Premium Opis Usług

/|\

Profil czytelnika GRY-Online.pl

założony dnia 26 czerwca 2018

Moje gry

We. the Revolution

We. the Revolution

XCOM: Enemy Unknown

XCOM: Enemy Unknown

Crysis

Crysis

Unreal Tournament (1999)

Unreal Tournament (1999)

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited

Blood II: The Chosen

Blood II: The Chosen

Komentarze

Moje posty na Forum

stopień na forum

Konsul

ranking na forum

+8

wypowiedzi na forum i w komentarzach

727 (1,43/dzień)

Mój Sprzęt

PC

Linux

Więcej o Mnie

Jestem 'starym' graczem. Pamiętam automaty z Pac-Manem, konsole typu Pegasus i następne, Timex'a, Commodore czy Atari. Moim pierwszym własnym komputerem był Atari ST. Następnie przesiadłem się na 386. ;-) (łezka się w oku kręci).

Byłem i jestem 'pecetowcem', na konsolach grywam sporadycznie u znajomych (ew. emulator). Swojego czasu uwielbiałem pykać w Resident Evil 3 - Nemesis. Zakochałem się w tej grze. Na PC bez pada idzie mi znacznie gorzej. :-P

Obecnie grywam w starsze tytuły z racji sprzętu o niskiej wydajności. Często powracam do naprawdę starych tytułów dzięki VM, DosBoxowi czy wreszcie na sprzętach skleconych ze starych podzespołów pod DOS’em czy FreeDose’m.

Granie w przeciwieństwie do oglądania telewizji uważam nie tylko za rozrywkę, ale i trening zmysłów czy rozumu. Zdecydowanie uznaję wyższość interakcji z nawet wirtualnym środowiskiem nad tępym gapieniem się w ekran telewizora.

GRY-Online czytuję od lat. Ostatnio postanowiłem że założę profil.

AKTUALIZACJA:
Od jakiegoś czasu posiadam sprzęt na którym nowe tytuły śmigają dość sprawnie. Niestety albo te tytuły (w sporej ich części) nie dają mi stosownej radości i/albo problem jest we mnie ewentualnie sporo się zmieniło a ja oczekuję czegoś co miejsca mieć nie będzie.

Być może też jest tak że: "króliczka chce się gonić a nie go pochwycić". ;-)