Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Trion Worlds Najnowsze wiadomości i informacje

Zapowiedziano Defiance 2050 na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty

Góral, 27 lutego 2018, 19:26

Strzelanka MMO Defiance z 2013 roku doczeka się nowej wersji nazwanej Defiance 2050. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach.

Atlas Reactor - rozpoczęła się otwarta beta nowej gry twórców Defiance

Góral, 16 września 2016, 11:20

Turowa gra taktyczna Atlas Reactor, przeznaczona głównie do zabawy w multiplayerze, tuż przed debiutem pełnej wersji doczekała się otwartych beta testów. Potrwają one do 25 września.

Atlas Reactor - ruszył darmowy weekend multiplayerowej turówki

Adrian Werner, 4 czerwca 2016, 10:11

Firma Trion i studio Glyph uruchomiły darmowy weekend z grą Atlas Reactor. Pozwala on na przetestowanie tej nadchodzącej wieloosobowej turówki, która niedawno porzuciła model darmowy z mikropłatnościami i przeobraziła się w klasyczną płatną produkcję.

MMO Defiance będzie istnieć dalej mimo skasowania serialu TV

Ender, 17 października 2015, 20:09

Pomimo wstrzymania produkcji serialu telewizyjnego Defiance, powiązana z nim gra MMO pod tym samym tytułem będzie istnieć nadal. Twórcy ze studia Trion Worlds zapewniają, że planują rozwijać tytuł w najbliższej przyszłość, stale dostarczając nową zwartość i poprawki.

Atlas Reactor - studio Trion zapowiedziało obiecującą turową strategię

Adrian Werner, 30 sierpnia 2015, 13:42

Studio Trion zapowiedziało Atlas Reactor, czyli nastawioną na sieciowe potyczki turową strategię, w której pokierujemy niewielkimi oddziałami najemników.

Trove - wokselowe MMORPG z ponad milionem użytkowników

Góral, 19 sierpnia 2015, 09:42

Studio Trion Worlds pochwaliło się, ze w ciągu niecałego miesiąca po oficjalnej premierze gry MMORPG Trove tytuł przyciągnął uwagę ponad miliona osób. Produkcja dostępna jest za darmo w sklepie Steam.

Trove - wokselowe MMORPG dostępne dla każdego w otwartej becie

Jakub Mirowski, 6 listopada 2014, 14:25

Trove, charakteryzujące się wokselową grafiką darmowe MMORPG autorstwa studia Trion Worlds, zostało udostępnione graczom w ramach otwartej bety. Ostateczna wersja gry planowana jest na przyszły rok.

ArcheAge ma już ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników

Jakub Mirowski, 3 października 2014, 17:57

Trion World Network, wydawca gry MMORPG ArcheAge, wyjawił na swojej stronie internetowej, że produkcja niedawno przekroczyła barierę dwóch milionów zarejestrowanych graczy. Ponadto ujawniono kilka informacji na temat przyszłości tego tytułu.

ArcheAge - pełna wersja darmowej gry MMO wystartuje dziś o 19:00

Sarge, 16 września 2014, 11:38

Firma Trion World Network uruchomi dzisiaj o godzinie 19:00 serwery dla wszystkich graczy w darmowej grze ArcheAge, reprezentującej gatunek MMORPG. Produkcja koreańskiego studia XL Games koncepcyjnie ma nawiązywać do takich tytułów jak World of Warcraft, Ultima Online czy Lineage II.

ArcheAge - wyczekiwane MMORPG wystartuje w połowie września

Jakub Mirowski, 30 sierpnia 2014, 12:50

16 września ruszy ArcheAge - MMORPG autorstwa koreańskiego studia XL Games. Start gry poprzedzą ostatnie otwarte beta testy, trwające przez cztery dni.

Defiance - strzelanka MMO przeszła na model free-to-play

Adrian Werner, 5 czerwca 2014, 10:37

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pecetowa wersja sieciowej strzelanki Defiance została przestawiona na model darmowy z mikropłatnościami. Podobny los w lipcu spotka wydania konsolowe gry.

Defiance - strzelanka MMO zostanie przestawiona na model free-to-play

Adrian Werner, 2 maja 2014, 18:25

Firma Trion Worlds ogłosiła, że strzelanka MMO Defiance zostanie przestawiona na model darmowy z mikropłatnościami. Pecetowa edycja wykona ten ruch w czerwcu, a lipcu dołączy do niej wydanie na PlayStation 3.

Prace nad End of Nations zostały wstrzymane

Draug, 4 marca 2014, 10:32

Studio Trion Worlds poinformowało, że prace nad grą MOBA End of Nations zostały wstrzymane – stronę tytułu zlikwidowano, ponadto wzmianki o nim zniknęły z witryny dewelopera. Przyczyną jest brak perspektyw przed grą i koncentracja twórców na innych projektach. Niestety, nie wiadomo, kiedy (albo czy w ogóle) produkcja doczeka się wznowienia.

Zapowiedziano Trove – wokselowe MMO

Orlov, 16 listopada 2013, 12:50

Firma Trion Worlds zapowiedziała nowe MMO – Trove. Gra ma być utrzymana w wokselowej stylistyce. Nie podano jeszcze daty premiery, ruszyły już jednak zapisy na testy wersji alfa.

End of Nations wchodzi w fazę alfa jako MOBA

luckie, 18 lipca 2013, 09:33

Rozpoczęły się zamknięte testy alfa przeobrażonego End of Nations. Tytuł nie jest już MMORTS-em – zamiast tego mamy do czynienia z produkcją typu MOBA. Zobaczcie, jak nowe oblicze gry prezentuje się na screenach.

End of Nations z RTS-a zamienia się w grę MOBA. Konkurencja dla League of Legends?

Sarge, 12 lipca 2013, 13:20

Zapowiadana od dłuższego czasu gra End of Nations przejdzie istotne zmiany. Początkowo miał to być MMORTS, ale ostatecznie wewnętrzne studio firmy Trion Worlds postanowiło przemianować ten tytuł na reprezentanta gatunku MOBA.

RIFT przeszło na model darmowy z mikropłatnościami

Adrian Werner, 13 czerwca 2013, 13:00

Po dwóch latach funkcjonowania wyłącznie w oparciu o abonamenty gra MMORPG RIFT przeszła na model darmowy z mikropłatnościami. Przy okazji wypuszczono również nową aktualizację wprowadzającą sporo świeżej zawartości.

RIFT z trybem free-to-play od połowy czerwca

Ender, 14 maja 2013, 19:20

Deweloper wydanego w 2011 roku MMORPG RIFT zapowiedział, że od połowy czerwca tytuł umożliwi po raz pierwszy zabawę w modelu free-to-play. Dotychczasowe subskrypcje nie znikną, ale będą całkowicie opcjonalne. Nowi gracze otrzymają dostęp do całej zawartości gry.

Trion wyda w Europie sandboksowe MMORPG ArcheAge

Adrian Werner, 26 stycznia 2013, 18:40

Mamy dobre wieści dla miłośników sandboxowych MMORPG. Firma Trion ogłosiła, że wyda grę ArcheAge w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Warface – ruszyły zamknięte beta-testy

Robson, 18 stycznia 2013, 09:36

Niezwykle popularna w Rosji, darmowa strzelanina sieciowa od twórców Crysisa, wkroczyła właśnie w fazę testów beta w wersji dla pozostałej części świata – w tym dla zachodniej Europy.

Beta strzelanki MMO Defiance ruszy za dwa tygodnie

Adrian Werner, 4 stycznia 2013, 12:36

Firma Trion Worlds zapowiedziała pierwszą fazę testów strzelanki MMO Defiance. Beta ruszy za dwa tygodnie i dostępna będzie jedynie w wersji pecetowej.

Prace nad End of Nations wciąż trwają – twórcy uspokajają fanów gry

Aver, 7 grudnia 2012, 13:25

W świetle ostatnich doniesień o zwolnieniach w studio Petroglyph, zespół deweloperski gry End of Nations poinformował, że prace nad tytułem posuwają się naprzód i zostaną doprowadzone do końca w wewnętrzym studiu wydawcy produkcji – firmy Trion Worlds.

Otwarta beta End of Nations opóźniona – twórcy szlifują grę

Hed, 28 listopada 2012, 09:02

Otwarta beta End of Nations została opóźniona. Twórcy ze studia Trion Worlds podjęli taką decyzję w związku z odzewem zebranym w trakcie zamkniętych testów. „Poczekajcie i pozwólcie nam zrobić lepszą grę” – proszą deweloperzy.

Rift otrzyma dzisiaj potężny dodatek – Storm Legion

Hed, 13 listopada 2012, 09:44

Dzisiaj pojawi się Rift: Storm Legion, sporych rozmiarów dodatek do gry MMO studia Trion Worlds. Fani produkcji mogą liczyć na 2 nowe kontynenty, 7 podziemi, 3 rajdy i dziesiątki innych atrakcji. Rozszerzenie podniesie tez limit poziomu doświadczenia do 60.

Znamy dokładną datę premiery dodatku RIFT: Storm Legion

Sarge, 6 września 2012, 10:50

Poznaliśmy dokładną datę premiery dodatku RIFT: Storm Legion. Rozszerzenie do zeszłorocznej gry MMO zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych i Europie w listopadzie bieżącego roku. Informacja została potwierdzona przez studio Trion Worlds.

W piątek rusza trzeci beta-weekend End of Nations – mamy kody dostępowe

Hed, 5 września 2012, 14:42

Mamy dla Was kody do trzeciej zamkniętej bety End of Nations, która zostanie zorganizowana w najbliższy weekend. Twórcy ze studia Trion Worlds przygotowali na nią nową zawartość.

Druga zamknięta beta End of Nations odbedzie się w następny weekend

Hed, 29 lipca 2012, 12:55

Druga zamknięta beta End of Nations wystartuje w najbliższy piątek. Zapisy do testów są przyjmowane standardowo na oficjalnej stronie tej strategii czasu rzeczywistego z bardzo rozbudowanymi opcjami sieciowymi i społecznościowymi.

