Conspiracies II: Lethal Networks [PC]

Conspiracies II: Lethal Networks to nietypowa gra przygodowa, stworzona przez greckie studio developerskie Anima Interactive i wykorzystująca dosyć oryginalne rozwiązania technologiczne.

wersja językowa:
angielska

Conspiracies II: Lethal Networks data premiery gry na PC:

10 marca 2011 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

10 marca 2011 ( premiera w USA )

gry podobne do Conspiracies II: Lethal Networks:

Post Mortem
Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
Inhabited Island: The Earthling

Przygodowe, science fiction, detektywistyczne, full motion video

Conspiracies II: Lethal Networks to nietypowa gra przygodowa, stworzona przez greckie studio developerskie Anima Interactive i wykorzystująca dosyć oryginalne rozwiązania technologiczne. Świat gry jest w pełni trójwymiarowy i stworzony komputerowo, obserwujemy go z perspektywy pierwszej osoby, jednak wszystkie występujące w grze postacie są dygitalizowane, tzn. odgrywane przez zawodowych aktorów i przeniesione prosto na ekran komputera za pomocą technik cyfrowego przetwarzania. Wszystko to połączono ze sprawdzonym i stosowanym od lat w produktach tego gatunku interfejsem typu point'n'click.

Program umiejscowiono w ponurych realiach science-fiction, w których Ziemia stoi przed obliczem rychłej zagłady, związanej z narastającym ubóstwem ludności, masowym wzrostem przestępczości zorganizowanej oraz skrajnym przeludnieniem. Całe szczęście, życie toczy się także na innych planetach, na rozwoju których bardzo zależy wielu ziemskim dygnitarzom. W tych niespokojnych czasach przychodzi nam wcielić się w rolę znanego z poprzedniej odsłony serii, Nicka Deliosa, niegdyś doskonałego programisty medycznego i prywatnego detektywa. Główny bohater wyrusza w poszukiwaniu swego kontrowersyjnego przyjaciela, Dimitrisa Argyriou, który stał się ofiarą porwania. To jednak tylko początek epickiej, pełnej napięć i zaskakujących zwrotów akcji fabuły Conspiracies II: Lethal Networks – autorzy przygotowali niemal dwie i pół godziny materiałów filmowych, nagranych w najwyższej jakości HD Video, angażując do tego celu ponad 60 aktorów.

Scenariusz omawianej pozycji pozwoli nam odwiedzić w sumie dwanaście futurystycznych obszarów, składających się średnio z dziewięciu kompletnych lokacji. Greccy twórcy przyłożyli się, by dopracować wszystkie elementy wizualne świata przedstawionego, wykorzystując zaawansowane technologie graficzne (m. in. parallax bump mapping, dynamiczne oświetlenie, efekty cząsteczkowe oraz nowoczesne techniki cieniowania z bibliotek DirectX 10) i tworząc ponad trzy tysiące tekstur. Całość uzupełniono ścieżką audio, skomponowaną przez znanego w Grecji twórcę muzyki filmowej, Konstantinosa Kalampokasa. Oczywiście, wszystkie kwestie mówione zostały obdarzone profesjonalnym podkładem dźwiękowym w dwóch kompletnych wersjach językowych – greckim (oryginał) i angielskim (dubbing).

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD  
Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Zagraj za Darmo!

Zaopiekuj się mną - Młody Doktor 3 - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Still Life - PC - 23,90 zł

kup w sklepie

PC 23,90 zł

Axel - Wielka Ucieczka PL - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
16.12.2009 17:37
Bezimienni!!!!!!!
48
Centurion

szkoda ze dopiero wyjdzie w 2010

30.05.2011 19:32
odpowiedz
crazy_race
50
Pretorianin

Gra FMV ? W 2011 roku ? Ktoś chyba się spóźnił ze swoim pomysłem. Kogo oni chcą nabrać ? Gra nie korzysta z żadnej nowoczesnych czy oryginalnych rozwiązań technologicznych bo dygitalizowane aktorów ma już ponad dwadzieścia lat. Ta technologia jest już przestarzała. Nikt juz nie bierze takich gier na poważnie a aktorstwo w takich produkcjach pozostawia wiele do życzenia. Nie wróżę tej grze sukcesu poza Grecją.

20.12.2011 13:04
odpowiedz
D'P'G
73
Pretorianin

to, ze czegos "juz sie nie robi", nie oznacza ze musi byc zle i ze sam pomysl byl chybiony (zrezygnowano z tego typu produkcji glowne dlatego, ze po prostu koszty byly wyzsze, za wysokie zdecydowanie jak na przygodowki ktore byly wymierajacym gatunkiem -teraz jest niewiele lepiej- a nie dlatego ze byla to lipna technologia...).
Z reszta masz Heavy Rain ktory duzo z fmv czerpie.