LoL w końcu otrzyma nowy tryb, szykujcie się na unikalny deathmatch

LoL

Fani LoL-a spragnieni nowych wrażeń w końcu się ich doczekają. Deweloperzy z Riot Games przyznali, że gra w tym roku otrzyma całkowicie nowy tryb.

LoL w końcu otrzyma nowy tryb, szykujcie się na unikalny deathmatch
Źródło fot. Riot Games
i

Początek sezonu 2023 w League of Legends nie należał do udanych – fani byli mocno rozczarowani cinematikiem zapowiadającym tegoroczne zmagania. Teraz Riot Games stara się odzyskać zaufanie swojej społeczności – pierwszym krokiem na tej drodze jest zapowiedź nowego trybu gry.

Deathmatch w parach

Kilka dni temu dwóch czołowych deweloperów LoL-a – Riot Meddler oraz Riot Brightmoon pojawili się na wideo, w którym przepraszają fanów za ostatnie potknięcia. Chodzi m.in. o słaby cinematic, ale również zastój gry, która w ostatnich miesiącach nie oferowała graczom zbyt wiele nowości.

Niebawem ma się to zmienić. Panowie z Riotu ogłosili bowiem, że najprawdopodobniej latem tego roku LoL otrzyma całkowicie nowy tryb rozgrywki, który został opisany, jako deathmatch czterech dwuosobowych drużyn.

Sami możecie zobaczyć, co deweloperzy mają na myśli. Kwestia nowego trybu poruszana jest około czwartej minuty filmu.

Tryb 2 vs 2 vs 2 vs 2 obecnie ma znajdować się w fazie prototypu, a Riot Meddler określił go jako „obiecujący”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie wypuszczony już „tego lata” wraz z towarzyszącym mu eventem.

Brak nowych trybów gry w poprzednich miesiącach został wyjaśniony przeniesieniem większej liczby pracowników do zespołu rozwijającego Teamfight Tactics. Niestety, jak przyznali deweloperzy, odbyło się to kosztem LoL-a. Teraz praca nad MOB-ą ma ulec poprawie, tak samo jak komunikacja z fanami.

Więcej na temat:   LoL

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
4

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Turniej dla kobiet w LoL-u rozpocznie się już 26 listopada pod nazwą Rising Stars. Zgłosić może się każda żeńska drużyna, jednak nie brakuje zainteresowania ze strony profesjonalnych organizacji.

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Yuumi to teraz najgorszy czempion w LoL-u, a jej fani chcą, by było jeszcze gorzej

Od osłabienia Yuumi w ostatniej aktualizacji, stała się ona najgorszą postacią w grze. Jej fani uważają, że sposobem na otrzymanie wzmocnienia bohaterki, będzie celowe obniżenie procentu jej wygranych.

Yuumi to teraz najgorszy czempion w LoL-u, a jej fani chcą, by było jeszcze gorzej

Kolejny patch LoL-a może zmienić metę wśród supportów

W profesjonalnych rozgrywkach, meta wśród supportów od jakiegoś czasu była skupiona na postaciach dystansowych i magach. Patch 13.3 wprowadzi jednak nieco zmian, aby trochę ją urozmaicić.

Kolejny patch LoL-a może zmienić metę wśród supportów