LEGO Battles: Ninjago [DS]

Kontynuacja gry strategicznej osadzonej w uniwersum klocków LEGO. Tym razem w rolach głównych występuje nowa seria zabawek o nazwie Ninjago, która prezentuje klimaty orientalne. Zabawa polega przede wszystkim na rozbudowie własnej bazy i tworzeniu armii mającej podbić wrogą fortecę

wersja językowa:
angielska

LEGO Battles: Ninjago data premiery gry na NDS:

12 kwietnia 2011 ( światowa data premiery )

22 kwietnia 2011 ( data wydania w Polsce )

15 kwietnia 2011 ( Europejska premiera )

12 kwietnia 2011 ( premiera w USA )

gry podobne do LEGO Battles: Ninjago:

Overlord: Minions
Lost in Blue 3
Ninjatown

Akcji, LEGO, ninja

LEGO Battles: Ninjago to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry strategicznej, której akcja została osadzona w świecie klocków LEGO. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, za deweloping tego tytułu odpowiada studio Hellbent Games wspierane przez firmę Traveller’s Tales. Ta ostatnia ma na swoim koncie między innymi „klockowe” wersje znanych hitów kinowych, w tym między innymi Gwiezdnych Wojen, Harry’ego Pottera, czy Indiany Jonesa.

Rozgrywka nie zmieniła się znacząco w stosunku do poprzedniczki i w dalszym ciągu polega przede wszystkim na rozbudowie własnej bazy i tworzeniu armii mającej podbić wrogą fortecę. O ile jednak wcześniej połączono od lat znane motywy tematyczne najpopularniejszych duńskich zabawek (LEGO Castle, LEGO Pirates i LEGO Space), tak teraz pierwsze skrzypce odgrywa nowa seria Ninjago. Są to ludziki stylizowane na wojowników ninja o ponadprzeciętnych umiejętnościach.

Głównym trybem zabawy jest kampania dla jednego gracza, gdzie opowiadamy się po stronie dobra reprezentowanego przez naszych bohaterów lub zła, którego szeregi zasila armia szkieletów Skulkin. Ukończenie wszystkich misji zajmuje sporo czasu i dostarcza długich godzin bardzo przyjemnej zabawy. Nie zabrakło oczywiście trybu wieloosobowego, a w każdej chwili możemy rozegrać również pojedynczą bitwę, korzystając z dedykowanemu temu celowi Battle Mode.

Oprawa graficzna została utrzymana w charakterystycznym dla tej serii stylu. Rysunkowe krajobrazy wyglądają stosunkowo prosto i na pierwszy rzut oka mogą się wydawać mało atrakcyjne, ale przy dłuższej rozgrywce zaczynamy je doceniać. W takiej postaci całość jest bardzo klimatyczna nie sposób pomylić ją z inną produkcją. Warty odnotowania jest fakt, że twórcy nie zapomnieli o charakterystycznym dla gier z cyklu LEGO poczuciu humoru.

Tryb gry: single / multiplayer  
Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 139,90 PLN

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

Don King Presents: Prizefighter Boxing - NDS - 115,90 zł

kup w sklepie

NDS 115,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.01.2011 13:30
kubaso lord
23
Centurion

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale super gar i jeszcze raz jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa