Adriana Chechik złamała kręgosłup na TwitchConie, organizatorzy mają problem

Podczas TwitchConu, streamerka i była aktorka filmów dla dorosłych – Adriana Chechik, uległa wypadkowi w czasie zabawy w piankowym basenie. Organizatorzy z pewnością słono za to zapłacą, bowiem to nie pierwszy tego typu wypadek w czasie imprezy.

Adriana Chechik złamała kręgosłup na TwitchConie, organizatorzy mają problem
Źródło fot. Instagram, Adriana Chechik
i

W ramach tegorocznego wydarzenia TwitchCon w San Diego – które rozpoczęło się w miniony piątek i trwało do niedzieli – współorganizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Wśród nich był specjalny basen wypełniony piankami.

Na samym środku areny, streamerzy, na wzór gladiatorów, toczyli pojedynki na podwyższonych platformach. Niestety, z pozoru niewinna zabawa przerodziła się dla niektórych uczestników w prawdziwy dramat.

Wypadek grożący kalectwem

Szczególnie złe wspomnienia z wydarzenia będzie miała Adriana Chechik – znana twitchowa streamerka oraz była aktorka filmów dla dorosłych. Gwiazda wzięła udział we wspomnianym konkursie organizowanym przez firmy Intel i Lenovo.

Po wygraniu pojedynku, w przypływie radości kobieta wskoczyła prosto w pianki. Okazało się jednak, że warstwa ochronna była zbyt płytka i aktorka uderzyła w dno basenu. Poniżej możecie zobaczyć fragment całego zajścia.

Niestety sytuacja okazała się bardzo poważna. Na nagraniu, mimo zapewnień prowadzącego, iż wszystko jest w porządku, możemy usłyszeć jak Chechik mówi, że nie może wstać. Streamerka została przewieziona do szpitala, a wyniki badań wykazały złamanie kręgosłupa.

Cóż, złamałam sobie kręgosłup w dwóch miejscach i mam dzisiaj [9 października – przyp. red.] operację wstawienia pręta wspierającego. Prześlijcie swoje wsparcie… – napisała na swoim Twitterze Chechik.

Adriana Chechik złamała kręgosłup na TwitchConie, organizatorzy mają problem - ilustracja #1
Źródło: Twitter, adriana chechik.

Wygląda na to, że organizatorzy imprezy mogą mieć naprawdę poważne problemy w związku z zaniedbaniami w kwestii bezpieczeństwa. Jak się okazuje, Chechik to nie jedyna osoba, która ucierpiała w czasie pojedynków na arenie. Wypadkowi uległa m.in. streamerka o pseudonimie LochVaness. Możliwe, że doczekamy się więc pozwu zbiorowego.

Więcej na temat:   rozrywka   Twitch

Podobał Ci się ten tekst? Zostaw
1

24-latek już nigdy nie zagra w swoją ulubioną grę, winne wspomnienia o byłej dziewczynie

Serce rozdarte w wyniku rozpadu związku zawsze oznacza ból. W efekcie pokrzywdzeni ludzie porzucają rzeczy, które przypominają im dawnego partnera lub partnerkę. Gry nie są wyjątkiem.

24-latek już nigdy nie zagra w swoją ulubioną grę, winne wspomnienia o byłej dziewczynie

Zasłanianie się Minecraftem nie pomogło, za pogróżki w sieci trafił do aresztu

Chociaż wielu z nas spędziło sporo godzin na walkach PvP w Minecrafcie, to chyba nikt nie patrzy na tę produkcję jako szczególnie brutalną. Pewien Amerykanin wykorzystał jednak grę Mojangu, by ukryć swoje podżeganie do zabójstwa na 4chanie.

Zasłanianie się Minecraftem nie pomogło, za pogróżki w sieci trafił do aresztu

PewDiePie wraca na Twitcha? Tajemniczy stream rozbudził apetyt fanów

Nieużywany od lat kanał PewDiePie'a na Twitchu nagle ożył. To co jednak było transmitowane sprawiło, że wielu fanów zaczęło obawiać się o zhakowanie konta. Sprawa nie jest jednak tak prosta jak się wydaje.

PewDiePie wraca na Twitcha? Tajemniczy stream rozbudził apetyt fanów