Ta postać może powrócić w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, fani prowadzą dochodzenie

Gracze sądzą, że w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty powróci znana postać. Wszystko z powodu jednego zdjęcia opublikowanego na Twitterze.

Ta postać może powrócić w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, fani prowadzą dochodzenie
Źródło fot. Steam | Cyberpunk 2077
i

Cyberpunk 2077 jest jedną z najgłośniejszych gier ostatnich lat. Początkowo produkcja zyskała rozgłos ze względu na liczne bugi, które zwłaszcza na PlayStation 4 i Xbox One potrafiły napsuć graczom krwi. Później jednak błędy były usuwane wraz z aktualizacjami i dziś o Cyberpunku mówi się głównie z powodu wciągającej historii i zapadających w pamięć postaci.

Jedną z nich był Prorok Gary, który – uwaga spoiler – znikał w tajemniczych okolicznościach. Wygląda na to, że może pojawić się on w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Prorok Gary powróci w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty?

Prorok Gary to postać znajdująca się niedaleko wejścia do kliniki Victora i głosząca różnorodne teorie spiskowe. Wizerunku użyczył mu znany youtuber Cohh Carnage, który pracował również przy motion capture. Niedawno internetowy twórca opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie, na którym stoi w stroju służącym własnie do motion capture.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo w końcu Carnage jest znaną personą i mógł pracować przy jakiejkolwiek innej grze. Fani Cyberpunka szybko zaczęli doszukiwać się jednak poszlak, z których może wynikać, że youtuber prawdopodobnie wraca do roli Proroka Gary’ego.

Głównym powodem, dla którego gracze sądzą, że szalona postać powróci, jest fakt, że post opublikowany na Twitterze polubił Michał Zbrzeźniak, pracujący w studiu CD Projekt RED jako projektant filmowy.

Niektórzy tropów doszukują się nawet w zółtym kubku, który Carnage trzyma na zdjęciu, bo jak wiadomo kolor ten mocno nawiązuje do stylistyki, jaką cechuje się Cyberpunk 2077. Fani gry szybko doszli do wniosku, że prawdopodobnie w przyszłości znowu spotkamy Gary’ego.

Gary powróci!

- WizardGamer_SA

Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę cię w Cyberpunku z Keanu Reevesem i Idrisem Elbą.

- Angelican

Nie jest to jednak nic pewnego, a niektórzy słusznie zauważyli, że sesje motion capture do Phantom Liberty powinny być już dawno zakończone. Niewykluczone jednak, że Carnage dopiero teraz uzyskał zgodę na publikację takiego zdjęcia, aby mógł budować hype wokół gry. Czy Prokor Gary faktycznie powróci? To się okaże w dodatku do Cyberpunka.

Więcej na temat:   Cyberpunk 2077

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
2

Cyberpunk 2077 pozbawiony kontrowersyjnego moda; fani Judy nie są zadowoleni

Jeden z popularnych modów do Cyberpunka 2077 został usunięty. Pozwalał na romans męskiego V z Judy; gracze są tym faktem oburzeni.

Cyberpunk 2077 pozbawiony kontrowersyjnego moda; fani Judy nie są zadowoleni

Wygląda znajomo? Rebecca z Cyberpunk 2077: Edgerunners splagiatowana w chińskiej grze

Rebecca nową waifu w chińskiej grze mobilnej? Fani dzielą się niesamowitym odkryciem.

Wygląda znajomo? Rebecca z Cyberpunk 2077: Edgerunners splagiatowana w chińskiej grze

Cyberpunk 2077 skrywa tajemnicę, która może być związana z Matrixem

Ostrzeliwany przez helikopter hotel to jedna z wielu zagadek, które kryje Cyberpunk 2077. Co tam się wydarzyło? Przedstawiamy teorie fanów.

Cyberpunk 2077 skrywa tajemnicę, która może być związana z Matrixem