Auta 2 [XBOX 360]

Cars 2: The Video Game. Zręcznościowa gra akcji oparta na motywach filmu “Auta 2”. W produkcji trafiamy do centrum szkoleniowego Chrome, gdzie wcielamy się w jednego z dwudziestu samochodowych bohaterów i zostajemy szpiegiem. Podczas zabawy wykonujemy przeróżne misje, z których część polega na ściganiu się. Tytuł stworzony na licencji – fani animacji mogą liczyć na obecność znanych postaci (np. Zygzaka McQueena).

wersja językowa:
angielska

Auta 2 data premiery gry na X360:

21 czerwca 2011 ( światowa data premiery )

24 czerwca 2011 ( data wydania w Polsce )

24 czerwca 2011 ( Europejska premiera PAL )

21 czerwca 2011 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Cars 2: The Video Game:

Turbo: Super Stunt Squad
Looney Tunes: Acme Arsenal
Kung Fu Panda 2

Wyścigi, samochodowe, filmy animowane

Cars 2: The Video Game to specyficzna gra akcji, w której wcielamy się w jednego z wielu bohaterów znanych z filmu animowanego Auta 2. Nie są to jednak zwykłe postacie, a pocieszne samochodziki o ludzkich cechach, które nie tylko mówią, ale i posiadają swoją własną osobowość. Jako że w produkcji kierujemy czterokołowymi pojazdami, sporo w niej elementów wyścigowych znanych już z poprzedniej części tej serii. Za stworzenie najnowszego wydania odpowiedzialne jest Avalanche Studios.

W grze trafiamy do międzynarodowego centrum szkolenia CHROME, gdzie wybierając jednego z dwudziestu różnych bohaterów trenujemy go na światowej klasy szpiega. W skład stosownych szkoleń wchodzą przede wszystkim symulowane misje z wykorzystaniem nowoczesnych gadżetów, w których mierzymy się z wieloma przeciwnikami. Rozgrywka nie polega zatem tylko na ściganiu się, ale również na wykonywaniu szeregu innych zadań.

Dużym atutem Cars 2: The Video Game jest wykupiona licencja, pozwalająca twórcom wrzucić do wirtualnego świata postacie znane z dużego ekranu. Jest to dodatkowa frajda dla dzieci, które po obejrzeniu filmu mogą znowu spotkać się z Zygzakiem McQueenem i spółką. Warto dodać, że dzieło Avalanche Studios współpracuje z przeglądarkową, darmową grą o nazwie World of Cars Online. Dzięki temu możemy w niej odblokowywać dodatkową zawartość, co zachęca do sprawdzenia obu tytułów.

Kolorowa, trójwymiarowa oprawa graficzna zachęca najmłodszych do wzięcia udziału w zabawie. Pod względem technicznym nie wyznacza ona nowych standardów, ale charakterystyczny styl i kolorystyka nawiązująca do filmu wytwórni Pixar okazuje się wystarczającym magnesem do rozpoczęcia rozgrywki.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD  
Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 159,99 PLN

Gramy w Auta 2

Gramy w Auta 2 [8:58]

Gra wyścigowa powiązana z nową produkcją studia Pixar. Ta kolorowa gra samochodowa przekona nie tylko najmłodszych graczy.

komentarze czytelników


Dawidv  2011-06-17 - 15:14

Gra ma split screena na x360?

pacynka1995  2011-06-29 - 17:47

jest split screen tyle ze trzeba na poczatek przejsc trening zeby go odblokowac.

adamlop  2011-07-04 - 12:17

Mam nadzieje ze to blad i na x360 tez bedzie wersja PL, tak jak na PC i PS3

adamlop  2011-11-13 - 09:27

Jest PL na X360 ???