Premium Opis Usług

Profil czytelnika na GRYOnline.pl

Zakładając darmowe konto w serwisie gry-online.pl możesz stworzyć swój profil czytelnika/gracza dostępny jako strona internetowa dla innych czytelników. Wszystkie opcje opisane poniżej są całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich zarejestrowanych czytelników na serwisie gry-online.pl. Strona profilu może zawierać:

Moja Kolekcja Gier

Jeżeli odwiedzasz strony serwisu będąc zalogowanym, strona twojego profilu wyświetli ostatnio odwiedzone przez ciebie gry w Encyklopedii Gier.

Moja Kolekcja Gier to szereg funkcji, które pozwolą ci podzielić się z innymi użytkownikami twoim profilem gracza.

Oceniając gry, polecając je w serwisie za pomocą „łapek”, rekomendując je innym czytelnikom, zaznaczając jako ukończone czy dodając je do obserwowanych, stworzysz własną stronę z grami, dostępną dla innych.

Link do tej strony pojawi się na twoim profilu.

Moja Kolekcja Gier

Znajdź mnie

Jeżeli chcesz, aby inni gracze i czytelnicy mieli z tobą kontakt, możesz podać swoje linki do profili growych na Steam, PlayStation Network, Xbox Live, Battle.net, Origin i Uplay .

To jest świetny sposób, aby znaleźć chętnych do rozgrywek wieloosobowych.

Możesz również dodać linki do serwisów takich jak: Facebook, YouTube, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn, Last.fm, DeviantArt, Pinterest.

Znajdź Mnie

Moje zainteresowania

Za pomocą przygotowanych przez nas ilustracji możesz pokazać, czym się interesujesz, wybierając konkretne typy zainteresowań z takich grup jak: gry, filmy, książki, hobby i sport.

Moje Zainteresowania

Mój sprzęt

W postaci graficznych ikon jak i opisu tekstowego możesz pokazać innym, na jakich platformach grasz, czy też podać wprost swoją konfigurację.

Mój Sprzęt

Ksywkę i awatar

Twoja ksywka (nazwa profilu) pojawi się obok stworzonego przez ciebie graficznego awatara (ilustracji lub zdjęcia profilowego), podpisana datą rejestracji w serwisach GRYOnline.pl.

Awatar

Komentarze i forum

Pisząc komentarze w serwisie i posty na forum tworzysz swoją historię wypowiedzi. Link do twoich ostatnich wypowiedzi najdziesz również na stronie swojego profilu, tak jak twój stopień na forum, sygnaturę, ilość napisanych wypowiedzi i ranking.

Więcej o mnie

Jeżeli sobie tego życzysz, tu znajdziesz miejsce, aby szerzej o sobie napisać, coś więcej o sobie, swoich zainteresowaniach lub grach.

Informacje o Mnie

Moja galeria

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi czytelnikami swoimi screenami z gier lub zdjęciami możesz wysłać je na swój profil i tu stworzyć jako galerię na swojej stronie.

Moja Galeria