Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Recenzje gier sportowych XBOX

Recenzje i oceny najważniejszych i najpopularniejszych gier

Recenzje gier z kategorii: Sportowe na platformę: XBOX. Znajdziesz tu 7 tekstów spełniających te kryteria.

NBA Live 07 - recenzja gry
NBA Live 07 - recenzja gry

recenzja gry6 października 2006

Jedna z najbardziej znanych i uważanych za najlepsze serii sportowych w historii gier. W tym roku położyliśmy ręce na przyszłorocznej edycji dość wcześnie - efekty w tekście.

Fight Night Round 3 - recenzja gry
Fight Night Round 3 - recenzja gry

recenzja gry22 marca 2006

Podczas gdy oczy wszystkich zwrócone są na Fight Night Round 3 na X-Boxa 360, po cichu przydreptała do nas wersja na Playstation 2. Poprzednia część tej gry zaskoczyła nas - tym razem wiemy już, czego można się spodziewać.

FIFA Street - recenzja gry
FIFA Street - recenzja gry

recenzja gry17 maja 2005

Marka EA Big nie bez powodu kojarzy się graczom z efektownie wykonaną, zręcznościową „sportówką”, która niekoniecznie będzie miała coś wspólnego z realizmem rozgrywki, ale na pewno odznaczy się sporymi pokładami grywalności.

Fight Night Round 2 - recenzja gry
Fight Night Round 2 - recenzja gry

recenzja gry12 maja 2005

Gry bokserskie zawsze były osobliwą fuzją produkcji sportowych z mordobiciami. To, co prezentuje „Fight Night” nie jest ani jednym, ani drugim. Tytuł taki może być miłym oddechem dla graczy znudzonych schematami, którzy nie próbowali nigdy czegoś takiego.

UEFA Champions League 2004-2005 - recenzja gry
UEFA Champions League 2004-2005 - recenzja gry

recenzja gry10 maja 2005

Champions League – turniej dla najsilniejszych i najmocniejszych drużyn klubowych z całej Europy. Tam poza sławą dla graczy i trenerów czekają także ogromne pieniądze, które corocznie w ogromnych sumach trafiają na konto UEFY...

Pro Evolution Soccer 4 - Piłkarski ideał?
Pro Evolution Soccer 4 - Piłkarski ideał?

recenzja gry19 października 2004

PES4 bardzo wiernie oddaje ducha piłkarskiej rywalizacji. Obcowanie z tą grą potrafi przysporzyć naprawdę wielu niezapomnianych emocji. Grając w PES4 można odnieść wrażenie uczestnictwa w meczu i rozgrywania piłki na prawdziwej murawie.

Top Spin - recenzja gry
Top Spin - recenzja gry

recenzja gry31 sierpnia 2004

W Top Spinie zagramy ośmioma mniej lub bardziej znanymi zawodnikami światowego formatu (m.in. Lleyton Hewitt, Gustavo Kuerten, Sebastian Grosjean) oraz ośmioma paniami (Daniela Hantuchova, Martina Hingis czy Anna Kournikova!).