CSGO na Source 2 może zadebiutować już za moment wraz z kolejnym patchem

Wygląda na to, że Counter-Strike: Global Offensive wkrótce otrzyma wielką aktualizację, a być może także wersję na silniku Source 2.

CSGO na Source 2 może zadebiutować już za moment wraz z kolejnym patchem
Źródło fot. Valve Corporation.
i

Aktualizacja:

Wygląda na to, że premiera nowej wersji CS-a jest naprawdę tuż, tuż. Data minerzy odkryli bowiem, że w plikach CSGO pojawił się ciekawy gość – mowa o pliku o nazwie cs2.exe. Nazwa ta rozumie się zaś sama przez się. Pozostaje nam jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Oryginalna wiadomość:

Wkrótce możemy się przekonać, czy ostatnie plotki na temat przyszłość Counter-Strike: Global Offensive są prawdą, czy tylko wczesnym żartem na prima aprilis. Internauta Aquarius zauważył, że Valve dodało dane powiązane z silnikiem Source 2 oraz jego sekcją w Warsztacie Steama do tzw. przedpremierowej gałęzi (pre-release) CSGO (vide SteamDB).

CSGO2 coraz bliżej?

Przeniesienie Counter-Strike: Global Offensive na drugą generację silnika Source (potocznie określane jako CSGO2) było tematem dyskusji wśród fanów od lat. Jednakże w ostatnim czasie zaczęło pojawiać się mnóstwo doniesień, które zdawały się potwierdzać rychły debiut tej wersji gry.

Atmosferę podgrzało choćby ukrycie deweloperskiej bety CSGO o numerze 1.(38).4.0r (rzekomo będącej „buildem” gry na Source 2). Zwłaszcza że niewiele później Valve przeniosło na tę samą wersję grę w wydaniu dostępnym dla graczy i stworzyło osobną, zapasową edycję gry (co nie jest normalną praktyką).

Ostatnie zmiany w bazie danych Steama (w tym wersji deweloperskiej CSGO) tylko utwierdzają graczy w przekonaniu, że oficjalna zapowiedź CSGO2 jest blisko. Ba, fani spodziewają się, że od debiutu aktualizacji może nas dzielić jeden dzień lub tylko kilka godzin.

Niemniej na razie lepiej wstrzymać się z entuzjazmem. To wszystko wskazuje na możliwość pojawienia się wielkiej aktualizacji w najbliższym czasie, ale nie potwierdza debiutu Source 2 w CSGO. Czekamy na oficjalne informacje.

Więcej na temat:   CSGO

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
8

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

CS2 został oficjalnie zapowiedziany, a wraz z nim beta testy produkcji. Tutaj dowiecie się, jak możecie uzyskać do niej dostęp i czego się po niej spodziewać.

CS2 beta - jak dostać dostęp, co ze skinami, banami, mapami i wszystko co musicie wiedzieć

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Drużyna FaZe Clan na razie nie jest zachwycona nowym dymem z CS2, ale zmiana ma też swoich entuzjastów.

„Ta gra jest martwa”, CS2 pod ostrzałem e-sportowców

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali

Gracze Counter-Strike'a zaczęli już otrzymywać od Valve pierwsze zaproszenia do sprawdzenia testowej wersji długo oczekiwanego sequela strzelanki – CS2.

Tak wygląda powiadomienie o dostępie do bety CS2, niektórzy już je otrzymali