Polska aktorka +18 w Wiedźminie? Jedno zdjęcie wywołało lawinę spekulacji [Aktualizacja]

Fani Wiedźmina z zagranicy „odkopali” ciekawe znalezisko. Jakiś czas temu w siedzibie CD Projekt RED pojawiła się… polska aktorka filmów +18, która najprawdopodobniej użyczała swojej twarzy w motion capture.

Polska aktorka +18 w Wiedźminie? Jedno zdjęcie wywołało lawinę spekulacji [Aktualizacja]
Źródło fot. Bunny Marthy
i

Aktualizacja:

Okazuje się, że cała sprawa jest mniej oczywista niż się wydawała. Studio CD Projekt Red odniosło się bowiem do powstałego zamieszania i wystosowało komentarz dla serwisu Eurogamer. Jego treść nie pozostawia zaś żadnych wątpliwości:

CD Projekt Red nie współpracuje z Bunny Marthy, a miejsce ze zdjęcia nie jest naszym studiem mocap.

Pozostaje więc zadać sobie pytanie czy post udostępniony przez Bunny jest przykładem zwykłej pomyłki czy eksperckiego trollingu.

Oryginalna wiadomość:

Studio CD Projekt RED ma w ostatnich miesiącach z pewnością sporo roboty związanej z nowymi powstającymi projektami: czwartą częścią Wiedźmina, remakiem „jedynki” (produkowanym przez inne studio, ale CDP dalej jest wydawcą), czy DLC Phantom Liberty do Cyberpunka 2077.

W tak napiętym ostatnio okresie dla polskiego studia łatwo było przegapić niepozorną wizytę w studiu CDPR, która, choć odbyła się w październiku, to na świeczniku pojawia się dopiero teraz.

Co kombinuje CDP RED?

Chodzi o zdjęcie, które 28 października na swojego Twittera wstawiła Bunny Marthy – polska aktorka i producentka filmów dla dorosłych oraz modelka z OnlyFans.

Bunny na zdjęciu zrobionym (najprawdopodobniej) w siedzibie CD Projekt RED ma na sobie oprzyrządowanie do motion capture, pozwalające na przechwytywanie ruchów aktora.

Wczoraj temat został podchwycony przez społeczność graczy na Reddicie; w komentarzach zaczęły się spekulacje na temat potencjalnej gry, w której może pojawić się Bunny Marthy.

Ze względu na karierę zawodową Bunny, wiele osób domniemywało, że aktorkę wynajęto do nagrania potencjalnych scen erotycznych, które miałyby znaleźć się w Wiedźminie. Nie jest to niemożliwe, lecz wielu komentujących raczej jedynie żartowało na ten temat; nie należy więc przywiązywać się do tej teorii.

Nie wiemy nawet z myślą o jakiej grze wykonano sesję motion capture. To, że Bunny Marthy zrobiła sobie zdjęcie na tle ekranu z logiem Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu nie znaczy, że zobaczymy ją akurat w wiedźmińskiej sadze.

Ponadto post został dodany w październiku, nie jest więc wykluczone, że Bunny już się w Wiedźminie pojawiła i w wersji Next Gen wydanej w grudniu zagrała jakąś niewielką rolę (chociaż pewnie do tej pory postać tę by już znaleziono).

Jak wcześniej wspomnieliśmy, projektów jest wiele, a na podstawie jednego zdjęcia trudno wywnioskować, gdzie zobaczymy polską aktorkę i w jakiej roli. Najprawdopodobniej sama Bunny w przyszłości ujawni, przy jakim projekcie dane jej było pracować.

Więcej na temat:   Wiedźmin

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
4

Ten element pierwszego Wiedźmina już nie przejdzie, pewnie trzeba go usunąć z remake'u

Pierwszy Wiedźmin zawierał mechanikę, która niemal na pewno nie pojawi się w remake'u. W dzisiejszych czasach byłaby po prostu zbyt problematyczna.

Ten element pierwszego Wiedźmina już nie przejdzie, pewnie trzeba go usunąć z remake'u

Toussaint z Wiedźmina 3 zasypał śnieg, gracz zmienił krainę nie do poznania

Tęsknicie za śniegiem w Wiedźminie? Z tym modem do księstwa Toussaint zawitają zimowe klimaty.

Toussaint z Wiedźmina 3 zasypał śnieg, gracz zmienił krainę nie do poznania

Wiedźmin na szlafrokach, papierze toaletowym i jako barbie - wiedźmińskie gadżety okiem AI

Wiedźmina jeszcze nie spotkamy w lodówce, ale sztuczna inteligencja uważa, że gadżety z Geraltem powinny się znaleźć nawet w kuchni i w toalecie.

Wiedźmin na szlafrokach, papierze toaletowym i jako barbie - wiedźmińskie gadżety okiem AI