Symulator Tartaku 2012 [PC]

Woodcutter Simulator 2012. Symulator Tartaku 2012 jest trzecią odsłoną rozwijanego przez niemieckie studio deweloperskie UIG Entertainment cyklu gier symulacyjnych, w których gracze mogą wcielić się w rolę drwala. Twórcy przygotowali szereg misji związanych m.in. z prowadzeniem wycinki, transportem kłód oraz obsługą maszyn do ścinania i obróbki drewna.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Symulator Tartaku 2012 data premiery gry na PC:

04 lutego 2012 ( światowa data premiery )

21 marca 2012 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Woodcutter Simulator 2012:

Port Simulator 2012
Farming Simulator 2011
Digger Simulator 2011

symulatory

Symulator Tartaku 2012 to propozycja deweloperów ze studia UIG Entertainment skierowana do osób, które chciałby sprawdzić się w roli współczesnego drwala. Autorzy dołożyli starań, by ich dzieło w możliwie realistyczny sposób oddawało realia wykonywania tej niebezpiecznej, ale także pasjonującej pracy.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu gracz wciela się w zarządcę wirtualnego tartaku, przed którym postawiono wiele zadań związanych m.in. z wycinką lasu, transportem kłód i obróbką drzewa. Nowością w serii jest możliwość samodzielnego poruszania się po rozległym terenie oraz ścinania drzew przy użyciu ręcznych pilarek. Tradycyjnie już nie zabrakło także wielu rodzajów ciężkiego sprzętu, którym kierować można w trakcie zabawy.

Twórcy Symulatora Tartaku 2012 zadbali o zaawansowany model fizyki, uwzględniający szereg czynników związanych z pracą drwala (np. kąt cięcia, kierunek i siła wiatru). Do atutów gry należy szczegółowa oprawa wizualna z naprzemiennymi cyklami dnia i nocy oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, nie zabrakło również trybu wieloosobowego, pozwalającego na wspólną zabawę z żywymi graczami za pośrednictwem sieci Internet.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 19,99 zł

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium IV 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

komentarze czytelników


ziom00312  2013-04-07 - 14:50