Fan odtworzył niesławny cinematic LoL-a, wyszło… ciekawie

LoL

The Brink of Infinity w „wizji” gracza League of Legends wygląda fatalnie. Czyli, zdaniem fanów, identycznie (lub lepiej) od oryginału.

Fan odtworzył niesławny cinematic LoL-a, wyszło… ciekawie
Źródło fot. Riot Games.
i

Fani LoL-a nadal nie wybaczyli Riot Games tego, jak wypadła tegoroczna animacja sezonowa. Niektórzy odreagowują memami lub niepochlebnymi komentarzami w mediach społecznościowych. Inni wolą pokazać, jak wygląda fanowska rekreacja The Brink of Infinity.

Może i brzydkie, ale przynajmniej po kosztach

Sploshiepoo – użytkownik serwisu Reddit – nie miał większych ambicji. Chciał tylko stworzyć własną wersję niefortunnego filmiku, wykorzystując przede wszystkim assety z gry. Zajęło mu to godzinę, a sam autor przyznaje, że efekt jest „okropny”. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli szczere stwierdzenie twórcy (i jego komentarze w wątku opublikowanym w serwisie Reddit) nie było dla Was wystarczającą wskazówką, dzieło Sploshiepoo bynajmniej nie miało rywalizować z „cinematikiem” Riot Games. To tylko prostacki projekt fana, który – jak sam przyznał – miał zbyt wiele wolnego czasu i edytor filmów firmy Adobe pod ręką.

Możemy zgadywać, że główną motywacją dla Splooshiepop była frustracja, która nadal nie opuściła graczy po prawie dwóch tygodniach od premiery The Brink of Infinity. Widać to także w komentarzach użytkowników Reddita.

Fani żartują, że Splooshiepop spóźnił się i nie może już udostępniać poprawionej wersji oryginału. Inni pytają, czy aby na pewno ta fanowska wersja wygląda znacznie gorzej niż oryginalna animacja Riot Games. Znaleźli się też internauci, którzy wytknęli twórcy rozmaite niedoróbki choć trzeba przyznać, że chyba nie były one dziełem przypadku.

Więcej na temat:   LoL

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
0

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Turniej dla kobiet w LoL-u rozpocznie się już 26 listopada pod nazwą Rising Stars. Zgłosić może się każda żeńska drużyna, jednak nie brakuje zainteresowania ze strony profesjonalnych organizacji.

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Yuumi to teraz najgorszy czempion w LoL-u, a jej fani chcą, by było jeszcze gorzej

Od osłabienia Yuumi w ostatniej aktualizacji, stała się ona najgorszą postacią w grze. Jej fani uważają, że sposobem na otrzymanie wzmocnienia bohaterki, będzie celowe obniżenie procentu jej wygranych.

Yuumi to teraz najgorszy czempion w LoL-u, a jej fani chcą, by było jeszcze gorzej

Kolejny patch LoL-a może zmienić metę wśród supportów

W profesjonalnych rozgrywkach, meta wśród supportów od jakiegoś czasu była skupiona na postaciach dystansowych i magach. Patch 13.3 wprowadzi jednak nieco zmian, aby trochę ją urozmaicić.

Kolejny patch LoL-a może zmienić metę wśród supportów