End of Nations – premiera we wrześniu

luckie, 27 lipca 2012, 17:07

W ubiegły weekend rozpoczęły się beta testy End of Nations, innowacyjnego MMORTS-a autorstwa Petroglyph Studio. Tworzona od pięciu lat gra znalazła się już na ostatniej prostej, bowiem jej premiera planowana jest na 20 września 2012 roku.

Warface trafi za Zachód dzięki kooperacji firm Crytek i Trion Worlds

Hed, 27 lipca 2012, 09:20

Crytek i Trion Worlds przeniosą grę Warface na nowe rynki. Strzelanka free-to-play od twórców serii Crysis trafi miedzy innymi do Ameryki Północnej i Europy.

End of Nations – beta weekend już za kilka dni. Zdobądź klucz i sprawdź grę!

Hed, 16 lipca 2012, 11:26

W tym tygodniu będzie można wziąć udział w beta weekendzie gry End of Nations. Wystarczy zajrzeć na stronę promocyjną i odebrać klucz dostępowy. Liczba kodów jest ograniczona.

End of Nations – rozdajemy klucze do bety MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War

Adrian Werner, 3 lipca 2012, 14:00

Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do bety End of Nations. Pozwolą Wam one sprawdzić jak prezentuje się MMORTS studia Petroglyph. Poznaliśmy też szczegóły sprzedawanej w preorderze specjalnej Edycji Założycielkiej.

Trion World Network zapowiedziało dodatek RIFT: Storm Legion

Adrian Werner, 1 czerwca 2012, 10:05

Firma Trion World Network zapowiedziała pierwsze rozszerzenie do gry RIFT. Dodatek wprowadzi m.in. dwa nowe kontynenty, co w sumie potroi dostępny dla graczy teren.

Trion pokazał pierwszy zwiastun Defiance – strzelanki MMO powiązanej z serialem sci-fi

Hed, 7 kwietnia 2012, 12:45

Deweloper znany z gry Rift wypuścił zwiastun swojego nowego projektu – strzelanki MMO o tytule Defiance. Co ciekawe, produkcja studia Trion Worlds będzie powiązana z serialem telewizyjnym, a zostanie wydana na pecetach i konsolach.

Rift – bezpłatny trial bez limitu czasowego, nowy patch w drodze

Hed, 2 lutego 2012, 09:28

Nowy trial gry MMO Rift umożliwia stworzenie postaci i rozwinięcie jej do 20 poziomu w wybranych lokacjach. W ten sposób twórcy produkcji ze studia Trion Worlds chcą zachęcić do niej nowych graczy. Deweloper pracuje też nad kolejnym dodatkiem do swojego dzieła.

RIFT zarobił 100 milionów dolarów. Ruszył darmowy weekend z grą

Hed, 20 stycznia 2012, 10:34

Gra MMO RIFT zarobiła ponad 100 milionów dolarów od swojej premiery, która miała miejsce w marcu ubiegłego roku. To pokazuje, że nie trzeba mieć tylu subskrybentów co World of Warcraft, aby osiągnąć sukces.

Darmowy weekend z grą RIFT

Sarge, 13 października 2011, 12:40

Przez najbliższy weekend gracze będą mogli zupełnie za darmo wypróbować wydaną w marcu grę MMO o nazwie RIFT. Akcja promocyjna rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 18:30.

MMORTS End of Nations zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

Adrian Werner, 26 września 2011, 08:44

Mamy złe wieści dla graczy wyczekujących premiery End of Nations. Studio Petroglyph poinformowało, że jego MMORTS wydany zostanie dopiero w przyszłym roku.

MMORTS End of Nations postawi na model darmowy

Adrian Werner, 12 sierpnia 2011, 09:10

Coraz więcej gier MMO przestawia się na model darmowy uzupełniony mikropłatnościami. Firma Trion World Network ogłosiła, że do licznej grupy produkcji tego typu dołączy również MMORTS End of Nations.

Defiance - nowa gra autorów RIFT

Kono, 13 czerwca 2011, 11:22

Wśród natłoku informacji z E3 łatwo przegapić wieści o mniej znanych i wyczekiwanych produkcjach. Do tej grupy z pewnością możemy zaliczyć grę Defiance autorstwa studia Trion World Network, tworzoną we współpracy ze stacją telewizyjną SyFy.

Sprzedano już prawie milion kopii gry RIFT

Rock Alone, 7 czerwca 2011, 18:18

Deweloperzy z Trion Worlds mają powody, by cieszyć się z wyników osiągniętych przez RIFT. Według ostatnich raportów, od momentu premiery, sprzedano już prawie milion pudełek z grą. Na razie jednak bez odpowiedzi pozostaje pytanie, ile osób zdecydowało się na opłacanie abonamentu.

Wypróbuj RIFT przez tydzień za darmo

Sarge, 9 maja 2011, 15:45

Od premiery gry MMO o nazwie RIFT minęły dwa miesiące. Jeśli przez ten czas nie zdecydowaliście się na jej zakup, teraz jest najlepszy moment na zebranie odpowiednich argumentów. Firma Trion World udostępniła bowiem darmowego triala swojego dzieła.