Pyosik ugotował dla Jankosa ramen; czy polski gracz to przeżył?

LoL

Jankos w czasie pobytu w Korei miał szansę spotkać świeżo upieczonego mistrza świata. Pyosik przygotował nawet dla niego swój słynny ramen.

Pyosik ugotował dla Jankosa ramen; czy polski gracz to przeżył?
Źrodło fot. YouTube / KORIZON Esports
i

Po zakończeniu sezonu w League of Legends wielu profesjonalnych zawodników zdecydowało się na wykorzystanie swoich „wakacji”. Wyjątkiem nie jest polski jungler Jankos, który niedługo po eliminacji G2 Esports z Worldsów pojechał do Korei, skąd streamuje solokolejkę.

Mukbang w wykonaniu światowej klasy junglerów

Ta podróż dała możliwość stworzenia ciekawego filmiku. Ashley Kang z KORIZON Esports zaaranżowała spotkanie między dwoma zawodnikami – Jankosem i Pyosikiem.

W ten sposób junglerzy wzięli udział w rozpopularyzowanym ostatnio przez Koreańczyków mukbangu, czyli filmiku, którego bohaterowie po prostu jedzą. Nie obyło się jednak bez pewnego haczyka.

Wśród koreańskich fanów Pyosik znany jest między innymi z tego, że nie najlepiej radzi sobie z gotowaniem. Dlatego to właśnie jemu powierzono zadanie zrobienia ramenu, przy którym rozmawiali z Jankosem. Polski jungler ocenił danie dość dwuznacznie, co jednak nie przeszkodziło w dalszej konwersacji.

Pyosik ugotował dla Jankosa ramen; czy polski gracz to przeżył? - ilustracja #1
Źródło: YouTube / KORIZON Esports.

Emocje związane z Mistrzostwami Świata, ulubione jedzenie oraz seriale to tematy, które pozwoliły fanom na bliższe poznanie zawodników. Poza przyjazną pogawędką gracze poruszyli też poważniejsze tematy. Jednym z nich był istotny ostatnio dla społeczności konflikt w sprawie etyki pracy i jej ilości w różnych regionach.

Jak możemy dowiedzieć się z komentarza Ashley Kang na Reddicie – nie jest to jedyny przygotowany materiał. Fani już mogą wyczekiwać na drugą część filmiku z udziałem Jankosa i Pyosika.

Więcej na temat:   LoL

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
0

Ile godzin dziennie trzeba grać w LoL-a, by być najlepszym? Były mistrz świata odpowiada

Jak długo trzeba dziennie grać w LoL-a, by być najlepszym? Były mistrz świata podzielił się swoim programem treningowym.

Ile godzin dziennie trzeba grać w LoL-a, by być najlepszym? Były mistrz świata odpowiada

O której koniec 12. sezonu w LoL-u; co musicie wiedzieć

Riot Games podzielił się informacjami na temat zbliżającego się końca 12. sezonu w LoL-u. Jakie nagrody możemy otrzymać?

O której koniec 12. sezonu w LoL-u; co musicie wiedzieć

ARAM w LoL-u z ważnymi zmianami; czy te postacie będą OP?

Riot Games zapowiedziało odświeżenie Howling Abyss. Sporo graczy bardziej preferuje rozgrywki w trybie ARAM, niż w domyślnym Summoner's Rift - dla freljordzkich fanów usprawnia się balans postaci, wprowadza poważne zmiany mapy i turniej CLASH.

ARAM w LoL-u z ważnymi zmianami; czy te postacie będą OP?