Kot w butach [PC]

Kot w butach to adresowana do najmłodszych odbiorców gra zręcznościowa z elementami przygodówki. Fabuła luźno nawiązuje do motywów ludowej baśni. Gracz kieruje poczynaniami tytułowego kota, który wyrusza na ratunek młynarczykowi Jankowi, uwięzionemu przez Wielkiego Czarnoksiężnika.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Kot w butach data premiery gry na PC:

07 września 2007 ( światowa data premiery )

07 września 2007 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Kot w butach:

Barbie as The Princess and the Pauper
Kopciuszek
Roszpunka

Zręcznościowe, dla dzieci, bajki, elementy przygodowe

Kot w butach to jedna z czterech (obok Królowej śniegu, Calineczki i Królewny na ratunek) gier dla dzieci wyprodukowanych przez koszalińską firmę Rhema Group i opartych o motywy popularnych baśni ludowych.

Fabuła gry luźno nawiązuje do motywów bajki spopularyzowanej przez Charles'a Perraulta. Gracze poznają dalsze losy tytułowego bohatera oraz jego przyjaciela – młynarczyka Janka. Chłopiec został schwytany i uwięziony przez Wielkiego Czarnoksiężnika, a dzielny kot, nie zważając na niebezpieczeństwa, rusza na pomoc.

Rozgrywka łączy elementy platformówki, przygodówki oraz gry logicznej. Kierując poczynaniami Kota w Butach gracz przemierza bajkowy świat, w którym wykonuje zlecane mu zadania, rozwiązuje proste zagadki logiczne, a także walczy z przeciwnikami. Intuicyjnie prosty system sterowania zaprojektowany został specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorcach.

Oprawa wizualna gry zdecydowanie odbiega od współczesnych standardów. Trójwymiarowe środowisko graficzne jest bardzo skąpe w detale, a uwagę przykuwa przede wszystkim żywa kolorystyka oraz nietypowe ozdobniki ekranu gry stylizowane na widownię teatru.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 1 GHz, 1 GB RAM, Windows XP/Vista/7

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

Hero Zero

Hero Zero

Zagraj za Darmo!

DRAGON BALL XENOVERSE Bundle - PC - 229,90 zł

kup w sklepie

PC 229,90 zł

LEGO Harry Potter: Years 1-4 - PC - 39,90 zł

kup w sklepie

PC 39,90 zł

Rayman Origins - Ubisoft Exclusive - PC - 39,90 zł

kup w sklepie

PC 39,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz