Malenia, najgroźniejsza przeciwniczka z Elden Ring, doczekała się świetnego cosplayu

Malenia to nie tylko jeden z najpopularniejszych bossów w Elden Ring, ale również wzór dla wielu cosplayerów. Udowodniła to jedna z holenderskich artystek, której praca zapiera dech w piersiach.

Malenia, najgroźniejsza przeciwniczka z Elden Ring, doczekała się świetnego cosplayu
Źrodło fot. FromSoftware, Kung Fu Panda, Mark Osborne, John Stevenson, DreamWorks Animation, 2008
i

Jeśli musielibyście wymienić jednego z czołowych bossów z Elden Ring, Malenia byłaby prawdopodobnie pierwszą postacią, jaka przyszłaby Wam do głowy. Antagonistka jest bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych złoczyńców w tytule, a także najtrudniejszym z wyzwań, jakie gra FromSoftware ma do zaoferowania. Nie jest więc zaskoczeniem, że Malenia znajduje się wysoko na radarze społeczności cosplayowej. Artystka o pseudonimie Satiella najwyraźniej też jest oddaną fanką Elden Ring.

Diabeł tkwi w szczegółach

Holenderska cosplayerka podzieliła się materiałami, które pozwalają wierzyć, że mamy do czynienia z prawdziwą Malenią. Na fotografiach możemy zaobserwować charakterystyczne elementy, które kojarzymy z gry. Długie rude włosy, specjalny hełm czy znajomy strój – Satiella zadbała o najmniejsze detale. Zarówno na Instagramie cosplayerki, jak i Reddicie dzieło artystki zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. Trudno zresztą się temu dziwić – efekt powala.

Malenia, najgroźniejsza przeciwniczka z Elden Ring, doczekała się świetnego cosplayu - ilustracja #1
Źródło: Instagram, Satiella
Malenia, najgroźniejsza przeciwniczka z Elden Ring, doczekała się świetnego cosplayu - ilustracja #2
Źródło: Instagram, Satiella

Nie tylko Malenia

Malenia z Elden Ring to nie jedyny cosplay, który Satiella zaprezentowała przed obiektywem aparatu. Na jej profilu możemy znaleźć kreacje postaci znanych między innymi z Cyberpunk: Edgerunners, Genshin Impact, Wiedźmina czy League of Legends. Wszystkie wykonane z najwyższą pieczołowitością.

Malenia, najgroźniejsza przeciwniczka z Elden Ring, doczekała się świetnego cosplayu - ilustracja #3
Źródło: Instagram, Satiella

Na koniec przypomnijmy, że kilkanaście dni temu produkcja FromSoftware została nominowana do prestiżowej nagrody GOTY. Jeśli tytuł zdobędzie statuetkę podczas gali The Game Awards, jego popularność w szeregach cosplayerów z pewnością jeszcze wzrośnie, a my będziemy mieli szansę podziwiać efekty ich ciężkiej pracy.

Więcej na temat:   Cosplay

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

Ten cosplay Aloy z Horizon to kosmos; ilość detali powala

Niektóre cosplaye to coś więcej niż zwykłe przebrania tworzone przez fanów. Ten strój Aloy z serii Horizon zasługuje na miano arcydzieła.

Ten cosplay Aloy z Horizon to kosmos; ilość detali powala

Lucy z Cyberpunk Edgerunners jak żywa; cosplay zachwycił widzów

Cosplay w wykonaniu Kanalyss wzbudził zachwyty fanów Lucy z serialu Cyberpunk Edgerunners po pełnym emocji finale produkcji Netflixa.

Lucy z Cyberpunk Edgerunners jak żywa; cosplay zachwycił widzów

Lady Dimitrescu znowu zachwyca w tym wyjątkowym cosplayu

Czekali prawie dwa lata, by ująć tę scenerie - cosplayerka i jej zespół wynajęli zamek, by wspólnie stworzyć klimat rodem z Resident Evil Village.

Lady Dimitrescu znowu zachwyca w tym wyjątkowym cosplayu