W CS 2 możecie zlagować cały serwer przytulając się do murku

CS2

Niedawny update bety CS 2 oddał w ręce graczy nową mapę, a wraz z nią, nowe, ciekawe bugi. Wśród nich natrafimy na wyjątkowy przypadek błędu, który może zlagować cały serwer.

W CS 2 możecie zlagować cały serwer przytulając się do murku
Źródło fot. Valve Software
i

Gracze z dostępem do bety Counter-Strike’a 2 od niedawna mogą bawić się na odświeżonej wersji mapy Mirage, co z pewnością jest dużą poprawą; w końcu, ile można grać na Dust 2. Okazuje się jednak, że Valve umknęło sporo bugów, a jeden z nich jest naprawdę ciekawy.

Bug systemowy

Odkrycia dokonał wczoraj streamer louiecs, który pochwalił się znaleziskiem w mediach społecznościowych. Okazuje się, że na mapie Mirage na bombsicie B znajduje się punkt, który może sprawić, że cały serwer zacznie lagować. Zobaczcie sami.

Wystarczy podejść do murku przy miejscówce zwanej „ławką”, a następnie nacisnąć klawisz „W”. Wtedy zaczynają dziać się cuda – wszyscy gracze zaczynają doświadczać dobrze znanych cięć, a rozgrywka staje się praktycznie niemożliwa.

Winowajcą zdaje się być sam model ściany, jak dowiadujemy się z tego wideo. Potencjalne rozwiązanie? Unikanie wszelkich ścian (chociaż na dłuższą metę nie wydaje się to dobrym pomysłem).

Pozostaje czekać na reakcję ze strony Valve. CS 2 wciąż pozostaje na etapie beta-testów, jednak pozostawienie tak poważnego błędu z pewnością nie wygląda dobrze.

Więcej na temat:   CS2

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

CS 2 jest już na horyzoncie. Coraz więcej graczy testuje najnowszą wersję strzelanki od Valve, a niektórzy już przygotowują się do profesjonalnego grania. Tu dowiecie się jak ustawić jumpthrow.

Bind na jumpthrow w CS2 - wyjaśniamy jak go użyć

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem

Komenda na zmianę ręki, to jedna z popularniejszych komend w CS:GO. W tym tekście wyjaśniamy, czy skorzystacie z niej także w CS2.

Komenda na zmianę ręki w CS2 - wyjaśniamy problem

Counter-Strike 2 - lista wszystkich potwierdzonych map

Ekscytacja CS2 jest potężna, a wraz z nią pojawiają się zapytania na jakich mapach będziemy mogli postrzelać. Na szczęście wiemy już o niektórych lokacjach, które trafią do gry.

Counter-Strike 2 - lista wszystkich potwierdzonych map