Brave: A Warrior's Tale [XBOX 360]

Brave: A Warrior's Tale to remake wydanej kilka lat temu na platformę PS2 przygodowej gry akcji Brave: The Search for Spirit Dancer. Oprócz wydarzeń przedstawionych w oryginalnej wersji, A Warrior's Tale oferuje nowe wyzwania, materiały dodatkowe oraz ulepszoną grafikę.

wersja językowa:
angielska

Brave: A Warrior's Tale data premiery gry na X360:

04 sierpnia 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

28 sierpnia 2009 ( Europejska premiera PAL )

04 sierpnia 2009 ( premiera w USA NTSC )

akcji, TPP, western

Brave: A Warrior's Tale to przygotowany przez Collision Studios swego rodzaju remake przygodowej gry akcji Brave: The Search for Spirit Dancer, wydanej na PS2. Nowa wersja została poddana graficznemu liftingowi, poszerzono oraz zmodyfikowano warstwę fabularną, a także umieszczono szereg materiałów dodatkowych możliwych do odblokowania wraz z postępami rozgrywki.

Ogólna idea zabawy oparta została na wspomnieniach z przeszłości posuniętego już w latach Brave’a, w których opisuje on swoje zmagania ze złem. Biorąc w nich udział, gracz korzysta z doświadczeń starego szamana, przygotowując się do nowych wyzwań.

Główny wątek A Warrior’s Tale przenosi nas 70 lat po wydarzeniach przedstawionych w oryginalnej wersji gry. Wcielamy się w postać młodego, indiańskiego wojownika imieniem Courage, który musi ochronić swoją wioskę przed zakusami złego Wendigo. Pomocą w tym zadaniu służą kije, łuk czy tomahawk, za pomocą których eliminujemy przeciwników, oraz także różnego rodzaju zwierzęta, z którymi nasz bohater potrafi się porozumiewać, a nawet czasowo przybrać ich formę.

Gra oferuje ponad 15 zróżnicowanych poziomów, osadzonych m.in. w klimatach pustynnych, lasach czy nawet świecie duchów. Nasz bohater oprócz starć z nieprzyjaciółmi musi od czasu do czasu rozwiązać proste zagadki logiczne czy też skontaktować się ze swoim Duchem Przewodnim za pomocą specjalnego kamienia w celu uzyskania pomocy i wskazówek w swojej wędrówce.

Tryb gry: single player  

[1:07]

komentarze czytelników


Yoruichi  2009-08-04 - 23:15

Ehh dzieci neo nie grały a już oceniają ehh

altair94  2009-08-19 - 22:49

Zgadzam sie z toba---->UP

Tomas-OSW  2009-08-19 - 22:55

Przyjaznie wyglada ;p;D