Disney’s Planes [WiiU]

Disney’s Planes to opracowana przez studio Behavior Interactive zręcznościówka oparta na motywach filmu animowanego. Zadaniem gracza jest wypełnianie misji za pomocą samolotów. Większość z nich ma charakter pokojowy i polega na odpowiednio szybkim realizowaniu wyznaczonych celów.

wersja językowa:
angielska

Disney’s Planes data premiery gry na WiiU:

06 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

09 sierpnia 2013 ( Europejska premiera PAL )

06 sierpnia 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Disney’s Planes:

Game Party Champions
The Croods: Prehistoric Party!
How to Train Your Dragon 2

Zręcznościowe, samoloty, filmy animowane

Disney’s Planes to zręcznościowa gra lotnicza będąca adaptacją kinowego filmu animowanego znanego w naszym kraju pod tytułem Samoloty. Projekt opracowało studio Behavior Interactive, mające na koncie m.in. Naughty Bear: Panic in Paradise oraz Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska.

Gra podąża szlakiem fabularnym wytyczonym przez filmowy pierwowzór. Opowiada więc historię samolotu rolniczego imieniem Dusty, którego wielkim marzeniem jest wystartowanie w wyścigu powietrznym dookoła świata. Nie będzie to łatwe, gdyż bohater nie tylko nie został skonstruowany do szybkich lotów, ale cierpi również na lęk wysokości. Z pomocą przychodzą mu jednak przyjaciele.

Choć Disney’s Planes oparto na scenariuszu kinowego pierwowzoru, to jednocześnie gra oferuje również wiele wątków nieobecnych w kinowej produkcji. W Disney’s Planes umieszczono ponad 40 misji rozgrywanych w sześciu lokacjach. Latamy nad nimi w jednym z dziesięciu samolotów o różnych cechach specjalnych i osiągach technicznych.

W grze umieszczono fabularną kampanię oraz szereg mini-gierek, w których nasze osiągnięcia nagradzane są punktami. Dostepny jest też tryb wolnego lotu oraz wyścigów. Dodatkową atrakcją są rozgrywki multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  
Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.  

E3 2013 trailer

E3 2013 trailer [1:00]

Materiał video do gry Disney's Planes prezentowany podczas targów E3 2013.

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - WiiU - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz