Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 25 maja 2022, 17:02

PS5 Pro w 2023 lub 2024 roku; tak sugeruje konferencja TCL

Kolejne doniesienia mogą wskazywać na termin premiery PlayStation 5 Pro, mocniejszej wersji konsoli PS5. Na konferencji TCL wspomniano o 2023 lub 2024 roku.

Ostatnie pogłoski o mocy i dacie premiery PlayStation 5 Pro sugerowały, że konsola ma pojawić się pod koniec 2023 roku. Dzisiejsza konferencja TCL, producenta m.in. telewizorów, zdaje się uwiarygadniać te doniesienia. Modele TV wprowadzane w 2022 roku mają być kompatybilne z „generacją 9.5”, czyli odświeżonymi wersjami konsol – PlayStation 5 Pro i New Xbox Series S/X.

Informacji nie należy odczytywać jako pewnej – TCL tylko wskazuje, że konsole prawdopodobnie pojawią się we wskazanym okresie i przygotowuje na nie swoje produkty.

Na dzisiejszej konferencji Marek Maciejewski, dyrektor ds. rozwoju produktów na Europę w TCL Europe, zaprezentował plany firmy odnośnie rozwoju telewizorów, z uwzględnieniem konsol od Microsoftu i Sony.

Na jednym ze slajdów pojawiła się informacja o potencjalnym oknie premiery odświeżonych modeli sprzętu – odpowiednio PlayStation 5 Pro i New Xbox Series S/X – w 2023 lub 2024 roku. Choć nie ma pewności, że sprzęt wtedy się pojawi (ani czy pojawi się w ogóle), przygotowania producenta sprzętu RTV zdają się wskazywać na to, iż jest to prawdopodobne.

PS5 Pro w 2023 lub 2024 roku; tak sugeruje konferencja TCL - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.