Pszczółka Maja: Wielka Burza [PC]

Pszczolka Maja: Wielka Burza. Oparta na licencji popularnego serialu animowanego zabawna gra familijna, z Pszczółką Mają i Guciem w rolach głównych. Para bohaterów wyrusza na poszukiwanie porwanej przez wiatr czapeczki przyjaciela Pszczółki. Po drodze czeka na nich wiele zadań i zabaw, testujących zarówno refleks dzieci, jak i ich spryt.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Pszczółka Maja: Wielka Burza data premiery gry na PC:

20 sierpnia 2001 ( światowa data premiery )

30 października 2001 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Pszczolka Maja: Wielka Burza:

Muminki: W Dolinie Muminków
Simsala Grimm: Titelitury
Przygody Pippi

Przygodowe

Aż trudno uwierzyć, że sympatyczna Pszczółka Maja ma ponad 25 lat! Pierwszy raz pojawiła się na kartach książki Waldemara Bonselsa, ale ogromną popularność zdobyła jako bohaterka animowanego serialu, który był przebojem w wielu krajach. Teraz Maja i jej najlepsi przyjaciele – Gucio i Filip, wystąpili także w grze komputerowej. Pszczółka Maja: Wielka Burza jest pozycją przeznaczoną dla dzieci, dzięki której nie tylko mogą one uczestniczyć w przygodach ulubionej Pszczółki, ale także poznają wiele ciekawych wiadomości, związanych z przyrodą.

Zabawa zaczyna się, kiedy Maja i Gucio wyruszają na poszukiwanie porwanej przez wiatr czapeczki przyjaciela Pszczółki. Po drodze czeka na nich wiele zadań i zabaw: zagrają melodię na kwiatkach, wymyślą, jak pomóc biednemu żuczkowi, który przewrócił się do góry brzuchem, uratują rodzinę biedronek, wyprowadzą Gucia z labiryntu, a także będę mogli sprawdzić swoje wiadomości na temat przyjaciół Mai. Gra ma śliczną, kolorową grafikę. Została też profesjonalnie spolszczona, a głosu głównej bohaterce (tak samo, jak w kreskówce) użyczyła Pani Ewa Złotowska.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 7.0 / 10 na podstawie 190 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium II 200MHz, 32MB RAM

Pszczółka Maja: Wielka Burza - recenzja gry

Pszczółka Maja: Wielka Burza - recenzja gry (PC)

"Na najłatwiejszym poziomie wszystkie zadania jest w stanie wykonać każdy pod warunkiem posiadania umiejętności posługiwania się myszką. Jednak najwyższa trudność wymaga już niemałego skupienia i koncentracji. Na szczęście program nie strofuje dzieci za błędnie wykonane zadanie, lecz pomaga w jego poprawnym wykonaniu. Każdą zabawę można powtarzać w wielokrotnie dzięki generowaniu różnych układów łamigłówek. Na zakończenie przygotowano bieg z przeszkodami, po którym przesuwamy Maję i Gucia przy pomocy rzucania kostką (podobnie jak w Chińczyku). Na niektórych polach czekają niespodzianki oraz pytania z wiedzy o przyrodzie, którą nasi milusińscy zdobyli w czasie gry. Jednorazowe wykonanie wszystkich zadań wcale nie oznacza końca gry, gdyż możemy wybrać następny początkowy kwiatek i rozpocząć zabawę od nowa."  więcej

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

Bolek i Lolek - Język angielski dla dzieci - PC - 9,90 zł

kup w sklepie

PC 9,90 zł

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Still Life - PC - 23,90 zł

kup w sklepie

PC 23,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.06.2011 09:30
ziumuśxddd
7
Legionista

Pierwszy