W Blind Picka w LoL-u nikt nie gra, wiec twórcy wymienią tryb na nowy

LoL

Michał Serwicki

18 marca 2023, 14:49

reakcje0

Riot Games opublikowało najnowszy Dev Update. Wśród licznych zmian dotyczących poszczególnych bohaterów oraz skórek, zapowiedziano również nowy tryb, który wkrótce trafi do gry.

W Blind Picka w LoL-u nikt nie gra, wiec twórcy wymienią tryb na nowy
Źródło fot. Riot Games
i

Najnowszy sezon League of Legends trwa już ponad dwa miesiące. Przyniósł on wiele zmian w rozgrywce, a samo Riot Games wciąż dostarcza graczom mnóstwo nowości i nieustannie aktualizuje swój flagowy tytuł.

Firma jednak nie trzyma swoich planów w tajemnicy i chętnie dzieli się wiadomościami o realizowanych projektach i nowych pomysłach. Tym samym Riot Games zapowiedziało zmianę, której nikt się nie spodziewał.

Nowy tryb w League of Legends - Quick Play

W opublikowanym materiale jeden z deweloperów odpowiedzialnych za różnorodność rozgrywki w LoL-u Pu Liu zapowiedział nowy tryb Quick Play, który zastąpi dotychczasowy Blind Pick.

Blind Pick jest najmniej popularną kolejką w League of Legends i z czasem ten problem staje się coraz większy. Chcemy więc przekształcić go w Quick Play, celem dostarczenia wam tego co chcecie w Blind Picku, ale w lepszej formie.

- Pu Liu, Riot Games

Quick Play w założeniu będzie bazować na znanym z sezonów 4-6 Team Builderze. W nowej kolejce, podobnie jak w starym trybie, gracz będzie wybierać swojego ulubionego bohatera, linię oraz rolę przed wyszukiwaniem gry. System ten ma być bardzo szybki, ponieważ po chwili oczekiwania gracz zobaczy komunikat o tym kim będzie grać oraz na jakiej pozycji, a nastpnie bezpośrednio trafi na Summoner’s Rift bez mechaniki lobby.

Zanim jednak tryb znajdzie się w grze, deweloperzy przetestują go w ciągu najbliższych miesięcy w wybranych regionach. Jeżeli gracze wyrażą aprobatę, to Quick Play oficjalnie zastąpi Blind Pick w League of Legends.

Rework Skarnera, nowe skiny oraz wiele zmian

Obok zapowiedzi nowej kolejki, deweloperzy poinformowali o nadchodzących zmianach, które trafią do gry jeszcze w tym roku.

Fani League of Legends wciąż czekają na pełen rework Skarnera, który choć został zapowiedziany dawno temu, to nadal nie został zrealizowany. Twórcy uspokajają graczy i tłumaczą, że prace nad kryształowym strażnikiem okazały się cięższe niż się spodziewali. Tym samym, chcąc dostarczyć najlepszą możliwą wersję bohatera będą musieli przesunąć premierę jego aktualizacji. Szczegóły prac nad Kryształowym Strażnikiem zostały jednak dokładnie opisane na deweloperskim blogu Riot Games, który znajdziecie w tym miejscu.

Oprócz Skarnera, w najbliższym czasie zmiany dotkną również Rell, Neeko oraz Iverna. Dodatkowo, twórcy zapowiadają wiele nowości związanych ze skinami, te zaś poruszą zupełnie nowe motywy oraz promować będą znane wydarzenia takie jak nadchodzący turniej MSI.

Ważnym elementem rozwoju gry ma być również przeniesienie skinów z Wild Rift do podstawowego League of Legends, a także zupełna rezygnacja ze wsparcia dla wersji 32-bitowej.

Wszystkie zmiany będą na bieżąco ogłaszane i wprowadzane do gry w odpowiednich patchach. Najbliższa aktualizacja 13.6 trafi do League of Legends już 22 marca a wraz z nią nowy bohater - Milio.

Więcej na temat:   LoL

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
0

Arcane sezon 2. na Netflix - data premiery, nowi czempioni, fabuła i wszystko co musicie wiedzieć

2. sezon Arcane to nadal kwestia odległej przyszłości, ale już teraz wiemy co nieco na temat serialu. Tu dowiecie się wszystkiego na temat daty premiery, fabuły i innych ważnych kwestiach.

Arcane sezon 2. na Netflix - data premiery, nowi czempioni, fabuła i wszystko co musicie wiedzieć

Michał Serwicki

22 marca 2023, 12:52

reakcje1

Gracze LoL-a biją rekordy, Drake w pół sekundy nie daje przeciwnikom szans

Fani League of Legends pobijają kolejne rekordy. Tym razem jednej z drużyn udało się pokonać smoka w imponującym czasie krótszym niż pół sekundy.

Gracze LoL-a biją rekordy, Drake w pół sekundy nie daje przeciwnikom szans

Michał Serwicki

20 marca 2023, 13:43

reakcje0

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Turniej dla kobiet w LoL-u rozpocznie się już 26 listopada pod nazwą Rising Stars. Zgłosić może się każda żeńska drużyna, jednak nie brakuje zainteresowania ze strony profesjonalnych organizacji.

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Michał Serwicki

8 listopada 2022, 16:17

reakcje4