Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

BBC Najnowsze wiadomości i informacje

Dirk Gently's Holistic Detective Agency skasowane po drugim sezonie

Czarny Wilk, 19 grudnia 2017, 12:35

Stacja BBC America podjęła decyzję o skasowaniu ciepło przyjętego serialu o zwariowanych przygodach detektywa wierzącego w to, że do rozwiązania spraw kryminalnych wystarcza wiara w ścisłe powiązanie ze sobą wszelkich wydarzeń.

Top Gear Road - mobilna adaptacja telewizyjnego przeboju będzie grą match-3

Adrian Werner, 11 sierpnia 2017, 12:44

Firma BBC Worldwide oraz studio Motorious Entertainment zapowiedziały Top Gear Road, czyli mobilną grę logiczną stanowiącą adaptację popularnego programu telewizyjnego dla miłośników motoryzacji.

Nowy Doktor Who jest kobietą

Gameplay, 17 lipca 2017, 13:45

Stacja BBC poinformowała, że w kolejnych sezonach popularnego brytyjskiego serialu Doctor Who w roli głównej zobaczymy kobietę – gwiazdę Broadchurch, Jodie Whittaker.

Dobry Omen Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana doczeka się ekranizacji

Gameplay, 20 stycznia 2017, 18:20

W 2018 roku w ofercie Amazon Prime Video i na kanałach BBC zadebiutuje miniserial na bazie powieści Dobry Omen, autorstwa Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana.

Rockstar o dokumencie BBC: "Nieuporządkowane, zmyślone bzdury"

Meehow, 16 września 2015, 14:10

Na oficjalnym profilu studia Rockstar Games w serwisie Twitter pojawił się wpis, w którym jednoznacznie zaprezentowano opinię twórców legendarnej i kontrowersyjnej serii Grand Theft Auto na temat telewizyjnego dokumentu The Gamechangers.

The Gamechangers – zobacz trailer filmu BBC o serii GTA

Draug, 4 września 2015, 12:45

Stacja BBC pokazała pierwszy zwiastun The Gamechangers – telewizyjnego filmu fabularnego o serii Grand Theft Auto, skupiającego się na bataliach toczonych przez Rockstar Games z prawnikiem Jackiem Thompsonem na początku XXI wieku. W rolach głównych występują Daniel Radcliffe i Bill Paxton, premiera nastąpi 15 września.

Rockstar Games składa pozew przeciwko stacji BBC

Tyon, 21 maja 2015, 19:55

Firma Rockstar Games złożyła pozew sądowy przeciwko BBC. Spór dotyczy możliwego naruszenia znaku towarowego jakim jest nazwa serii Grand Theft Auto. Deweloper chce mieć pewność, że marka nie zostanie przedstawiona w złym świetle, a dotychczasowe próby nawiązania kontaktu ze stacją telewizyjną okazały się nieskuteczne.

Bill Paxton i Daniel Radcliffe potwierdzeni w obsadzie filmu o GTA

Draug, 22 kwietnia 2015, 16:25

Stacja BBC potwierdziła, że Bill Paxton i Daniel Radcliffe (filmowy Harry Potter) zagrają w nadchodzącym filmie o serii Grand Theft Auto. Poznaliśmy też zarys jego fabuły. Przy okazji okazało się, że produkcja nie ma jeszcze ostatecznego tytułu – obecnie nazywana jest roboczo Game Changer.

Bill Paxton zagra Jacka Thompsona w filmie dokumentalnym Grand Theft Auto

Entelarmer, 15 kwietnia 2015, 11:10

Serwis Hollywood Reporter donosi o rozmowach dotyczących zaangażowania Billa Paxtona do roli w powstającym filmie dokumentalnym o serii Grand Theft Auto. Aktor miałby się wcielić w Jacka Thompsona, znanego z nieprzychylnych opinii na temat gier komputerowych.

Gwiazda Harry'ego Pottera może zagrać w dokumencie Grand Theft Auto

Draug, 9 kwietnia 2015, 10:25

Serwis The Hollywood Reporter podzielił się nowymi informacjami nt. filmu dokumentalnego o serii GTA od stacji BBC, zatytułowanego po prostu Grand Theft Auto. Podobno aktor Daniel Radcliffe negocjuje rolę Sama Housera, współzałożyciela Rockstar Games, a w produkcji ma pojawić się postać wielkiego wroga gier Jacka Thompsona. Kręcenie zdjęć zacznie się jakoby już 20 kwietnia.

Powstanie serial telewizyjny o Rockstarze i serii Grand Theft Auto

Pirlond, 12 marca 2015, 14:47

Deweloperzy z Rockstara i wykreowana przez nich seria Grand Theft Auto miały ogromny wkład w rozwój branży wirtualnej rozrywki. Wkrótce powstanie serial telewizyjny przybliżający widzom historię zarówno studia, jak i cyklu. Mało tego: jego produkcją zajmie się brytyjska stacja BBC.

Doctor Who: The Eternity Clock – premiera gry odbędzie się w marcu

Hed, 24 stycznia 2012, 10:14

Gra Doctor Who: The Eternity Clock zostanie wydana w marcu tego roku na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Pecetowa wersja produkcji pojawi się później. Wydawca tytułu, czyli koncern BBC, opublikował pierwszy zwiastun, z którego wynika, że bohater znany z popularnego serialu powróci w platformówce.

Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock

Adrian Werner, 10 grudnia 2011, 12:55

Mamy dobre wieści dla miłośników najsłynniejszego brytyjskiego serialu science-fiction. Studio Supermassive Games ogłosiło właśnie, że pracuje nad grą Doctor Who: The Eternity Clock, która wydana zostanie na pecety oraz konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita.