D.Va z Overwatcha przeczy prawom fizyki, zdjęcia robią wrażenie

Ewa Ichniowska

23 stycznia 2023, 14:08

reakcje2

Patrząc na najnowszy cosplay D.Vy od Ahri możnaby pomyśleć, że Overwatch dostał film live-action. Jak udało jej się osiągnąć tak dynamiczny efekt?

D.Va z Overwatcha przeczy prawom fizyki, zdjęcia robią wrażenie
Źródło fot. Blizzard
i

Popularna cosplayerka Nyphahri po raz kolejny imponuje – D.Va z Overwatcha w jej wykonaniu zdaje się przeczyć prawom fizyki. Uwagę przyciąga nie tylko niezwykle starannie wykonany kostium i makijarz, ale i dynamiczne pozy Ahri. Wydaje się, że fotograf uchwycił ją wpół skoku. Magazyn tworzy zaś proste, ale efektowne tło dla zdjęć, które przypominają fotosy z filmu live-action.

D.Va z Overwatcha przeczy prawom fizyki, zdjęcia robią wrażenie - ilustracja #1
Fot. Nyphahri via Instagram

Ekipie Ahri udało się osiągnąć zamierzony cel – komentujący na Reddicie byli przekonani, że cosplayerka rzeczywiście skakała w bok, by po wielu próbach otrzymać zdjęcie, na którym jest zawieszona w powietrzu tuż przed upadkiem. Jak zdradza sama Ahri, to tylko sprytna iluzja.

Tak naprawdę pozowała na krześle, które fotograf umiejętnie usunął podczas obróbki cyfrowej. Nie oznacza to jednak, że sesja zdjęciowa nie wymagała wysiłku. Według Ahri, pozowanie w ten sposób przez dłuższy czas było bolesne i potrzeba było wielu prób, by otrzymać jak najlepszy efekt. Nie jest to jedyne poświęcenie Ahri dla sztuki – zdradziła poprzednio, że musi dosłownie przyklejać słuchawki D.Vy do twarzy, by przy odwzorowaniu sposobu, w jaki nosi je postać utrzymały się na jej głowie.

D.Va z Overwatcha przeczy prawom fizyki, zdjęcia robią wrażenie - ilustracja #2
Fot. Nymphahri via Instagram

Fanów Ahri i samej D.Vy ucieszy, że cosplayarka planuje odwzorować skina bohaterki z gry Overwatch 2. Nie możemy się doczekać by zobaczyć, czy odtworzy też charakterystycznego mecha.

D.Va jest jedną z ulubionych postaci Ahri. Wcielała się w nią już wcześniej, zarówno w wersji gotowej do walki, jak i w stroju, który D.VA nosi pracując w warsztacie. Fani rozpoznają go z oficjalnej animacji Shooting Star. Jeśli chcecie zobaczyć więcej cosplayów Ahri, odwiedźcie jej Instagram.

Więcej na temat:   Cosplay

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
2

Triss Merigold w cyberpunkowej wersji; zobaczcie unikalny cosplay

Cosplayerka Christina Volkova zainspirowana anime „Cyberpunk: Edgerunners” zdecydowała się przedstawić Triss Merigold w tej rzeczywistości. Efekt jest zachwycający.

Triss Merigold w cyberpunkowej wersji; zobaczcie unikalny cosplay

Ewa Ichniowska

3 października 2022, 14:17

reakcje4

Cała cyberpunkowa ekipa załapała się na sesję w siedzibie CD Projekt Red

V, Johhny, Alt, Panam, Evelyn i Judy wchodzą do baru - to nie początek żartu, a scenariusz wyjątkowej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w głównej siedzibie CD Projekt Red w Warszawie.

Cała cyberpunkowa ekipa załapała się na sesję w siedzibie CD Projekt Red

Ewa Ichniowska

31 stycznia 2023, 12:26

reakcje1

Świat pokochał Wednesday; sieć zalewają świetne cosplaye

Na platformie Netflix w końcu zadebiutowała Wednesday. Produkcja, w którą był zaangażowany między innymi Tim Burton stała się popularna nie tylko wśród widzów, ale i cosplayerów.

Świat pokochał Wednesday; sieć zalewają świetne cosplaye

Ewa Ichniowska

5 grudnia 2022, 14:12

reakcje2