Taki Cyberpunk 2077 to rarytas dla fanów gry i Edgerunners

Ewa Ichniowska

22 listopada 2022, 15:54

reakcje1

Gracz pochwalił się na reddicie wersją pudełkową Cyberpunk 2077 z autografami znanych artystów dubbingowych z gry i spinoffu Edgerunners. Fani gratulują, ale i zazdroszczą.

Taki Cyberpunk 2077 to rarytas dla fanów gry i Edgerunners
Źrodło fot. CD Project RED
i

Autograf ulubionego aktora może być nie lada gratką nie tylko dla miłośników filmów, ale i gier. Artyści dubbingowi mają wielu fanów, i samo spotkanie z „głosem” swojej ulubionej postaci jest marzeniem wielu graczy.

Użytkownik reddita Manzon2k pochwalił się czymś więcej. Gracz zdobył podpisy aktorów grających V, główną bohaterkę gry, oraz Davida Martineza, głównego bohatera spinoffa anime Cyberpunk: Edgerunners na pudełku Cyberpunk 2077. Aktorzy podpisali się zarówno własnymi nazwiskami, jak i imionami postaci. Cherami Leigh, aktorka grająca V, zostawiła też wiadomość „See You in Night City, choom” – „Zobaczmy się w Night City, kolego”, a Zach Aguilar, „głos” Davida, przywołał jedną z najbardziej wzruszających scen z anime, gdzie bohater zwraca się do swojej ukochanej cytatem: „Lucy, I promise I’ll take you there. Take you to the moon!” – „Lucy, przysięgam, że cię tam zabiorę. Zabiorę cię na księżyc!”. Szczęśliwy gracz spotkał aktorów na konwentach Anime NYC i New York Comic Con, gdzie poprosił o autografy.

Taki Cyberpunk 2077 to rarytas dla fanów gry i Edgerunners - ilustracja #1
Egzemplarz Cyberpunk 2077 z autografami Cherami Leigh i Zacha Aguilara. Fot. Reddit.

Sławy amerykańskiego dubbingu

Aktorzy są znani na amerykańskiej scenie dubbingowej. Oboje występują w angielskich wersjach anime i gier.

Do ról Cherami Leigh w anime należą: Lucy Heartfilia w Fairy Tail, Asuna Yuuki w Sword Art Online, Sarada Uchiha w Boruto: Naruto Next Generations i wiele innych. W grach użyczyła głosu m.in. Gaige w Borderlands, Makoto Nijimie w Persona 5 czy Rhei w Fire Emblem: Three Houses. Za rolę V w Cyberpunk 2077 aktorka otrzymała nominację do nagrody BAFTA.

Zach Aguilar jest najbardziej znany z roli Tanjiro w anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Użyczył też głosu m.in Genosowi w anime One Punch Man i Arthurowi Pendragonowi w Seven Deathly Sins. W grach wideo można go usłyszeć m.in. jako Byletha w Fire Emblem: Three Houses i Aethera w Genshin Impact. Aktor prowadzi konto na Youtubie, gdzie zamieszcza letsplaye, filmiki gacha z gier, w których występuje, i collaby z kolegami po fachu.

Zazdrość i zachwyt graczy

Reakcje fanów Cyberpunka na zdjecie cennej gry były gorące. Niektórzy wyrazili zazdrość; użytkownik Svobodic żartobliwie zapytał, gdzie właściciel mieszka i o której wychodzi z domu, zupełnie bez powodu, podczas gdy Ok_Personality_4513 polecił opiekować się pudełkiem jak własnym dzieckiem. Inni dzielili się spotkaniami z Cherami Leigh i chwalili jej życzliwy charakter, co potwierdził Manzon2k. Gracz porównał aktorkę do nauczycielki ze szkoły podstawowej – w dobrym sensie.

Zdradził też plany zdobycia autografu Emi Lo, grającej Lucy, dziewczynę Davida Martineza w Cyberpunk: Edgerunners na tym samym egzemplarzu gry. Jeśli uda mu się to osiągnąć, wartość pudełka wzrośnie jeszcze bardziej. Fani żartowali, że jeśli zdobędzie jeszcze autograf aktorki grającej Rebeccę, o grę będą toczyć się wojny. Dzieła dopełniłby autograf Keanu Reevesa, który wystąpi w dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077, ale komentujący przyznają, że to byłoby trudniejsze.

Wraz z autografami aktorów powiązanych z uniwersum gra już teraz stanowi cenną pamiątkę. Tylko pogratulować!

Więcej na temat:   Cyberpunk 2077

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

Ile lat mają bohaterowie Cyberpunk 2077? Niektóre liczby Was zaskoczą

Moc science fiction jest silna w wielu bohaterach Cyberpunka 2077, choć nie wszyscy wyglądają dobrze jak na swój wiek.

Ile lat mają bohaterowie Cyberpunk 2077? Niektóre liczby Was zaskoczą

Ewa Ichniowska

28 listopada 2022, 12:32

reakcje6

Porównanie Night City z Cyberpunk 2077 z prawdziwym miastem zaskoczyło rozmiarem

Internauci od jakiegoś czasu dostrzegali, że Night City w Cyberpunku wydaje się dość ciasnym miastem. Ostatnio jednak, po porównaniu wielkości jego mapy do realnego San Francisco przez jednego z użytkowników Reddita, wszystko stało się jasne.

Porównanie Night City z Cyberpunk 2077 z prawdziwym miastem zaskoczyło rozmiarem

Ewa Ichniowska

23 listopada 2022, 16:30

reakcje3

Cyberpunk 2077 pozbawiony kontrowersyjnego moda; fani Judy nie są zadowoleni

Jeden z popularnych modów do Cyberpunka 2077 został usunięty. Pozwalał na romans męskiego V z Judy; gracze są tym faktem oburzeni.

Cyberpunk 2077 pozbawiony kontrowersyjnego moda; fani Judy nie są zadowoleni

Ewa Ichniowska

28 października 2022, 14:44

reakcje2