Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

TimeShift - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry TimeShift z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku577,2 MB

data aktualizacji30 stycznia 2006

pobrań2600

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

Pierwszoosobowa gra akcji studia Saber Interactive, dotychczas znanego z przeciętnego shootera pt. Will Rock. Na tle konkurencyjnych produkcji TimeShift wyróżnia innowacyjna opcja, nazwana przez autorów „manipulatorem czasu”.

Warstwa fabularna przenosi do alternatywnej rzeczywistości, w której znany nam świat zmienił się. Na skutek niewyjaśnionych przyczyn wydarzenia historyczne prowadzące do takiego, a nie innego ukształtowania się rzeczywistości uległy zmianie. Tylko nasz bohater, agent Colonel Swift zdaje sobie sprawę, że otaczająca go rzeczywistość nie jest taka jaka być powinna. Musi dowiedzieć się czemu zmienił się porządek rzeczy i doprowadzić do przywrócenia jego naturalnego stanu. Staje więc do walki z całymi legionami przeciwników związanych z faszystowską organizacją - „Erą Krona” – która włada światem. Celem nadrzędnym jest likwidacja złowieszczych struktur nazistowskich, a co za tym idzie – wyzwolenie ludzkości. Jeśli chodzi o charakter samej gry, dominuje tu nieskrępowana eksterminacja wroga. W związku z tym autorzy przygotowali pokaźny arsenał broni. Łącznie zgromadzono dziesięć modeli różnych narzędzi zagłady, w tym: standardowy karabin, popularną „snajperkę” z kilkukrotnym przybliżeniem bądź też granatnik.

Uwaga: Demo zawiera jeden poziom z pełnej edycji gry.

  • data aktualizacji: 30 stycznia 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 577,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl