Wiedźmin 3: Dziki Gon [PC]

The Witcher 3: Wild Hunt. Wiedźmin 3: Dziki Gon to opracowana przez zespół CD Projekt RED gra cRPG. Ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii, ale tym razem akcja osadzona jest w świecie o otwartej strukturze. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowy silnik oraz położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Wiedźmin 3: Dziki Gon data premiery gry na PC:

19 maja 2015 ( światowa data premiery )

19 maja 2015 ( data wydania w Polsce )

19 maja 2015 ( premiera w USA )

gry podobne do The Witcher 3: Wild Hunt:

The Elder Scrolls V: Skyrim
The Technomancer
Elex

RPG, TPP, fantasy, książki, sandbox, detektywistyczne, polskie, crafting, RPG akcji

Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) na komputery osobiste to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł wyprodukowało studio CD Projekt RED, czyli zespół odpowiedzialny również za dwie poprzednie części – Wiedźmina z 2007 roku i Wiedźmina 2: Zabójcy Królów z 2011 roku.

Produkcja w wersji na PC-ty nie odbiega zawartością od konsolowych wydań, ale użytkownicy „blaszaków” otrzymali kilka niedostępnych na pozostałych platformach sprzętowych elementów. Przede wszystkim mogą oni cieszyć się najwyższą możliwą jakością oprawy graficznej oraz animację na poziomie 60 klatek na sekundę. Oczywiście, by korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw, potrzebny jest odpowiednio mocny komputer.

Drugim elementem, którego nie znajdziemy na konsolach są modyfikacje. Studio CD Projekt RED udostępniło w sierpniu 2015 roku zainteresowanym osobom oficjalne narzędzia moderskie, umożliwiające m.in. dowolne zmienianie obiektów, statystyk i nie tylko. Zaowocowało to m.in. tymi modami.

Fabuła

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC Windows ponownie wcielamy się w znanego z wcześniejszych odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna obraca się wokół kilku oddzielnych wątków. Wśród nich znalazło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na Królestwa Północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina zarówno w powieściach, jak i obecny w pierwszej i w nikłym stopniu w drugiej części serii. Wszystkie te główne zadania oferują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami.

Co ciekawe, możemy porzucić część wątków, trzeba będzie jednak liczyć się z wynikającymi z tego faktu różnymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne jest także zatrzęsienie misji pobocznych, które w sumie starczają na ponad sto godzin zabawy. Autorzy zadbali o dużą różnorodność wyzwań. W trakcie przygód będziemy eksplorowali m.in. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. Zapolujemy na potwory dla zysku oraz specjalnych nagród. Pojawią się również zadania oparte na dochodzeniach. Biały Wilk może też oddać się rozgrywce w karcianego Gwinta, który jest odrębną grą w grze.

Mechanika

Zgodnie z tradycją serii, trzeci Wiedźmin na PC Windows oferuje sporą swobodę rozwoju postaci, a fabuła jest mocno rozgałęziona, tak aby umożliwić graczom dokonywanie różnych wyborów. Jednocześnie wirtualny świat jest w dużym stopniu dynamiczny. Przykładowo, niektóre nasze akcje sprawią, że opuszczona przez wieśniaków osada znów się zaludni po wytępieniu bandytów lub potworów. Gra posiada świat o otwartej strukturze, który jest czterdziestokrotnie bardziej rozległy niż ten w Wiedźminie 2. Nowy silnik (REDengine 3) został zaprojektowany tak, aby cały czas ładował dane w tle, co prawie pozwoliło uniknąć ekranów wczytywania – zobaczymy je podczas podróży do większych hubów lub mniejszych lokacji (Kaer Morhen, wyspy Skellige, Biały Sad i zamek w Wyzimie). Przemieszczanie się ułatwia opcja jazdy na koniu oraz szybka podróż. Przy dobrym rumaku dotarcie z jednego końca mapy na drugi zajmuje około 15 minut.

Spore zmiany zaszły w systemie walki. Kompletnie przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników. Geralt otrzymał 96 animacji wykorzystywanych w starciach, podczas gdy w drugiej części miał ich jedynie 20. Gracze mogą wreszcie przerywać atak w jego trakcie oraz blokować ciosy i wykonywać uniki, nawet gdy zabraknie im kondycji, choć nie są one wtedy tak skuteczne. Nowy system kamery dba o zapewnienie czytelnej perspektywy podczas starć. Nie zabrakło walk z bossami (m.in. z lodowym gigantem), ale nie są one tym razem oskryptowane. Mocno przebudowano również system znaków. Każdy z pięciu ma główny oraz alternatywne sposoby działania. Przykładowo, używając znaku Igni drugiego typu z ręki Geralta bucha ogień ciągły, a w przypadku znaku Ydren postawiona na ziemi pułapka nie tylko spowalnia wszystkich przebywających w niej nieprzyjaciół, ale dodatkowo zadaje im obrażenia.

Podczas starć wykorzystujemy w dużym stopniu otoczenie, np. możemy telekinetycznie uderzyć w gniazdo os, które zaatakują wrogów. Natomiast jeżeli zwrócą się w naszą stronę - spalimy je znakiem Igni. Poszerzanie zasobu wiedzy o przeciwnikach umożliwia poznanie ich słabych punktów. Niektóre pokonane monstra pozostawią po sobie niemożliwe do dostania w inny sposób składniki służące do przepisów alchemicznych i tworzenia nowych przedmiotów. Pozwalają również Geraltowi na rozwijanie własnego drzewka mutacji, zapewniającego dostęp do nowych mocy. Gracze mogą też rozwijać umiejętności szermiercze i alchemii.

Wersja językowa

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC Windows został wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Swoich głosów bohaterom użyczyli tacy aktorzy i aktorki jak Jacek Rozenek (Geralt), Beata Jewiarz (Yennefer), Anna Cieślak (Ciri), Agnieszka Kunikowska (Triss) czy też Jacek Kopczyński (Jaskier).

Inne

Produkcja studia CD Projekt RED okazała się jedną z najlepszych gier najlepszych gier 2015 roku. Tytuł zebrał bardzo pochlebne recenzje w mediach, dzięki czemu załapał się do zestawienia najlepiej ocenianych produkcji w serwisie Metacritic. Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył też szereg nagród i wyróżnień, w tym tytuł gry roku na galach The Game Awards 2015 i Golden Joystick Awards 2015. Również w Polsce projekt doczekał się wielu wyróżnień – od tytułu „Kreatora Kultury”, przyznanego przez tygodnik Polityka oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, przez dwa wyróżnienia Empiku, po najważniejszą nagrodę w plebiscycie Gra roku 2015 według czytelników GRY-OnLine.pl.

W parze z licznymi wyróżnieniami, poszła również świetna sprzedaż. W ciągu pierwszych sześciu tygodniu obecności gry na rynku, rozeszło się ponad 6 milionów egzemplarzy. Natomiast do końca 2015 roku sprzedano w Polsce 375 tysięcy sztuk (wraz z dodatkiem Serca z Kamienia).

Tryb gry: single player  
Ocena gry 9.4 / 10 na podstawie 17196 ocen czytelników.  
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 9.7 / 10 na podstawie 22427 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 139,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770/4 GB Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie (PC)

"W wersji na komputery osobiste problem długich czasów doczytywania wydaje się praktycznie niedostrzegalny, przeciwnie niż w edycji na PS4, w której przypadłość ta nie została zauważalnie poprawiona nawet w łatce 1.02. Choć gra próbuje trochę maskować wczytywanie lokacji komiksowym przerywnikiem przypominającym przebieg fabuły, loadingi na konsoli istotnie mogą doskwierać – są zależne od odległości, jaką chcemy przebyć. Dwa położone niedaleko siebie drogowskazy dały wynik niecałych dwudziestu sekund, ale dotarcie z Białego Sadu w okolice Novigradu to nawet minuta oczekiwania z ekranem ładowania. Szybka podróż na PC, z grą zainstalowaną na zwykłym dysku HDD, zajmuje mniej niż piętnaście sekund – nie jest to więc zbyt wielka uciążliwość, a problem znika zupełnie podczas grania z dysku SSD – ładowanie trwa wtedy dosłownie moment."  więcej

Nowa gra na plus czy na minus? Testujemy New Game Plus do Wiedźmina 3: Dziki Gon

Nowa gra na plus czy na minus? Testujemy New Game Plus do Wiedźmina 3: Dziki Gon [9:05]

Wilki na 32 poziomie? Uuuuu... New Game Plus zamyka serię darmowych DLC do Wiedźmina 3. Ten długo wyczekiwany dodatek pozwala rozegrać całą grę znacznie mocniejszym bohaterem i zmierzyć się z mocniejszymi potworami. Niestety, poza nowymi liczbami nowości tutaj jest mało a system rozwoju postaci nie nadaje się do "munchkinowania". Komentarz tvgry.pl!

9:46

Video Wiedźmin 3: Dziki Gon

Be a Pro with ESL #2 (PL)

4:43

Video Wiedźmin 3: Dziki Gon

A Night to Remember (PL)

8:59

Video Wiedźmin 3: Dziki Gon

Be a Pro with ESL #1 (PL)

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

Clash of Swords

Clash of Swords

Zagraj za Darmo!

World of Warcraft: Legion - PC - 148,90 zł

kup w sklepie

PC 148,90 zł

World of Warcraft: Legion - PC - 148,90 zł

kup w sklepie

PC 148,90 zł

Two Worlds II - Game of the Year - PC - 35,90 zł

kup w sklepie

PC 35,90 zł

Komentarze Czytelników (8843)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.06.2016 19:08
odpowiedz
Mutarre
1
Junior

"Dlaczego od momentu jak zaczyna się walka Geralt zaczyna się ruszać jak mucha w smole? Nie może biegać tylko stawia stopy jakby ich nie mógł od ziemi oderwać? To jakiś bug?"

Ponawiam pytanie. Czy jest jakaś opcja, mod, patch cokolwiek, żeby to zmienić tzn upodobnić do systemu walki z Wiedźmina 2? Dostaje raka po kilku minutach walki i byłoby strasznie szkoda gdyby jeden niesamowicie denerwujący szczegół zepsuł wrażenia z gry.

16.06.2016 14:58
odpowiedz
Psychosocial
54
SlipknoT

W którym momencie kampanii, można wybrać misję z dodatku "Krew i Wino"?

post wyedytowany przez Psychosocial 2016-06-17 20:09:03
16.06.2016 20:14
odpowiedz
1 odpowiedź
MATIOSZKA04
1
Junior

Ile GB warzy ta gra???

17.06.2016 13:12
-2
odpowiedz
Psychosocial
54
SlipknoT

Początek gry.

22.06.2016 14:22
-2
odpowiedz
1 odpowiedź
MrDoomMarine
1
Centurion

Fenomalna gra, ale ten świat.... mam wrażenie że nic w nim nie mozna robić.

22.06.2016 15:49
odpowiedz
2 odpowiedzi
ScovyT
22
Konsul

Czy ktoś te forum sprawdza ??? :) Co to za baran wstawia jakieś flmiki nie związane z grą? Tytan inteligencji w sieci chciał zabłysnąć, to zabłysnął głupotą ;)

22.06.2016 23:25
odpowiedz
4 odpowiedzi
RossoNero
46
Generał
8.0

Udało się! W końcu skończyłem Dziki Gon.. I co? Zero emocji na końcu gry.. Szczerze to musiałem się zmuszać aby ukończyć wątek główny.. I dalej nie mogę zrozumieć dlaczego ta gra zebrała tak wysokie oceny. Gra jako całość jest średnia i niczym nie zachwyca. 3 rzeczy które mi się najbardziej podobały:

