IHF Handball Challenge 14 [PS3]

IHF Handball Challenge 13 to druga odsłona cyklu gier sportowych adresowanych do miłośników piłki ręcznej. Gracz ma okazję pokierować poczynaniami ulubionych zespołów z trzech licencjonowanych lig krajowych (niemieckiej, francuskiej i hiszpańskiej) oraz 20 reprezentacji narodowych. Deweloperzy ze studia Neutron Games postarali się m.in. o realistyczne zagrania na boisku oraz możliwość oglądania akcji w powtórkach na zwolnionym tempie.

wersja językowa:
angielska

IHF Handball Challenge 14 data premiery gry na PS3:

28 marca 2014 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

28 marca 2014 ( Europejska premiera PAL )

28 marca 2014 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do IHF Handball Challenge 14:

Handball 16

Sportowe, multiplayer, na 2 osoby, piłka ręczna

Nieco ponad rok po premierze IHF Handball Challenge 12 ekipa deweloperska studia Neutron Games przygotowała drugą odsłonę cyklu. Zgodnie z przyjętymi założeniami, gra IHF Handball Challenge 14 stanowi rozwinięcie wcześniejszych pomysłów i zarazem odpowiedź na najczęstsze uwagi kierowane przez fanów.

Podobnie jak w pierwowzorze, gracze mają okazję wcielić się w zawodników ulubionych drużyn szczypiorniaka. Gra oferuje łącznie trzy tryby zabawy. Liga to zmagania zespołów na co dzień rywalizujących w 3 licencjonowanych ligach krajowych – niemieckiej (Toyota Handball-Bundesliga), francuskiej (Ligue Nationale de Handball) i hiszpańskiej (Liga Asobal). Szybki mecz pozwala wybrać dowolne spośród 80 drużyn klubowych oraz 20 reprezentacji narodowych i rozegrać spotkanie we wskazanej hali. Trzeci wariant umożliwia z kolei tworzenie własnych lig i turniejów.

IHF Handball Challenge 14 korzysta z licencji trzech lig krajowych oraz IHF (Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej). Pozwoliło to twórcom umieścić w grze prawdziwe nazwiska zespołów i zawodników. Wśród tych ostatnich pojawiają się gwiazdy tego formatu co Nikola Karabatic i Dominik Klein. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wprowadzić także własnoręcznie stworzonych szczypiornistów i drużyny.

W porównaniu z pierwszą odsłoną cyklu, IHF Handball Challenge 14 oferuje znacznie bardziej rozbudowane mechanizmy kierowania atakiem i obroną zespołów. Zakres ruchów wirtualnych zawodników obejmuje m.in. 8 typów ujęć, 4 rodzaje przejść, a także całe spektrum zagrywek obronnych.

Zmiany wprowadzone w oprawie wizualnej to m.in. możliwość oglądania powtórek najciekawszych akcji w zwolnionym tempie. W warstwie dźwiękowej uwagę zwracają komentarze nagrane na potrzeby gry przez ekspertów szczypiorniaka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  
Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.  

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

11Legends

11Legends

Zagraj za Darmo!

Fight Night Champion - PS3 - 99,90 zł

kup w sklepie

PS3 99,90 zł

FIFA 14 - PS3 - 74,90 zł

kup w sklepie

PS3 74,90 zł

NASCAR 14 - PS3 - 169,99 zł

kup w sklepie

PS3 169,99 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz