Zuma's Revenge [PC]

Zuma's Revenge to wyprodukowana przez firmę PopCap Games gra logiczno-zręcznościowa z tytułową żabą w roli głównej. Gracze mają za zadanie trafiać kulkami wypluwanymi przez zabawnego płaza w kule przesuwające się po wykręconym torze. Twórcy gry przygotowali cztery warianty zabawy oraz kilkadziesiąt utrzymanych w azteckich klimatach plansz.

wersja językowa:
angielska

Zuma's Revenge data premiery gry na PC:

15 września 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

15 września 2009 ( premiera w USA )

gry podobne do Zuma's Revenge:

Peggle Deluxe
Pang Adventures
Jewel Master: Cradle of Egypt

Zręcznościowe

Zuma's Revenge to gra logiczno-zręcznościowa, w której wcielamy się w tytułową żabę niszczącą kolorowe kulki. Za stworzenie produkcji odpowiada firma PopCap Games, dobrze znana wszystkim fanom gatunku. Studio odpowiada za jedne z popularniejszych produkcji na świecie. Wśród nich można wymienić takie hity jak Peggle, Plants vs Zombies, czy Bejeweled.

W grze kierujemy żabą, która siedzi na środku planszy i wypluwa różnokolorowe gliniane piłeczki. Za ich pomocą niszczymy inne kule przesuwające się po wykręconych torach. Zadaniem gracza jest trafiać w odpowiednie miejsca, biorąc pod uwagę kolorystykę obiektów. Za każde celne zagranie otrzymujemy oczywiście nagrodę w postaci monet. Zabawa kończy się gdy ciąg kul dotrze do złotego otworu. Rozgrywka jest niezwykle prosta, szybka i bardzo wciągająca.

Druga odsłona Zumy przenosi nas na tajemniczą wyspę rządzoną przez złych królów Tiki. Tytułowa żaba musi więc ponownie pokazać co potrafi. Tym razem otrzymała ona mnóstwo nowych możliwości i ataków - wśród nich pojawiają się: błyskawica (niszczy wszystkie kule tego samego koloru co trafiona), czy chociażby potrójne uderzenie (zamienia żabę w działo strzelające trzema druzgoczącymi pociskami).

Twórcy przygotowali wiele niespodzianek dla fanów pierwowzoru. W niektórych poziomach Zuma może ślizgać się po linii prostej, zyskując większe pole strzału. Ponadto żaba nie jest teraz uziemiona w jednym miejscu – w wielu przypadkach możemy zmieniać miejsce na planszy. Nowe zdolności przydadzą się na pewno w walce z bossami Tiki. W sumie spotykamy ich sześciu – każdy posiada specyficzne cechy (np. Maga Maga kontroluje dwóch niewolników-strażników).

Zuma's Revenge nie oferuje może oszałamiającej grafiki, ale na pewno prezentuje się przyjemnie. Twórcy poprawili nieco oprawę wizualną. W porównaniu z pierwowzorem plansze są bardziej szczegółowe i przede wszystkim kolorowe. Jak zawsze wszystko utrzymane jest w specyficznej, nieinwazyjnej stylistyce, znanej z innych gier PopCap Games.

Tryb gry: single player  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), Windows XP/Vista

Star Conflict

Star Conflict

Zagraj za Darmo!

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

DRAGON BALL XENOVERSE – Season Pass - PC - 88,90 zł

kup w sklepie

PC 88,90 zł

UnEpic - Dobra Gra - PC - 8,90 zł

promocja

PC 8,90 zł

Rochard - Dobra Gra - PC - 8,90 zł

promocja

PC 8,90 zł

4 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

marekmi

Tadd2210

Kattowitz

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
16.09.2009 14:51
dekota
82
Generał

Lubie Takie Gry szczególnie Zuma :