- Polski klimat ( Dubbing )
- System walki ( Szczególnie obcinanie kończyn)
- Część zadań pobocznych

Tak więc ten cały '' Hype '' Redakcji Gry Online mnie dziwi..
Nie jestem fanem Sapkowskiego i nigdy nie czytałem ani jednej książki o Wiedźminie. Poza tym świat przedstawiony w grze mnie nie urzekł. Twórcą gratuluje sukcesu i czekam na inne projekty w tym najbardziej na ,, CyberPunk 2077 ''

23.06.2016 15:21
odpowiedz
Alion94
1
Junior

To jedna z najlepszych gier świata i do tego z Polski. Wszystko na najwyższym światowym poziomie. 10/10

24.06.2016 17:16
odpowiedz
1 odpowiedź
Tomas1987
100
Generał

Ktos probowal grac bez minimapy?? Da rade?

25.06.2016 01:06
odpowiedz
1 odpowiedź
kamikazeyolo
1
Legionista

mam nadzieję że fabuła nie ucierpi

25.06.2016 13:57
odpowiedz
Duncan1992
12
Legionista

Witam.
Mam pewien problem i nie bardzo wiem jak go rozwiązać i może ktoś miał coś podobnego i będzie w stanie pomóc. Otóż postanowiłem nadrobić zaległości i wreszcie kupiłem Wiedźmina 3. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to iż mam olbrzymie spadki fps, co ciekawe tylko w przypadku włączonego v-sync. Gdy wyłączę synchronizację wszystko jest ok, stałe 60FPS jednak wtedy strasznie rozjeżdża się obraz. Szukałem po internetach jakiś rozwiązań ale nic nie działa. Spadki występują niezależnie od ustawień graficznych, przy założeniu że dobijam do tych 60 klatek max. Mój komp:
Intel Core i5-6500 3,2GHz
Asus AMD Radeon R9 380X 4GB
8GB RAM
Windows 10 64bit
Wszystkie sterowniki najnowsze.

26.06.2016 02:52
-4
odpowiedz
stormbless
1
Legionista

ODPALE NA MAXA

30.06.2016 21:34
odpowiedz
5 odpowiedzi
Rafusv2
8
Legionista
9.0

Gra fajna, ale jednak dla mnie lepszy był Dragon Age I.

Plusy:
-słowiański świat, nawiązanie do słowiańskich legend i wierzeń. Przepiękne szczupłe kobiety zamiast grubodupnych
-polskie dialogi w całej grze
-grafika jak ktoś ma odpowiedni sprzęt robi wrażenie
-fabuła, czyli trudne i życiowe wybory, ponury świat, romanse, zdrady...
-dobry layout, system walki, podział wyposażenia etc.

Minusy:
-na domyślnym poziomie trudności za łatwa. Grę można przejść nie używając ani jednego eliksiru, oleju nie ginąc przy tym
-problemy z dostępnością niektórych składników (po ponad 100h grania na wiele nie natknąłem się ani razu, po kolei wszystkich sprzedawców trzeba było odwiedzać co było b. czasochłonne i nudne, wiec nie ulepszyłem wielu rzeczy
-szukanie rynsztunków jest bezsensowne i stratą czasu - niektórych nie znalazłem po ponad 100h grania, szukając u każdego kupca jakiego napotkałem. Jak już wydałem kilka tysięcy na rynsztunek okazywało się, że starczał na ok. 3 levele i trzeba go wymienić na lepszy i do tego znaleziony po drodze bez żadnego wysiłku. Stracona kasa i czas.
-zbieranie przedmiotów i roślin bardzo słabe - trzeba stanąć na wprost dokładnie, jak się stoi i jest 'pod' to już nie można podnieść, brak opcji zebrania wszystkiego co blisko nas (a i tak większość graczy pewnie zbierała wszystko)
-śmieszne wynagrodzenie za zlecenia. większość za ubicie ciężkiego potwora płaciła po 150 orenów, czasami 300, a czasami wcale, bo się okazał inny potwór albo mnie oszukano, wiec kasa z tego śmieszna, więcej można zarobić zbierając szmelc po drodze.
-koń czasem się blokuje o płot albo murek

Zmiksowane:
-przeszedłem grę robiąc wszystkie zadania wiedźmińskie i poboczne, ale brakowało mi ciągle pieniędzy np. na zwoje ulepszające, które kosztują po 700+ orenów za jeden. Ale może tak ma być, ze Geralta trzeba rozwijać w jedna stronę, a inne drogi rozwoju ominąć?. przeszedłem grę i większość rzeczy nie ulepszyłem, bo brakowało zarówno schematów, składników jak i pieniędzy

To tak na szybko pisane, bo na pewno jest tego więcej.

01.07.2016 13:56
odpowiedz
Bolton20
0
Junior

Jeśli miałbym wystawić jakiejś grze 10 to właśnie Wiedźminowi. Żadna produkcja nie sprawiła mi tyle radości, co ta.

01.07.2016 14:00
-1
odpowiedz
ProCypek
0
Junior

Ogólnie dziś wystartuje promocja na Wieśka, polecam !
Macie szybkiego linka: [link]
To będzie promo na weekend, ale trzeba czekać !

02.07.2016 22:14
odpowiedz
3 odpowiedzi
kamilabc10
0
Junior

Witam,
bardzo prosiłbym o odpowiedz w sprawie gwinta. Mianowicie chodzi o misje polegającą na wzięciu udziału w turnieju w Novigradzie, brakuje mi karty Eredina którą można było wygrać tam w finale, natomiast ja pamiętam, że finał przegrałem, a jestem już na takim etapie gry, że nie chciałoby mi się tego nadrabiać.
Orientuje się może ktoś, czy można jeszcze uzyskać ową kartę?
Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

04.07.2016 16:41
-5
odpowiedz
Lekorek
0
Junior

[link] Polecam!

09.07.2016 04:04
odpowiedz
PanLateret
5
Legionista
10

Cóż mogę rzec.. Najlepszy produkt fantasy, dojrzałe fantasy.. Jaki stworzył człowiek. Świetne uniwersum.. Dojrzale odegrane postacie.. Wyjątkowe postacie. Gra radzi sobie nawet czysto sandbox'owo poprzez eksploring tegoż niecodziennego świata. Tegoż pięknego świata. I dwie rady:
Traktuj W3 z dodatkami jako jedną całość, jako jeden produkt i jedną grę. Oraz zwiedzaj.. Przemierz cały świat. Bo nie raz myślisz że grę znasz, że cie nie zaskoczy.. a potem bu* i tracisz pantofelki. Gdzieniegdzie obierasz grze klimat taki, gdzie indziej inny.. Eh. PS. Grajcie tak: Pierw podstawowa fabuła i zadania poboczne oraz wiedźminskie by jej nie zawadzać, czyli mało. Potem dodatki.. Do serc można podejść na spokojnie a do krwi już zalecam maksować. A potem cóż.. Dalej grać, dalej zwiedzać, dalej robić zadania.. Bo Wiedźmin nie raz was jeszcze zaskoczy. Oby niegdyś Redzi nas zaskoczyli, oznajmiając że biorą się za W4. Będę czekał.. Choćby na próżno. Choćby wiele, wiele lat...

post wyedytowany przez PanLateret 2016-07-09 04:05:00
10.07.2016 15:31
odpowiedz
roberto8316
29
Centurion

Produkcja najwyższych lotów!Zadania poboczne,zlecenia..coś fantastycznego!Jedynie co mi przeszkadzało to ilość pytajników na mapie:( Redzi nie idźcie w ślady Ubishitu! Zakończenie:

SPOILER!!!

Odblokowałem te zakończenie tzw"słodko-gorzkie" i takie dla mnie jest najlepsze ponieważ dałem Ciri możliwość rozmowy ze swoim ojcem i to ona miała decydujące słowo czy zostać czy objąć władzę.Mimo przejęcia tej władzy Ciri dalej traktuje Geralda jak prawdziwego ojca ale czas aby każdy podążył swoją ścieżką i ona to właśnie uczyniła.

post wyedytowany przez roberto8316 2016-07-10 15:33:08
10.07.2016 15:41
-3
odpowiedz
Dawido2
0
Junior

Proszę o wsparcie kanału!
[link]

12.07.2016 15:07
-1
odpowiedz
flower1818
0
Junior

Siema. Czy gra uciągnie na tym sprzęcie: ?
-Intel® Core™ i7 5gen 5500U 2,4 - 3,0 GHz
-8 GB RAM
- AMD® Radeon R9 M375 4GB
Z góry dzięki za info :)

12.07.2016 16:11
-4
odpowiedz
11 odpowiedzi
MrDoomMarine
1
Centurion
7.5

Wiedźmin 3 wady
Rozczarowujacy finał, swiat, w którym nawet wieśniaka nie pobijesz, jak na taki wielki swiat niezbyt imponujaca liczba questow, malo zadań zapadających w pamięć, malo atrakcyjności i rzeczy przez co gameplay jest nudny, wkurzajaca kontrabanda oraz puste Skellige ( przepływających statków od jednej wyspy do drugiej nie zobaczysz), slaby rozwój postaci, niedobrana muzyka.

post wyedytowany przez MrDoomMarine 2016-07-12 16:14:26
13.07.2016 21:19
odpowiedz
2 odpowiedzi
BladeRunner
0
Centurion

Jest nowy dodatek od fanów!

16.07.2016 17:01
-3
odpowiedz
12 odpowiedzi
BladeRunner
0
Centurion

Skończyłem i bardzo , ale to bardzo się ciesze, że to już koniec... Strasznie się męczyłem grając w to Cudo.. Poza Polskim Dubbingiem i niektórymi ciekawymi misjami pobocznymi to Wiedźmin jest nudny jak flaki z Olejem..

Ocena 6/10 Zachwyt GOLA nad tym średniakiem mnie bawi :D

post wyedytowany przez BladeRunner 2016-07-16 17:02:23
17.07.2016 00:16
odpowiedz
1 odpowiedź
PaulVanGogh
3
Legionista

Dalej występuje problem z brakiem doświadczenia za questy z niższym levelem niż level postaci?

22.07.2016 12:36
-1
odpowiedz
marooGTR
0
Legionista

Wiedźmin 3 - najlepsza gra w jaką grałem.

22.07.2016 19:42
odpowiedz
zwiros18
2
Legionista
10

gra jest niesamowita przeszedłem ja 2 razy jedna z najlepszych gier w jakie grałem

23.07.2016 21:54
odpowiedz
lubię placki18
1
Junior
10

10/10 tyle do oceny tej gry :D

24.07.2016 13:49
odpowiedz
toba94
14
Chorąży
10

Rewelacyjna gra, z czystym sumieniem ocena 10. Wiedźmin jest jak niekończąca się opowieść. Mimo spędzenia w niej ponad 150 godzin czuje, że zostało mi jeszcze sporo do przejścia + dwa dodatki do których muszę nabić jeszcze parę leveli. Oby ta gra nigdy się nie kończyła, jeszcze żadna nie dawała mi tyle przyjemności z rozgrywki i przemierzania szlaków po różnorodnych krainach.

24.07.2016 16:10
odpowiedz
TheThimir
2
Legionista
7.0

Ujdzie... naprawde fajna gierka ale Skyrima mi nie zastapi. Wrazenie robi kwestia fabularna a co do reszty czyli rozgrywki ... no jest niezle. Grafika ladna ale dla mnie zbyt kolorwa ( podobna wada co w DA : Inquisiton) . Ale jak ktos chce sobie wieczorem usiasc , wziac popcorn i poogladac dialogi to polecami.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze