Nowy item w LoL-u sprowadza na graczy bany; to chyba nie jest ficzer

LoL

Wielu graczy skarży się na otrzymane bez powodu bany na serwerze testowym League of Legends. Podejrzewają, że ich powodem może być jeden z nowych przedmiotów w grze.

Nowy item w LoL-u sprowadza na graczy bany; to chyba nie jest ficzer
Źródło fot. leagueoflegends.com
i

Na serwerze testowym PBE w League of Legends pojawiły się już pierwsze nowości, które Riot Games planuje wprowadzić w przedsezonie 2023. Jedną z nich jest nowy przedmiot – Heartsteel. Wielu graczy chciało go przetestować, jednak sprowadziło to na nich permanentnego bana.

Fala banów na PBE

Na pojawiające się niesłuszne bany zwrócił uwagę między innymi youtuber RossBoomsocks na swoim Twitterze.

Nowy item w LoL-u sprowadza na graczy bany; to chyba nie jest ficzer - ilustracja #1
Źródło: Twitter / RossBoomsocks

Powodem bana wskazanym w komunikacie miały być obecne na jego komputerze zewnętrzne programy umożliwiające cheatowanie. Youtuber twierdzi jednak, że ani on, ani inni użytkownicy wymienieni w jego tweecie nie używali takich programów. Mimo tego, konta tych graczy zostały zawieszone.

Również na Reddicie wielu graczy zgłosiło taką sytuację. Szybko pojawiła się hipoteza, że powodem banów może być właśnie Heartsteel.

Zostałem zbanowany natychmiast po grze, w której zbudowałem Heartsteel i wydaje mi się, że ten przedmiot może być powodem.

– Kenzilla2016

Graliśmy z dwójką znajomych i wszyscy jesteśmy zbanowani. Dużo osób w tej grze kupiło Heartsteel i wydaje mi się, że wszyscy dostali bana.

– stqwq

Społeczność zauważyła, że wszyscy zbanowani gracze albo sami zakupili przedmiot, albo zrobił to ktoś inny w ich meczu. Podejrzewają więc, że na PBE występuje bug, który sprawia, że Heartsteel powoduje bany.

Na szczęście w sieci pojawiła się już odpowiedź od wsparcia Riotu. Problem jest znany wśród pracowników firmy, którzy zapewniają, że starają się go rozwiązać. Jak jednak wynika z ich wiadomości podanej przez użytkownika WinterTwT, wciąż nie wiadomo, kiedy uda się odzyskać zbanowane konta.

Więcej na temat:   LoL

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
0

Fan odtworzył niesławny cinematic LoL-a, wyszło… ciekawie

The Brink of Infinity w „wizji” gracza League of Legends wygląda fatalnie. Czyli, zdaniem fanów, identycznie (lub lepiej) od oryginału.

Fan odtworzył niesławny cinematic LoL-a, wyszło… ciekawie

Co w nowym patchu do LoL-a? Fani ADC mają powody do radości

Patch 13.2 w LoL-u będzie dużą aktualizacją. Tych zmian możemy spodziewać się w grze już w przyszłym tygodniu.

Co w nowym patchu do LoL-a? Fani ADC mają powody do radości

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać

Turniej dla kobiet w LoL-u rozpocznie się już 26 listopada pod nazwą Rising Stars. Zgłosić może się każda żeńska drużyna, jednak nie brakuje zainteresowania ze strony profesjonalnych organizacji.

Turniej LoL-a dla kobiet nadchodzi, jeszcze możecie się zapisać