcami smoków - w rezultacie wszystkie potyczki toczą się w powietrzu. Obie drużyny rozpoczynają mecz po przeciwnych stronach mapy. W bazie każdej ze stron znajduje się uwięzione bóstwo, a wygrywa ta grupa, która jako pierwsza uwolni swojego przywódcę z niewoli.

W przeciwieństwie do większości MOBA, starcia w Dragons and Titans są szybkie i trwają średnio po kilkanaście minut. Do wyboru jest sześć rożnych smoków, zaś każdy z nich posiada własny zestaw umiejętności specjalnych, których właściwe wykorzystywanie jest kluczem do odniesienia sukcesu w trakcie bitwy. Przed walką wybieramy jeszcze jedną z sześciu głównych broni, co w sumie daje 36 kombinacji. Za zabijanie wrogów nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy na rozwijanie umiejętności smoka.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Titan Pass

Titan Pass [1:20]

Zwiastun gry Dragons and Titans, przeglądarkowej produkcji typu MOBA, działającej w modelu biznesowym free-to-play z przepustką, która daje dostęp do większości zawartości gry. Tytuł opracowało studio Wyrmbyte będące własnością firmy Zynga.

The Settlers Online

The Settlers Online

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Sid Meier’s Civilization VI Digital Deluxe PL - PC - 298,90 zł

kup w sklepie

PC 298,90 zł

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 214,90 zł

kup w sklepie

PC 214,90 zł

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 198,90 zł

kup w sklepie

PC 198,90 zł

6 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Valkeir

XertoZ

Gorn221

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz