Premium Opis Usług

hedasw Kolekcja Gier

To jest strona mojej Kolekcji Gier zawierająca pozycje, w które grałem i ukończyłem. Ponadto znajdują się tu moje oceny i rekomendacje.

Najczęściej gram na platformie PC. Moja ulubiona kategoria gier to RPG.

Grałem
Ukończone
PC
PS4
3DS
Switch
TSIOQUE [PC]

TSIOQUE [PC]

Disgaea 5 Complete [Switch]

Disgaea 5 Complete [Switch]

Ever Oasis [3DS]

Ever Oasis [3DS]

Factorio [PC]

Factorio [PC]

Disgaea PC [PC]

Disgaea PC [PC]

Salt and Sanctuary [PS4]

Salt and Sanctuary [PS4]

Największe odchylenia od średniej ocen innych graczy:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Switch] : 10 vs 6.8 Tiny and Big: Grandpa's Leftovers [PC] : 6.0 vs 8.9 Bionic Dues [PC] : 8.0 vs 5.7

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch) Ekspert 14 marca 2017

W pełni zasłużona maksymalna ocena dla być może pierwszego sandboksa, w którego przez wiele godzin grałem z najprawdziwszym poczuciem ekscytacji i oczekiwania na kolejną wyprawę.

10

Bionic Dues (PC) Ekspert 11 listopada 2013

Bionic Dues to gra taktyczna twórców AI War, w której walczymy z armią robotów. Co w tym fajnego? Tego dowiecie się z mojej hipsterskiej recenzji.

8.0

A Valley Without Wind 2 (PC) Ekspert 30 maja 2013

A Valley Without Wind 2 to produkcja dla ludzi, którzy pamiętają lata 90-te, kiedy autorzy gier jakby śmielej podchodzili do ambitnych pomysłów. Połączyć platformówkę ze strategią niczym w pradawnym ActRaiser? Studio Arcen Games podniosło tę rękawicę po raz drugi, tym razem wychodząc ze starcia zwycięsko.

7.0

Tiny and Big: Grandpa's Leftovers (PC) Ekspert 2 lipca 2012

Recenzja Tiny & Big: Granpa’s Leftovers daje odpowiedź na to, czy warto kupić grę o profesjonalnym przecinaczu skał. Ta radosna i pomysłowa gra platformowa 3D mogła być bardzo dobra, ale jej autorom zabrakło trochę kunsztu.

6.0

The Adventures of Shuggy (PC) Ekspert 21 czerwca 2012

W recenzji Adventures of Shuggy piszę, że gra ma pomysłów na 10 gier. Naprawdę, jeśli lubicie platformówki i gry zręcznościowe, powinniście sprawdzić platformówkę studia Smudged Cat Games.

8.0

Wizorb (PC) Ekspert 15 kwietnia 2012

Wizorb bywa nazywany połączeniem snesowego RPG z starym dobrym Arkanoidem. Rzeczywiście gra ma cechy obu gatunków, chociaż takie postawienie sprawy jest pewnym nadużyciem. Produkcja studia Tribute Games to przede wszystkim zbijanie klocków piłką, a dopiero później hołd oddany takim klasykom jak The Legend of Zelda.

7.0

Where is my Heart? (PS3) Ekspert 9 grudnia 2011

Where Is My Heart to jedna z najlepszych gier niezależnych tego roku, która bardzo łatwo pominąć. Produkcja została bowiem wydana w ramach serii minis. W mojej recenzji dowiedziecie się, dlaczego warto wydać dwadzieścia złotych na dzieło studia Die Gute Fabrik.

8.0

Costume Quest (PC) Ekspert 31 października 2011

1

7.5

BloodRayne: Betrayal (PC) Ekspert 1 października 2011

BloodRayne: Betrayal to nowa odsłona serii o przygodach tytułowej wampirzycy, która zupełnie różni się od poprzednich gier. Zamiast gry akcji TPP dostajemy więc dwuwymiarową bijatykę z elementami platformowymi. Radykalna zmiana stylistyki i gatunku jest trudna do przyjęcia dla wielu fanów. Czy kryje się za nią dobra gra? Sprawdźmy to w krótkiej recenzji.

7.0

The Binding of Isaac (PC) Ekspert 29 września 2011

Niezależni twórcy prześcigają się w próbach zaskoczenia graczy świeżą stylistyką i pomysłami, a jednocześnie poszukują swojego stylu. Grze The Binding of Isaac udaje się wzbudzić reakcję dość szybko za sprawą mrocznej fabuły o podtekstach religijnych i wyjątkowo czarnym, niepokojącym humorem. Pod tym dziwacznym połączeniem kryje się jednak zaskakująco wciągająca produkcja.

8.0

Renegade Ops (PC) Ekspert 21 września 2011

Renegade Ops to nowa gra twórców Just Casue 2, która na pierwszy rzut oka stanowi najbardziej oczywiste połączenie, na jakie może wpaść deweloper. Ktoś w Avalanche Studios powiedział: a może po prostu zrobimy radosną strzelankę z widokiem z góry i obsługą obu drążków pada? Niezbyt oryginalny pomysł na grę został przekuty w jedną z najlepszych strzelanek zręcznościowych tego roku.

8.0

Rock of Ages (X360) Ekspert 16 września 2011

Rock of Ages to jedna z najoryginalniejszych i najzabawniejszych gier ostatnich miesięcy. Twórcy z chilijskiego studia ACE Team postanowili jeszcze raz zaskoczyć graczy autorskim podejściem do oprawy artystycznej. Tym razem wzięli na tapetę szeroko pojętą sztukę, jednocześnie pamiętając, że dobra gra to przede wszystkim wciągająca rozgrywka. Więcej na ten temat w recenzji!

7.0

God of War: Duch Sparty (PSP) Ekspert 7 stycznia 2011

God of War: Duch Sparty to druga odsłona serii wydana w tym roku. Czy ta brutalna adaptacja mitologii nie powinna nieco wyhamować lub wprowadzić poważniejszych zmian?

7.5

Polecam Gry Polecane po premierze

TSIOQUE

TSIOQUE [PC]

Disgaea 5 Complete

Disgaea 5 Complete [Switch]

Disgaea 5: Alliance of Vengeance

Disgaea 5: Alliance of Vengeance [PS4]

Ever Oasis

Ever Oasis [3DS]

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Switch]

Disgaea PC

Disgaea PC [PC]

Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary [PS4]

Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary [PC]

Bloodborne

Bloodborne [PS4]

Nie polecam

FNAF World

FNAF World [PC]

Ostatnio Oglądane

Darkest Dungeon II

Darkest Dungeon II [PC]

FAST Racing Neo

FAST Racing Neo [WiiU]

Kursk

Kursk [PC]

Disney Infinity 3.0

Disney Infinity 3.0 [X360]

Assassin's Creed: Syndicate

Assassin's Creed: Syndicate [PC]

Just Cause 3

Just Cause 3 [PC]

Bloodborne

Bloodborne [PS4]

Endless Legend

Endless Legend [PC]

Re-Volt

Re-Volt [PC]

StarCraft II: Legacy of the Void

StarCraft II: Legacy of the Void [PC]

Moja Kolekcja Gier

Swoją kolekcję gier tworzysz wybierając na karcie w Encyklopedii Gier przycisk i zaznaczając opcję Grałem.

Twoje rekomendacje

To gry, które polecasz lub odradzasz. Wybierając w serwisie przy grach "łapkę w górę" (Polecam) lub "łapkę w dół" (Nie polecam) możesz zaprezentować innym czytelnikom swoje rekomendacje.

Ocenione

Zapisujemy oceny, które wystawiasz grom w serwisie. Lista ocenionych pozycji znajduje się na stronie twojego profilu i nie może być przez ciebie edytowana.

Obserwowane

Gry obserwowane są widoczne tylko dla Ciebie. Ich listę znajdziesz na swoim profilu w zakładce Obserwowane Gry.

Oglądane

To lista gier, których strony ostatnio odwiedziłeś w Encyklopedii Gier.