Digital Combat Simulator: Combined Arms [PC]

DCS: Combined Arms to osadzona w uniwersum serii Digital Combat Simulator gra symulacyjna z elementami strategii czasu rzeczywistego (RTS). Gracze mają okazję poznać realia współczesnego pola walki, wcielając się w role dowódców wojsk lądowo-powietrznych, operatorów maszyn bojowych, a także żołnierzy naprowadzających ostrzał i ataki powietrzne na cel (JTAC). Tytuł wyprodukowany został przez rosyjskie studio Eagle Dynamics. Alias: DCS: Combined Arms.

wersja językowa:
angielska

Digital Combat Simulator: Combined Arms data premiery gry na PC:

13 marca 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

13 marca 2013 ( premiera w USA )

gry podobne do Digital Combat Simulator: Combined Arms:

Battlefield 3
Arma III
America's Army 3

Symulacje, współczesne konflikty, elementy strategiczne

W ciągu niespełna czterech lat od wydania gry Digital Combat Simulator: Black Shark rozwijany przez studio Eagle Dynamics cykl symulacji lotniczych doczekał się sporego uznania i rzeszy wiernych fanów. Na bazie tego sukcesu zespół deweloperski postanowił otworzyć nowy rozdział w historii serii i przygotować symulację współczesnego pola walki. DCS: Combined Arms stanowi miks elementów strategii czasu rzeczywistego oraz symulatora lotniczego i lądowych pojazdów bojowych.

Ambicją twórców było, aby gra oddawała rozmaite aspekty bitwy z udziałem wojsk lądowych oraz lotnictwa. Gracze mają okazję wcielić się m.in. w głównodowodzącego i z poziomu mapy operacyjnej wydawać rozkazy swoim wojskom. Mogą również przejąć kontrolę nad dowolnym pojazdem bojowym (czołg, wyrzutnia rakiet, wóz bojowy piechoty itp.) lub daną jednostką armii i uczestniczyć w bitwie obserwując akcję z perspektywy pierwszoosobowej. Jeszcze innym sposobem zabawy jest przejęcie roli JATC, czyli żołnierza, który przy użyciu rozmaitych przyrządów optycznych i wskazujących naprowadza ataki na cel. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby przy wykorzystaniu odpowiednich modułów zasiąść w kabinie pilota A-10C Warthog lub Ka-50 Black Shark i zająć się wsparciem powietrznym.

DCS: Combined Arms oferuje możliwość gry jednoosobowej, jednak rozgrywka projektowana była z myślą o trybie multiplayer przewidzianym dla maksymalnie 32 uczestników. Dostępne opcje pozwalają m.in. na podział ról w drużynach. Odrębne narzędzia przewidziano też dla Mistrza Gry, który nie tylko obserwuje poczynania graczy bez ograniczeń w postaci mgły wojny, ale może także w dowolnym momencie przejąć sterowanie nad dowolnymi jednostkami po każdej ze stron.

Pod względem zastosowanych technologii gra bazuje na rozwiązaniach znanych m.in. z DCS: A-10C Warthog oraz DCS: P-51D Mustang. O ile oprawa wizualna gry prezentuje dosyć przeciętny poziom wykonania, o tyle modele wojskowego sprzętu zostały przygotowane z dużą starannością o detale w wyglądzie i parametrach technicznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-16  
Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 869 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista/7

trailer #1

trailer #1 [2:30]

Film z gry Digital Combat Simulator: Combined Arms. Materiał zawiera między innymi gameplay.

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Construction Simulator 2015 Gold PL - PC - 67,90 zł

kup w sklepie

PC 67,90 zł

Euro Truck Simulator 2 - PC - 47,90 zł

kup w sklepie

PC 47,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
19.06.2012 16:44
rottensun
60
Konsul

kolejna czesc najlepszej seri gier wszechczasow super ! eagle dynamics rzadzi