Wyszukiwarka serwerów w CS2 jest tak zła, że gracze w końcu stworzyli własną

CS2

Nie ma niczego, czego nie naprawiłaby społeczność graczy. Nawet jeżeli źródłem problemów jest wyszukiwarka.

Wyszukiwarka serwerów w CS2 jest tak zła, że gracze w końcu stworzyli własną
Źródło fot. Valve
i

Jednym z najpowszechniejszych powodów do narzekań wśród społeczności Counter-Strike 2 jest stan oficjalnej wyszukiwarki serwerów. Począwszy od dnia premiery, gracze zwracają uwagę na problemy z filtrowaniem oraz notorycznym natrafianiem na fałszywe serwery. Tak na dobrą sprawę walczono z tym jeszcze za czasów CS:GO, a ponieważ Valve nie podjęło żadnych działań, ludzie wzięli sprawę we własne ręce.

Fanowska inicjatywa

28 listopada użytkownik kroxos podzielił się ze światem CS-a dobrą nowiną. Od teraz gracze mogą cieszyć się nową nieoficjalną wyszukiwarką, pozbawioną wszelkich problemów, z jakimi zmagała się ta przygotowana przez Valve.

Wyszukiwarka serwerów zbyt długo była nękana i wypełniana fałszywymi serwerami. Przez ostatnie trzy miesiące pracowaliśmy nad CS2Browser, czyli nową oraz usprawnioną wersją wyszukiwarki z CS2, którą możecie używać już teraz.

- kroxos

Wyszukiwarka serwerów w CS2 jest tak zła, że gracze w końcu stworzyli własną - ilustracja #1
Źródło: CS2Browser

CS2Browser zostało przygotowane przez kroxosa i jego zespół tak, by mogła wyświetlać wszystkie istniejące serwery przy przefiltrowaniu tych fałszywych. Lista oferuje szeroki zakres trybów gry, począwszy od Death Matchy, a skończywszy na mniej poważnych Bunny Hops. Autor wpisu liczy, że w ten sposób mniejsi twórcy zyskają trochę więcej uwagi, a społeczność moderów wróci do łask.

Czego nie naprawi Valve…

…to naprawią gracze. Taki wniosek nasuwa się na myśl w świetle CS2Browser. Wyszukiwarka naturalnie będzie ogromną pomocą dla fanów CS2, którzy są wdzięczni moderom – w końcu teraz shooter będzie naprawdę grywalny.

Ach tak, oto sposób działania Valve. Niech coś pozostanie zepsute tak długo aż gracze naprawią to za nich!

- TrainLoaf

Niektórzy podrzucają nawet swoje sugestie, które mogłyby usprawnić działanie strony, włączając w to dodanie obrazków dla większej czytelności oraz nowych trybów. Na liście początkowo zabrakło chociażby popularnego 1v1, lecz twórcy wzięli sobie uwagę do serca i szybko dodali go do wyszukiwarki. Niemniej nawet bez tego Valve mogłoby się zainspirować inicjatywą swojej społeczności.

Więcej na temat:   CS2

PaszaBiceps pojedzie rowerem do Kopenhagi na Majora, by kibicować Polakom z ENCE

Za mniej niż miesiąc odbędzie się pierwszy major CS2. Zagrają na nim Polacy z ENCE, co oznacza, że PaszaBiceps ponownie wyruszy w rowerową podróż.

PaszaBiceps pojedzie rowerem do Kopenhagi na Majora, by kibicować Polakom z ENCE

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

CS 2 jest już na horyzoncie. Coraz więcej graczy testuje najnowszą wersję strzelanki od Valve, a niektórzy już przygotowują się do profesjonalnego grania. Tu dowiecie się jak ustawić jumpthrow.

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

Ukraiński gracz Counter Strike'a nigdy nie dołączyłby do drużyny z czterema Rosjanami. „Każdy Ukrainiec powinien to zrozumieć”

Profesjonalny gracz CS-a z Ukrainy w wywiadzie przyznał, że nie zagra w jednej drużynie z Rosjanami i uważa, że nikt nie powinien kwestionować jego zdania.

Ukraiński gracz Counter Strike'a nigdy nie dołączyłby do drużyny z czterema Rosjanami. „Każdy Ukrainiec powinien to zrozumieć”