Disney’s Planes [WiiU]

Disney’s Planes to opracowana przez studio Behavior Interactive zręcznościówka oparta na motywach filmu animowanego. Zadaniem gracza jest wypełnianie misji za pomocą samolotów. Większość z nich ma charakter pokojowy i polega na odpowiednio szybkim realizowaniu wyznaczonych celów.

wersja językowa:
angielska

Disney’s Planes data premiery gry na WiiU:

06 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

09 sierpnia 2013 ( Europejska premiera PAL )

06 sierpnia 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Disney’s Planes:

Game Party Champions
Turbo: Super Stunt Squad
The Croods: Prehistoric Party!

Zręcznościowe, samoloty, filmy animowane

Disney’s Planes to zręcznościowa gra lotnicza będąca adaptacją kinowego filmu animowanego znanego w naszym kraju pod tytułem Samoloty. Projekt opracowało studio Behavior Interactive, mające na koncie m.in. Naughty Bear: Panic in Paradise oraz Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska.

Gra podąża szlakiem fabularnym wytyczonym przez filmowy pierwowzór. Opowiada więc historię samolotu rolniczego imieniem Dusty, którego wielkim marzeniem jest wystartowanie w wyścigu powietrznym dookoła świata. Nie będzie to łatwe, gdyż bohater nie tylko nie został skonstruowany do szybkich lotów, ale cierpi również na lęk wysokości. Z pomocą przychodzą mu jednak przyjaciele.

Choć Disney’s Planes oparto na scenariuszu kinowego pierwowzoru, to jednocześnie gra oferuje również wiele wątków nieobecnych w kinowej produkcji. W Disney’s Planes umieszczono ponad 40 misji rozgrywanych w sześciu lokacjach. Latamy nad nimi w jednym z dziesięciu samolotów o różnych cechach specjalnych i osiągach technicznych.

W grze umieszczono fabularną kampanię oraz szereg mini-gierek, w których nasze osiągnięcia nagradzane są punktami. Dostepny jest też tryb wolnego lotu oraz wyścigów. Dodatkową atrakcją są rozgrywki multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.  

E3 2013 trailer

E3 2013 trailer [1:00]

Materiał video do gry Disney's Planes prezentowany podczas targów E3 2013.

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

Hero Zero

Hero Zero

Zagraj za Darmo!

Mensa Academy - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz