Farming Simulator 2012 3D [3DS]

Popularny „symulator farmy” w wersji na konsolę przenośną firmy Nintendo. Wcielamy się w nim w rolnika, który rozwija swoją farmę. Rozgrywka sprowadza się do sadzenia i zbierania plonów oraz obsługi różnych maszyn rolniczych. W wersji na 3DS-a uproszczono grafikę, ale zachowano wiele cech popularnego pierwowzoru z pecetów.

wersja językowa:
angielska

Farming Simulator 2012 3D data premiery gry na 3DS:

30 marca 2012 ( światowa data premiery )

30 marca 2012 ( data wydania w Polsce )

30 marca 2012 ( Europejska premiera PAL )

gry podobne do Farming Simulator 2012 3D:

Harvest Moon: A Tale of Two Towns
Rune Factory 4
Harvest Moon: A New Beginning

Symulacje, rolnicze

Farming Simulator 2012 3D to symulator, w którym wcielamy się w rolnika i dbamy o własną farmę. Seria zadebiutowała na komputerach osobistych, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy. Grę w wersji na konsolę przenośną Nintendo przygotowała firma Astragon.

W popularnym „symulatorze farmy” przyjmujemy rolę rolnika, który musi zająć się swoją farmą i zadbać o jej prawidłowy rozwój. To oznacza mnóstwo pracy. Podczas zabawy przygotowujemy i nawozimy pola, sadzimy wybrane rośliny (np. zboże lub kukurydzę), a później zbieramy plony. Wyprodukowane dobra sprzedajemy w sklepie, aby zdobyć pieniądze na coraz lepszy sprzęt, który pozwoli przyspieszyć i usprawnić cały proces.

Rozgrywka została podzielona na dwa zasadnicze tryby: karierę oraz grę dowolną. W obu przypadkach możemy skorzystać z pomocy doradców oraz pracowników, aby samemu zająć się najciekawszymi czynnościami i podejmować dobre decyzje. W Farming Simulator znajdziemy mnóstwo charakterystycznych pojazdów farmerskich: ciągniki z przyczepami, kombajny, pługi i wiele innych maszyn. Każdym z nich można bezpośrednio kierować.

Symulator w wersji na 3DSa cechuje się nieco prostszą grafiką niż w przypadku komputerowych odpowiedników. Zadbano jednak o kilka charakterystycznych i ciekawych cech gry. Akcja rozgrywa się więc na sporym obszarze i w czasie rzeczywistym – w tle zmienia się pora doby. Wszystko to sprawia, że fani pecetowego Symulatora Farmy, którzy posiadają konsolę 3DS, otrzymali ciekawą alternatywę.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 129,99 PLN

AirRivals

AirRivals

Zagraj za Darmo!

Pirate Storm

Pirate Storm

Zagraj za Darmo!

Mensa Academy - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.01.2012 18:36
Pathpoint
4
Legionista

czyzby to byl exclusive na 3DS'a? Nie widze na zadna inna platforme FS 2012