LEGO Friends [PC]

LEGO Friends to pierwszy produkt Lego przeznaczony specjalnie dla dziewcząt, które pragną zostać gwiazdami muzyki. Program umożliwia komponowanie własnych piosenek przy użyciu różnych instrumentów i stylów muzycznych. Graczki dostają narzędzie aby dokładnie zaprojektować scenę dla wykonawcy ustalając m.in. właściwe kolory i kąty oświetlenia oraz nauczyć naszą postać tańczyć w takt muzyki.

wersja językowa:
angielska

LEGO Friends data premiery gry na PC:

01 stycznia 2000 ( światowa data premiery )

24 stycznia 2001 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do LEGO Friends:

Pokemon Project Studio
Julia: Kolorowe Lata 60-te

Logiczne, LEGO, edukacyjne

Lego Friends to pierwszy produkt firmy Lego przeznaczony specjalnie dla dziewcząt. Która z nich nie chciałaby zostać jedną ze słynnych Spice Girls? Właśnie Lego Friends oferuje wiele muzycznych i artystycznych możliwości, dzięki czemu można poczuć się jak prawdziwa gwiazda muzyki. Program umożliwia komponowanie własnych piosenek przy użyciu różnych instrumentów i styli muzycznych. Następnie możemy zaprojektować scenę dla naszego wykonawcy ustalając m.in. właściwe kolory i kąty oświetlenia oraz nauczyć naszą postać tańczyć w takt muzyki.

Program zawiera ponad 25 minut animacji, które ożywiają bohaterów i pozwalają poznać ich charakter i zdolności. Można kształtować cechy swego najlepszego przyjaciela i wyrażać własne odczucia przy pomocy specjalnego albumu. Wszystkie sekrety można uwiecznić w chronionym hasłem pamiętniku, gdzie tekst w łatwy sposób ilustrujemy zdjęciami i drukujemy. Jako dodatek na CD znajduje się wideoklip grupy Loose Chippin’s zatytułowany „Inspiration” – dostępny jedynie z grą Lego Friends oraz obszerny wywiad z zespołem.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 6.6 / 10 na podstawie 124 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 32MB RAM

zwiastun wersji na 3DS

zwiastun wersji na 3DS [1:09]

Zwiastun gry LEGO Friends w wersji na konsolę Nintendo 3DS. Jest to kolejna gra autorstwa studia Traveller's Tales, znanego z LEGO Marvel Super Heroes i LEGO Batman 2: DC Super Heroes, oparta na klockach LEGO.

komentarze czytelników


HETRIX22  2008-07-18 - 00:37

GRA MUSI BYĆ ZAJEBFAJNA zwlaszcza patrząc na screeny gAHAHaHga

---[ INDIANA JONES ]---  2008-08-02 - 18:43

TO MA BYĆ LEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEGO CZY BARBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

Śmiałuś  2008-08-02 - 18:51

---[ INDIANA JONES ]----->spokojnie, weś jakiś lek na ADHD

olo_99  2010-04-03 - 11:43

to wcale nie jest lego

Korniszonek1234  2014-10-13 - 13:11

Pomylili się. Jeśli gra została oparta na klockach które powstały w 2012 roku, to niemozliwe, że gra miała premierę w roku 2000. A poza tym to mega gowno, które przypomina lego tylko i wyłącznie rączkami ludzików.